Sauliukas nusitiesė kelią iki namų be jokio išskaičiavimo

sauliukas

sauliukas

Itin juokingas vadinamųjų „žaliųjų valstiečių” reklaminis šūkis – „politika be išskaičiavimo”. Nežinia, koks gudrutis tai sugalvojo, tačiau visa Karbauskio ir Skvernelio politika yra vien nauda sau. Kaip žinia, Sauliukas nepabijojo nubalsuoti už tai, kad biudžeto lėšomis būtų nutiestas kelias iki jo namo, o vėliau paaiškino, kad jis nesuprato, už ką balsuoja. Tiesiog pokštininkas, tačiau kai pagalvoji, kad tokie kadrai vadovauja vyriausybei, aišku, kokia šios valstybės perspektyva.

Na, o Karbauskio vienintelis motyvas – valdžia bet kokia kaina taip pat be „jokio išskaičiavimo”. Tam tinka ir lizinginis Sauliukas, kuris apėjo visas partijas, ir visos pavarė jį lauk. Tačiau ramūnui tiko, ir kartu jie sudarė šį nepajudinamą duetą, kuriuos sieja vienintelis interesas – valdžia bet kokia kaina. Kartu su valdžia ir didžiulės ES išmokos Karbauskio žemės ūkio imperijai, taip pat – „be jokio išskaičiavimo”

Išgalvota koronos pandemija vien todėl, kad uždaryti pusę šalies ekonomikos ir 200 tūkst. žmonių paversti bedarbiais, o paskui juos „gelbėti” – taip pat bejokio išskaičiavimo.

Žinoma, kad ir 200 eurų išmokos pensininkams prieš rinkimus – taip pat „politika be išskaičiavimo”.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));