Saugumietiškos patirties turintis Nausėdos patarėjas skubina pričiupti valstybės vidaus priešus

saugumietis budrys 1

saugumietis budrys 1

Saugumietiškos patirties turintis Nausėdos patarėjas skubina pričiupti valstybės vidaus priešus

Paskelbta: 2022-08-02 17:25 Autorius: ekspertai.eu
Patyręs saugumietis, valstybės lyderio Gitanos Nausėdos vyriausiasis Kęstutis Budrys.

Visada tvarkingai susišukavęs buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotojas, Gerovės valstybės kūrėjo Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas Kęstutis Budrys, ragina imtis skubių priemonių prieš valstybės vidaus priešus.

Kalbėdamas, apie pastarąją savaitę vykusį šnipų tinklo Lietuvoje įkūrėjo Algirdo Paleckio bendražygių vizitą į Rusiją, nurodė, kad tai reikėtų vertinti ne kaip nebaudžiamos saviraiškos atvejį, bet kaip dalyvavimą Lietuvai priešiškos valstybės veikloje.

Jis paragino į situaciją nežiūrėti atlaidžiai.

„Dalyvavimas veikloje jau tiesiogiai prieš Lietuvą, kai veikia ne tik apsimestinė žiniasklaida, bet ir kitos valstybės institucijos… Man atrodo, kad šis aspektas yra labai svarbus visose ir prieš tai mūsų matytose kelionėse į Baltarusiją“, – antradienį Senukų radijo stočiai („Žinių radijui“) pasakė K. Budrys.

Taip jis komentavo atsakingų institucijų dėmesio jau susilaukusį A. Paleckio asociacijos „Tarptautinio geros kaimynystės forumo“ narių vizitą Maskvoje.

Vyriškio teigimu, „tai yra veikimas prieš Lietuvą“. G. Nausėdos vyriausiasis patarėjas pabrėžė, kad šį atvejį būtina ne tik nuodugniai ištirti, bet ir, jei reikia, įvesti saugiklius, kad tai nesikartotų.

K. Budrys vyriausiojo patarėjo pareigas pradėjo eiti prieš pat Rusijos karinę intervenciją į Ukrainą vasario 24 d., t.y.  nuo vasario 17 d.

Prieš tai jis dirbo Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotoju.

Anksčiau K. Budrys yra dirbęs ir oficialios Rusijos Federacijos valstybės paslapties, prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėju Nacionalinio saugumo grupėje.

Apie tai, kad Lietuvos prokurorams trūksta fantazijos nusikaltėliams iškelti baudžiamąsias bylas, prieš savaitę yra paskelbęs ir buvęs Konstitucinio teismo teisėjas Dainius Žalimas.

Keli susiję:

Nausėdos dešinioji ranka Lietuvos gyventojus perspėjo – reikia veržtis diržus ir ruoštis ilgam karui   

nausedos vyrukas

Pagrindinis liudininkas šnipų tinklo byloje, pedofilas Deimantas Bertauskas atsipirko bauda  

snipu 01

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));