Sausio 13 d. policijai duota komanda neįleisti užsakytų autobusų į Vilnių

priesaika
Gauta žinutė iš policininko:
„Sveikas. Duota komanda neileisti uzsakytu autobusu i Vilniu. Bus uztvarai. Pasakyta nebijoti jokiu grasinimu teismais, parasyta pazyma kad galimas perversmas. Papulti i Vilniu yra galimybe tik perkant bilietus i tarpmiestinius autobusus ir traukinius. Ju nestabdys”
Sakot, to nebus? Bet juk oficialiai paskelbta taip: „Aktyvūs policijos veiksmai bus vykdomi visoje Lietuvoje, ne tik sostinėje – pareigūnai fiksuos į Vilnių išvykstančius automobilius ir autobusus bei perduos šią informaciją departamentui, kuris sostinės prieigose vykdys kontrolę.”
T.y. faktas tikras, kad vietose užsirašys, kokiais užsakytais autobusais žmonės išvažiuoja (vietos ir laikas juk paskelbti) ir prie Vilniaus būtent juos sustabdys.
Visiškai nebūtina nepraleisti, kad žmonės skųstųsi, bet pageidautina kuo ilgiau tikrinti, kad pavėluotų į renginį. Ir pasakys viešai, kad visus praleido, jokių neteisėtų veiksmų, niekatokia. Bet tada pirmas kalbėsiantis minėjime G.Nausėda bus konservų fanų nušvilptas, o PIŠ nušvilpti nebus kam.
Policijoje, kaip ir visur, yra normalių žmonių, yra ir konservuotų. Jie tikrai tokios progos nepraleis.
Kai taip atsitiks, tiesiog filmuokit, fiksuodami laiką. Būtinai užsirašykit ar nufilmuokit ekipažų numerius. Atsiųskit – paviešinsim. Tauta turi žinoti savo didvyrius.
Facebook komentarai
});}(jQuery));