Saugiausia apsisaugoti nuo užsikrėtimo Covid yra išlikti visiškai NEVAKCINUOTAM

image 19

image 19

Originalus straipsnis paskelbtas 2022 m. spalio 17 d. jdrucker.substack.com.

TJD Rucker. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.


Daugelis mano skaitytojų nesiskiepijo. Tikėtina, kad daug daugiau, jei ne dauguma, buvo pasiskiepiję. Mes suprantame. Skaudu. Tačiau judėdami į priekį turime užkirsti kelią tam, kad dar daugiau injekcijų patektų į daugiau žmonių rankas.

Anądien paskelbiau straipsnį ir surengiau laidą „Kaip elgtis su naujai prabudusiais antivakseriais“. Ją parengti paskatino tokie žymūs vakcinų skeptikai kaip Piersas Morganas, kurie anksčiau tyčiojosi iš vakcinų skeptikų, o dabar gieda kitokią melodiją. Keletas jų sakė, kad buvau per griežtas. Dauguma sakė, kad buvau nepakankamai griežtas. Tačiau buvo ir trečias netikėtas atsakymas, kuris privertė mane daug galvoti apie ateitį.

Gavau šimtus susirašinėjimų iš žmonių, kurie buvo vakcinuoti ir dabar nežino, ką daryti. Kai kurie klausė apie gydymo galimybes, kad galėtų pabandyti vėl tapti „nevakcinuotais“. Kiti teiravosi, ar yra teisinių būdų, kuriais jie galėtų pasinaudoti, kad gautų kompensaciją už patirtą žalą. Deja, nei į vieną iš šių klausimų nebuvo galimybės atsakyti teigiamai.

Praeitis yra praeitis, bet ateitis vis dar yra žaidime. Nesvarbu, ar mes gyvename pabaigos laikais (angl. „end time“; aš tikiu, kad taip), ar ne, mūsų misija yra skleisti tiesą kuo didesniam skaičiui žmonių. Yra biblinė tiesa, kuri Biblija tikintiems krikščionims turėtų būti svarbiausia mūsų misijos dalis. Taip pat yra pasaulietinė tiesa, ir tik nedaugelis dalykų yra tokie svarbūs kaip dar daugiau žmonių pažadinimas apie medicinos tironiją, pandemijos panikos teatrą, Didįjį persitvarkymą ir apie tai, kokį vaidmenį visose trijose srityse vaidina Kovid vakcinos.

Kaip jau ne kartą sakiau, mums reikia sąjungininkų. Lengva būti šiurkščiam ir sakyti, kad tie, kurie nusprendė pasiskiepyti, turi patys spręsti savo klaidas. Tačiau, kaip sužinojau iš šimtų gautų laiškų, didžioji dalis tų, kurie pasiskiepijo, tai padarė todėl, kad turėjo sunkų pasirinkimą. Jie negalėjo eiti į darbą nepasiskiepiję. Jie negalėjo eiti į mokyklą nepasiskiepiję. Jų vaikai negalėjo sportuoti nepasiskiepiję. Be skiepų jie negalėjo keliauti pas šeimą. Yra daugybė priežasčių, dėl kurių žmonės nusprendė skiepytis, bet galiausiai jie pasirinko tai daryti. Visi gyvenime esame padarę klaidų. Ši klaida tiesiog yra baisi ir nuolatinė.

Kad neleisčiau per daug nusiminti tiems, kurie jau buvo apsinuodiję, yra privalumas pabusti dabar. Remiantis tyrimais ir tuo, ką man sakė kai kurie gydytojai ir mokslininkai, atrodo, kad skiepų poveikis kaupiasi. Kuo daugiau jų gaunate, tuo blogiau. Tai reiškia, kad tie, kurie nebuvo skiepyti dažnai, yra mažiau pažeisti. Tai yra gerai.

Yra dar viena priežastis taip manyti. Valdžios atstovai kur kas agresyviau stumia stiprinamuosius ir naujus skiepus nei pradžioje. Iš pradžių maniau, kad taip yra todėl, kad jie supranta, jog tie, kurie buvo per daug „užsispyrę“, kad pasiskiepytų, vargu ar pasiskiepys dėl kokių nors priežasčių, todėl valdžia nenori švaistyti energijos. Tačiau dabar manau, kad jų motyvai yra labiau nešvarūs. Jei skiepų daroma žala kaupiasi, tuomet jiems būtų prasminga sutelkti dėmesį į tolesnį 70 proc. gyventojų, kurie jau prisijungė prie skiepų klubo, skiepijimą.

