Saulius Skvernelis prezidentu veikiausiai netaps

Skvernelilauk

Skvernelilauk

 

Saulius Skvernelis prezidentu veikiausiai netaps

Aurimas Guoga

 

Saulius Skvernelis prezidentu veikiausiai netaps

Skvernelilauk

Šis pretendentas, jei kas dar nesuprato, susidurs su dar didesniu patvorinių spaudimu nurodyti kur yra mergaitė, leisti įsitikinti kad jai viskas gerai. Niekam jau daugiau nepaaiškinsi, kad to reikalaujantys piliečiai yra pažangios liaudies priešai ir kad į jų kalbas nereikia kreipti dėmesio. O jei S.Skvernelis to nepadarys, susilauks kaltinumų vykdęs banditizmą ir dangstantis nusikaltimo galus. Abejoju ar kandidatas, nesugebantis išsklaidyti tokio sunkumo kaltinimų, gali tikėtis būti išrinktas prezidentu.

Tuo tarpu turiu vidinės informacijos iš patvorinių branduolio. Labai gali būti, kad S.Skvernelis negalės parodyti ne tik D.Kedytės, bet net ir L.Stankūnaitės. Nuteistieji patvoriniai Stankūnaitei priteistą žalą paprašyti pervesti ne jai pačiai, o kažkodėl jos mamai. Iš to patvoriniai daro prielaidą, kad veikiausiai jau ir Stankūnaitės nebėra.

Taip pat puikų komentarą pateikė vienas skaitytojas. Jis pastebi, kad jei D.Kedytei būtų viskas gerai, tai ir be patvorinių raginimų žiniasklaida mums plačiai transliuotų laimingą vaikelį. Tai, kad nieko panašaus nerodo, jau savaime nemažai ką sako.

Facebook komentarai
});}(jQuery));