Saugus naudoto automobilio pirkimas pandemijos metu

Unija.lt_Laisvas.laikrastis

Unija.lt_Laisvas.laikrastis

Saugus naudoto automobilio pirkimas pandemijos metu

 

 

Nepaisant pasaulį suparalyžavusios pasaulinės pandemijos, gyvenimas nestovi vietoje. Atsiradus poreikiui įsigyti naują automobilį, anaiptol, nebūtina šio sprendimo atidėlioti laukiant, kol bus atšauktas karantinas. Šiuolaikinės technologijos atveria galimybes nuotoliniu būdu sėkmingai išsirinkti naudotą automobilį, sutvarkyti reikalingus dokumentus bei išspręsti finansavimo klausimus.

Galima įvardinti keletą dažniausiai pasitelkiamų naudoto automobilio paieškos strategijų – savarankiškai ieškoti automobilio Lietuvos ar Europos rinkoje arba pasikliauti tarpininkų paslaugomis. Kaip ir ankščiau, taip ir šiuo metu, automobilio ieškant savarankiškai bene daugiausia laiko tenka praleisti naršant bei sekant naujienas populiariausiose automobilių pardavimo platformose. Šiuo požiūriu mažai kas pasikeitė, kol netenka spręsti, kaip apžiūrėti sudominusį norimo modelio bei tinkančios būklės automobilį. Nekils daug keblumų, jei jis stovi savivaldybėje, kurioje gyvenate. Dėvėdami kaukę, laikydamiesi saugaus atstumo bei paisydami kitų saugumo rekomendacijų automobilį apžiūrėsite nerizikuodami nei savo, nei aplinkinių sveikata. Kur kas keblesnė situacija, kai dėmesio vertas automobilis stovi kitoje savivaldybėje. Tuomet tenka spręsti dilemą – ar pasikliauti pardavėjo sąžiningumu ir sumokėjus avansą laukti galimybės parsivaryti mašiną, ar ieškoti būdų, kaip nenusižengiant karantino reikalavimams įvertinti nusižiūrėto automobilio techninę būklę ir/ar jį pergabenti. Jei radote tikrai dėmesio vertą naudotą automobilį, verta paieškoti kūrybingų sprendimų. Jei ketinate pirkti ne iš privataus asmens, o iš tarpininko, sutarti dėl mašinos pervarymo bus kiek paprasčiau. Dar vienas variantas – pasitelkti reikalingoje savivaldybėje laisvai judėti galinčių draugų pagalbą.

 

Unija.lt Laisvas.laikrastis1

Dar labiau pandemija pakoregavo galimybes savarankiškai ieškoti bei įsigyti automobilį Europos šalyse, kur naudotų automobilių rinka nepalyginamai didesnė, o kainos tikrai palankios. Be abejo, mobile.de, autoscout24.de ir kitos populiariausios naudotų automobilių platformos sėkmingai veikia ir yra patogiai pasiekiamos nuo namų sofos. Vis tik, planuojant savarankiškai vykti įsigyti ir parsivaryti Vokietijoje stovintį pageidaujamos komplektacijos norimo modelio mašiną, gali iškilti nenumatytų nesklandumų arba prireikti netikėtų išlaidų. Situacija, išties, labai permaininga, o karantino sąlygos skirtingose šalyse nuolat keičiamos, todėl gali iškilti problemų su automobilio techninės būklės įvertinimu ar pirkimo procedūra. Taip pat derėtų nepamiršti, kad prie kelionės laiko sąnaudų verčiau iš anksto pridėti ir saviizoliacijai skirtą laiką. Todėl esamu metu, ko gero, labiau apsimoka naudotis patikimų tarpininkų paslaugomis. Naudotų automobilių patikrinimo, pervežimo bei visų reikalingų dokumentų sutvarkymo paslaugas teikia tiek įmonės, tiek fiziniai asmenys. Žinoma, tarpininkavimo paslauga turi savo kainą, kuri paprastai viršija savarankiškos kelionės kaštus. Esant permainingai ir sunkiai prognozuojamai pandeminei situacijai, tarpininkų paslaugos ne tik taupo jūsų laiką, bet ir suteikia galimybę nerizikuoti savo ir savo šeimos narių sveikata.

Automobilio finansavimo klausimai taip pat gali būti greitai ir patogiai išspręsti nuotoliniu būdu. Radus norimo modelio, tinkamos komplektacijos, puikios techninės būklės automobilį, neskubėkite jo atsisakyti dėl numatytą biudžetą viršijančios kainos. Apsvarstykite galimybę paimti paskolą automobiliui įsigyti. Visą aktualią informaciją apie paskolas automobiliui įsigyti rasite svetainėje https://unija.lt/paskola-automobiliui/. Drąsiai kreipkitės ir užduokite rūpimus klausimus apie vartojimo paskolą, gaukite ypač palankių pasiūlymų ir svajonių automobilį įsigykite saugiai, greitai ir patogiai.

Facebook komentarai
});}(jQuery));