Jei galime daryti išvadą, kad masės atsibudo, taip pat turime manyti, kad valdžia tai žino ir planuoja iš anksto. Labiausiai tikėtinas scenarijus, kad jie bandys vėl įskiepyti baimę (žodžių žaismas; angl. to inject fear back into the equation). Tai galėtų būti atnaujintas pandeminės panikos teatras su sparčiai plintančiu porūšiu, kurį lydėtų „patobulintų“ stiprintojų, pavyzdžiui, naujausių bivalentinių skiepų, stūmimas. Tai gali būti visiškai nauja liga. Būtent dėl šios antrosios galimybės aš taip džiaugiuosi mirusio daktaro Zevo Zelenkos „Z-Dtox“ ir „Z-Stack“ protokolais. Nepaisant daug pelningesnių kitų maistinių medžiagų tiekėjų pasiūlymų, mes juos palaikome rėmėjais, nes iš pirmų lūpų galiu pasakyti, kad daktaro Z produktai veikia. Mano šeima niekada nenešiojo kaukių, niekada nebuvo skiepijama ir, kiek mums žinoma, niekada nesirgo Covid.

Toliau pateikiami du S. D. Wellso straipsniai vienas po kito. Jais reikia dalytis, nes dabar labiau nei bet kada turime galimybę pažadinti dar daugiau žmonių. Momentas bent jau laikinai yra mūsų pusėje, todėl turime tuo pasinaudoti. Tie, kuriems galime užkirsti kelią daugiau skiepytis, yra potencialūs sąjungininkai ateityje, kai valdžia imsis didesnių priemonių. Ant kortos pastatytos mūsų laisvės. Ant kortos pastatyta mūsų tauta ir pasaulis. Ant kortos pastatyta mūsų gyvybė. Išlikite sveiki, žmonės.

Saugiausia apsisaugoti nuo užsikrėtimo Covid yra išlikti visiškai NEVAKCINUOTAM.

S. D. Wellso straipsnis iš Natural News.

Prireikė šiek tiek laiko, bet dabar keli milijardai žmonių gali patvirtinti tai, ką įtarė nuo pat pandemijos pradžios, t. y. kad tai daugiausia baime paremta kampanija, kuri tapo „virusine“, o pagrindinis tikslas visada buvo tiesiog toksiškų „skiepų“ stūmimas.

Kitaip tariant, jei jūsų kraujagyslių sistemoje NĖRA milijonų spygliuotų baltymų, užtvindančių gyvybiškai svarbius organus, jūs turite daugiau šansų apsisaugoti nuo Kovido. Taip yra paprasčiausiai todėl, kad jūsų imuninės sistemos, širdies ir valomųjų organų neapkrauna, neteršia ir neįtempia milijonai toksiškų prionų, imituojančių laboratorijoje sukurtą, padidintos funkcijos SARS-CoV-2 virusą.

Tai žvilgsnis į ADE, autoimuninį sutrikimą ir tai, kaip stiprinamieji skiepai ir toliau silpnina imuninę sistemą, po truputį vis labiau su kiekviena injekcija, nes, kaip matome iš moksliškai pagrįstų įrodymų, yra dar milijonai prizoninių baltymų, kurie gali įsiveržti į gyvybiškai svarbius organus, įskaitant kepenis ir kasą. „Pfizer-Gate“ atsivėrė, ir masės žmonių pradeda mirti ir nykti, beveik kaip nacistinėje Vokietijoje, tik šį kartą visame pasaulyje. Tai vakcinų holokaustas, kuriam vadovauja ne tik „Pfizer“, bet ir „Moderna“ bei daugelis kitų farmacijos konglomeratų.

Taigi, jei kas nors jūsų paklaus, koks yra jūsų skiepų „statusas“, ir jūs norite ar jums reikia, kad jie tai žinotų (nors tai niekieno reikalas), paprasčiausiai atsakykite: „Aš esu visiškai… neskiepytas“. Šis pasirinkimas leido jūsų imuninei sistemai natūraliai daryti tai, ką ji turi daryti, ir apsisaugoti nuo virusų, bakterijų ir ligų sukėlėjų. Taip taip pat išvengsite siaubingos statistikos apie sužalojimus ir mirtis, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai sukėlė „Covid clot“ skiepai.

