Savaitės nuotrauka apie mūsų iškovotą laisvę

foto

foto

Jei kas turite tokių istorinių nuotraukų pasidalinkite čia komentaruose. Norėčiau, kad anūkai pamatytų aborigenų gyvenimo ypatumus.
Tai vertingos foto.
Vienu sakiniu: Matonis: „patekimas į kurortinius miestus bus griežtai ribojamas, policija taip pat sieks apriboti ir patekimą į susibūrimo centrais tapusius parkus, kalnus bei pažintinius takus.”
Nuotraukoje gali būti: 1 asmuo, Priartinimas
Laisvė 2021. Prieš 30 metų krauju iškovota, šiandien atiduodama nemokamai
2021 metai yra kupini laisvės metai tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Mes esame tokie laisvi, kad jaučiamės turintys laisvę ir teisę tyčiotis iš prezidentų, gydytojų, mokslininkų, šviesuomenės ar ne taip, kaip patiems norėtųsi, mąstančių paprastų piliečių.
1. Šiandien laisvė yra negalėti paklausti klausimo apie mažumas. Už klausimą pasiūlomas žodžio suvaržymas savaitei.
2. Šiandien laisvė yra viešai ką nors apkaltinti priekabiavimu, sukelti didžiulę neapykantos bangą prieš žmogų, o paskui, teisme pralošus, neatsiprašyti.
3. Šiandien laisvė yra negalėti klausti klausimų apie rinkimų keistumą. Klausti galima tik tose šalyse, kurios iš anksto pavadintos nedemokratinėmis. Rinkimų keistumas Baltarusijoje be tyrimo ir audito yra neginčijama tiesa, o rinkimų keistumo klausimų kėlimas galingiausioje pasaulio valstybėje be tyrimo ir audito yra bauduojamas profilių trynimais.
4. Šiandien laisvė yra mąstyti taip, kaip sako valdžia, bei jos remiama žiniasklaida. Ta pati žiniasklaida nuomonių įvairovę blokuoja pseudo faktų tikrinimu, be galimybės pasitaisyti ar oponuoti.
5. Šiandien laisvė yra po blatu, užlendant be eilės gauti skiepą ir viešai trimituoti, kad visi kiti, kurie to pačio produkto net gaudami kyšius neimtų turėtų būti mažiau laisvi.
6. Šiandien laisvė, tai turėti kelionės dokumentus ir iš anksto suderintą kelionės tikslą.
7. Šiandien laisvė yra sutikti būti sekamam 24 valandas per parą, renkamt įvairius duomenis pasitelkiant technologijas.
8. Šiandien laisvė yra skubiai gauti bilietą į laisvę, teisingo testo atsakymo pavidalu, o greitu laiku ir specialaus dokumento gavimu ar kodo gavimu.
9. Šiandien laisvė, tai laikyti savo smulkujį verslą, uždarytą, ir stebėti kaip stambusis verslas dvigubinasi apyvartas.
10. Šiandien laisvė yra besislapstant nuo karo policijos pabėgti su vaikais pačiuožinėti rogutėmis.
11. Šiandien laisvė yra gavus atlygį ateiti protestuoti su plakatais F the Police. Kitose, dar laisvesnėse šalyse, laisvė yra deginti bažnyčias, veržtis į privačius būstus.
12. Šiandien laisvė yra pakentėti ir palaukti, būti sąmoningais, nematyti manipuliacinės statistikos, palaukus kantriai 2 savaites, pakentėti ir 2 metus.
13. Šiandien laisvė yra nedirbti ir gauti iš valstybės paskolą, kad susimokėti mokesčius už tai, kad nedirbi, bei gauti paskolos atidėjimą.
14. Šiandien laisvė net ir persirgus baisiąja liga, yra sąmoningai nešioti saugų ir efektyvų, nuo virusų saugantį, bei šypseną slepiantį gaminį.
15. Šiandien laisvė yra susipažinti, mylėtis, gyventi internetu.
16. Šiandien laisvė yra turėti blatą, kaip nuvaziuoti pas mamą pasveikinti su šventėmis.
17. Šiandien laisvė gauti narkotikus yra svarbesnė už laisvę pasirinkti kaip gydytis ir prižiūrėti savo sveikatą.
18. Šiandien laisvė yra nutildyti ir ištrinti politinius oponentus, ar balsus, kurie šneka ne tai, ką norėtum girdėti.
19. Šiandien laisvė yra blokuoti konkurencines platformas, bandyti ištrinti verslus iš interneto, prisidengiant tuom, jog platformose, jų supratimu, yra per didelė laisvė.
20. Šiandien laisvė yra būti įskųstam savo paties vaiko vaikų teisėms dėl nenupirkto telefono ar auklėjimo pastatant į kampą.
21. Šiandien laisvė yra įskųsti kaimyną, pro langą pamačius daugiau žmonių, nei įprasta.
Tegyvuja laisvė. Būtent tokios laisvės mes ir norėjome.
Zino Kazeno nuotr.
Nuotraukoje gali būti: 1 asmuo, lauko
Facebook komentarai
});}(jQuery));