Scott Ritter: Jeigu Lenkija pasiųs 40 tūkst. savo karių į Vakarų Ukrainą, rusai juos visus išskers. Ir NATO nesikiš

hqdefault 5

hqdefault 5

Buvęs JAV kariuomenės karininkas Scott Ritter komentuoja karą Ukrainoje: „Ukrainos pusėje žuvusių karių skaičius, įskaitant žuvusius Mariupulyje, jau siekia 80 tūkst. Tai baisus skaičius, tačiau ką daro Ukraina? Vakarų Ukrainoje ji mobilizuoja teritorines savigynos brigadas (vadinamą „teroboroną”), kurios funkcija yra tik ginti konkretų jų gimtąjį regioną. Ukraina šiuos rekrūtus meta į frontą be jokio apmokymo, be jokios būtinos įrangos ir be koordinacijos. Ji kamšo skyles fronte ir leidžia šiems vyrukams mirti kasdien šimtais. Ukraina bando laimėti laiko, kol Lenkijoje ir Vokietijoje bus sukurtas strateginis rezervas su gerais ginklais ir parengimu. Iš esmės tikslas yra nuleisti Rusijai kraują ir tęsti karą, nes ukrainiečių gyvybės niekam nerūpi, apie juos tiesiog niekas negalvoja. Tikslas yra nuleisti kraują Rusijai, kad ji negalėtų to pakartoti dar kartą, ir tai ne kartą pakartojo valstybės sekretorius Austinas ir NATO generalinis sekretorius Stoltenbergas. Lenkija turi suprasti, kad rusų akimis, ji kartoja Ukrainos kelią, ir rusai mano, kad Lenkija tapo priešiška valstybė. Lenkijos kariuomenė dar nekariauja su rusais, tačiau Lenkijos teritorija naudojama Ukrainos armijai parengti. Ir jūs ką – manote, kad mes nieko nedarysime, matydami, kaip lenkai įveda 40 tūkst. savo karių į Vakarų Ukrainą?
Ar jūs vartojate narkotikus? Juk rusai sunaikins juos visus, ir Lenkija turi tai suprasti. Modernus karas žudo žmones didžiuliais kiekiais ir labai žiauriai ir labai greitai. Tai reiškia, kad per dieną mūšio lauke jūs prarandate 20-30 tūkst. karių. Lenkai nėra patyrę tokio karo, ir niekas Lenkijoje neturi tokio patyrimo. Nė vienas Lenkijos generolas ar pulkininkas nežino, kas tai yra karas, jie tik žino, kaip valgyti barščius ar dešreles, storėti ir kilti karjeros laiptais, tačiau jie nežino, kas yra karas. Ir šitie nusipenėję generolai ves šauktinius, kurie taip pat nieko nežino apie karą, į mūšį? Ir lenkai jiems mojuos vėliavomis ir šauks „Šlovė Lenkijai”, ar dar ką jie ten šaukia lenkiškai? Kai rusai atidengs savo artilerijos ugnį, visi tie nepatyrę lenkų kariai mirs siaubinga mirtimi. Ar lenkai pasirengę, kad kasdien žūtų po 5 tūkst. jų karių? Nes tai nutiks, jeigu lenkai įeis į Vakarų Ukrainą. Nes tai ne speciali karinė operacija, o karas. Rusai daugiau žaidimų nebežais, o kaip reaguos lenkai? Manau, kad tai juos toliau mobilizuos karui, ir jie bus pasirengę aukai.
Ir ką tada darys NATO, kai Lenkija pasiaukos ir bandys nusižudyti Vakarų Ukrainoje? NATO tieks Lenkijai ginklus, ir karas dar labiau išplis. Kas bus toliau? Ar rusai bombarduos Varšuvą savo raketomis? Jeigu Lenkija įsivels į karą Vakarų Ukrainoje be NATO pritarimo, tai reikš, kad Lenkijos daugiau negina NATO penktas straipsnis, kuris sako, kad reikia ginti kiekvieną šalį, kuri buvo užpulta. Tai labai baisu prognozė, ir aš tikiuosi, kad Lenkijos generolai to nedarys. Jie gal ir riebūs ir korumpuoti, tačiau nėra idiotai. Jie nenorės pakartoti to kelio, kurį nuėjo Ukraina, ir nereikia būti raketų mokslininkui, kad suprasti, kas ką tik nutiko Rytų Ukrainoje. Nutiko tai, ką aš prieš kurį laiką ir prognozavau – Šiaurės Donecko katilas užsidarė. Apie 60 tūkst. Ukrainos karių atsidūrė katile, ir tai reiškia, kad šis frontas žlugo. Ukraina vakar prarado du batalionus, bandydama kontraatakuoti Iziume. Jų tiesiog nebeliko”.

Mirtis iš dangaus – net nespėji sužinoti, nuo ko:

Facebook komentarai
});}(jQuery));