„Visiškai paskiepyti“ kenčia, o „visiškai neskiepyti“ džiaugiasi stipriu natūraliu imunitetu, geriausiai padedančiu išvengti ar įveikti Covid-19

Nepriklausomai nuo to, ar žmogui buvo atlikta tik viena genų terapijos injekcija, ar kelios injekcijų serijos, jo organizmą užplūdo milijonai, jei ne milijardai, toksiškų virusus imituojančių prionų, kurie kažkokiu būdu pritraukia sunkiuosius metalus ir kraujyje, aplink širdį, smegenyse ir gyvybiškai svarbiuose organuose sukuria ilgus guminius krešulius.

Visi visiškai neskiepyti Amerikos gyventojai žino, kad šie krešulių šūviai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios labai padaugėjo perikardito, miokardito, kraujo krešulių, vėžio, persileidimų ir negyvų naujagimių, staigių „nepaaiškinamų“ suaugusiųjų ir kūdikių mirčių (SADS arba SIDS). Tai tikrai nėra sindromas, nebent tą „sindromą“ sukelia mRNA „technologija“, sukurianti naują ląstelių sindromą, kurios nebegali kovoti su virusais ar bakterijomis.

Ar jums staiga pasireiškė nuo antikūnų priklausomas sindromas? Turite būti visiškai paskiepytas. Ar jūsų paties imuninė sistema puola jūsų gyvybiškai svarbius organus, nes dabar jų viduje yra toksiškų virusus imituojančių smailių baltymų prionų? Turite būti visiškai paskiepyti. Ar stipriai suaktyvėjo ar pasireiškė išialgija nuo tada, kai pasiskiepijote nuo Fauci gripo? Tai ne sutapimas.

Visiškai paskiepytieji taip pat kenčia nuo netikėtų vėžinių auglių injekcijos vietoje (ar nematėte naujų įspėjimų?), ir šie gydytojai negali to paaiškinti, žinoma, niekada nerodo pirštu į krešulių injekcijas, nors moksliniai įrodymai rodo, kad tai Wuhan viruso injekcijos.

Štai kodėl saugiausia apsauga nuo užsikrėtimo Covid-19 ir jo atmainomis pasirodė esanti likti visiškai NEVAKCINUOTAM. Tie, kurie giriasi ir „jaučiasi saugūs“, nes yra „visiškai paskiepyti“, susiduria su naujais sveikatos sutrikimais, paaštrėjusiomis anksčiau buvusiomis ligomis ir pradeda gailėtis, kokius pasirinkimus padarė. Gydytojai ir mokslininkai visame pasaulyje „Blowing the whistle“ (viešai įspėja) apie krešulių skiepus, matydami kraupų reiškinį tiesiai savo laboratorijose ir kabinetuose jau dabar.

Prisekite Vaccines.news prie mėgstamiausių nepriklausomų svetainių, kad gautumėte naujausią informaciją apie eksperimentines „vakcinas“, sukeliančias kraujo krešulius, miokarditą ir sunkų, lėtinį uždegimą.


Paaiškėjo, kad paskiepyti žmonės kelia globalinę grėsmę patys sau

S. D. Wellso straipsnis iš Natural News.

Pirma, korumpuoti Pfizer ir CDC žmonės pažadėjo tautai, kad skiepai nuo Fauci gripo ištiesins kreivę, sustabdys plitimą ir užbaigs pandemiją. Prisimenate? Jie sakė, kad jei 90 proc. gyventojų gaus Kovid-19 „vakcinas“, tai tie 90 proc. bus saugūs nuo antivakserių, kurie yra „pasaulinė grėsmė“, gyvenančių neigime ir pavojuje. Staigmena; paaiškėjo, kad „pasaulinė grėsmė“ yra vaxeriai, kurie miršta beprotišku greičiu. Tai tiesa. TRIS kartus skiepytieji sudaro 94 proc. visų Kovid-19 mirčių, o tai atskleidžia, kad tikroji „pasaulinė grėsmė“ yra pats Fauci skiepas nuo gripo ir visi tie, kurie jį gavo, propaguoja ir vis dar tiki, kad jis veikia.

Vienintelis blogiausias dalykas, kurį žmogus galėjo padaryti savo sveikatai 2020-2022 m., yra pasiskiepyti nuo kovidų

Remiantis oficialia Jungtinės Karalystės Nacionalinio statistikos biuro (ONS) vyriausybine ataskaita, pandemijos metu apie 18 mėnesių buvo stebimi duomenys, rodantys, kad Kovid vakcinomis skiepyti vaikai 45 kartus DAUGIAU MIRĖ nuo bet kokios priežasties nei neskiepyti vaikai. Leiskite tai įsisąmoninti. Taigi, paprasčiausiai atsisakydamas Covid skiepų, vaikas turi didesnę tikimybę išgyventi pandemiją ir daugybę kitų gyvybei pavojingų būklių.

Užregistruokite visus likusius ir visus būsimus vaikus šiam planui. Panašu, kad nauda likti visiškai neskiepytam gerokai viršija riziką paskiepyti milijonus nuodingų smailių baltymų prionų. Visi vadinamieji „antivakseriai“ ir tie, kuriems klijuojama „antimokslininkų“ etiketė, tai jau žinojo.

Toje pačioje ONS ataskaitoje pateiktose išvadose teigiama, kad skiepyti vaikai 137 kartus DAUGIAU GALI mirti nuo Covid-19 nei tie vaikai, kurie turi natūralų imunitetą ir niekada negauna baltyminių prionų injekcijų.

Pasiskiepiję avys užkemša ligonines

Dabar matome, kaip amerikiečiai, gavę Fauci gripo įgėlimus, kreipiasi į daug daugiau gydytojų nei visiškai neskiepyti, natūralios sveikatos šalininkai. Prisimenate, kai ligoninės ir netikra naujienų žiniasklaida tvirtino, kad visi neskiepyti žmonės perpildė ligonines, o vakcinuotos masės negali laiku gauti pagrindinės ar skubios pagalbos? Buvo atvirkščiai. Skiepai nuo krešulių sukelia daug, daug daugiau kritinių sveikatos problemų nei vien krešulius. Pasidomėkite.

Jie turėtų ją pavadinti programa „Vakcinos pavojingos“, bet vietoj to ji vadinasi programa „V-Safe“, į kurią visi paskiepytieji turi kreiptis, kad praneštų apie žalą sveikatai, patirtą pasiskiepijus bent vienu skiepu nuo gripo. Dabar sužinokite štai ką: apie daugiau kaip 70 mln. simptomų pranešė 30 proc. paskiepytų žmonių, kurie iš tikrųjų pranešė apie savo problemas „V-Safe“ svetainėje (iš 230 mln. žmonių, kurie gavo bent vieną „Covid“ skiepą). Tai reiškia, kad ši statistika, nors ir labai bauginanti, greičiausiai yra kelis kartus didesnė.

Taigi visi paskiepyti avinai užpildo ligonines, laukia laukiamuosiuose, guli lovose, atlieka diagnostiką ir stebisi, kodėl staiga susirgo miokarditu, perikarditu, keistais guminiais kraujagyslių krešuliais, rėmens uždegimu, daugkartiniu Covid-19, sunkiu uždegimu, alergija ir kt.

Dažniausi vakcinų sukeltos žalos sveikatai simptomai, apie kuriuos buvo pranešta „V-Safe“ programai, buvo milijonai žmonių, teigiančių, kad po skiepų juos kamuoja šaltkrėtis, patinimai, sąnarių, raumenų ir kūno skausmai, galvos skausmai, nuovargis ir bendras skausmas, o daugiau kaip 4 milijonai šių nusiskundimų buvo pažymėti kaip SVEIKI (angl. severe). To neįmanoma išsigalvoti.

Programoje „V nesaugu“, kaip ją reikėtų vadinti, taip pat buvo gausu skundų dėl 13 000 mažamečių (iki 2 metų amžiaus), kuriems pasireiškė daugiau kaip 33 000 simptomų, įskaitant skausmą ir apetito praradimą. Skamba kaip receptas, sukeliantis prastą mitybą ir dirglumą.

Apibendrinant galima teigti, kad dabar artėjame prie milijono užregistruotų atvejų, kai amerikiečiai po vakcinacijos nuo kovidų skubėjo kreiptis į gydytojus, buvo perpildytos ligoninės, o žiniasklaida ir vakcinų pramoninis kompleksas kaltino visus neskiepytuosius. Kokia tai apgaulė ir sukčiavimas, dabar jau išaiškintas. Taigi paaiškėjo, kad visi tie vakcinų fanatikai yra grėsmė sau patiems. Kada jie kada nors išmoks?

Tiek daug apie skiepų pasus. Visa tai buvo melas, siekiant parduoti daugiau nuodingų skiepų. Pasižymėkite Vaccines.news savo mėgstamiausiose nepriklausomose svetainėse, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie eksperimentines „vakcinas“, sukeliančias kraujo krešulius, miokarditą ir platinančias dar daugiau ligų.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

Expose-news.com

NaturalNews.com

Facebook komentarai
});}(jQuery));