Santarų klinikų vadovą A.Dulkys išprievartavo pagal „teisės aktų reikalavimus”

santaros klinikos 88129173
Redakcija gavo Santaros klinikų vadovo Jankevičiaus komentarą apie taip, kodėl jis per kelias dienas pakeitė savo įsakymą nemokamai terstuoti visus atsisakiusius eksperimentinio preparato klinikų darbuotojus, ir po kelių dienų nurodė, kad už PGR testus medikai turi mokėti iš savo kišenės.

Kaip ministras A. Dulkys išprievartavo visas Santarų klinikas

 

sveiki, čia iš Laisvo laikraščio Aurimas Drižius, norėčiau klininkų vadovo Jankevičiaus komentaro :
jankevicius
– kuo jam grasino A.Dulkys, kad santaros atšaukė savo įsakymą dėl nemokamų pgr testų darbuotojams ir padarė juos mokamais ?
 1. Ar nepažeidėte medicinos darbuotojo, gydytojo etikos kodekso tokiu poelgiu?
 2. Kiek jūsų klinikose yra nepasiskiepijusių RNR „vakcina“ žmonių, turint omenyje, kad jūsų klinikose dirba virš 6 tūkst. darbuotojų?
 3. Kodėl atšaukėte įsakymą testuoti PGR testais Santaros klinikų sąskaita?
 4. Išvardykite sąnaudas, t.y. kas įeina į PGR testo kainą – 53 Eur už testą?
 5. Nurodykite , kiek klinikoms valstybė kompensuodavo už 1 „nemokamą“ PGR testą, prieš tai, kai buvo nuspręsta nubausti neonacių klikai atsisakančius paklusti medikus?
 6. Kodėl atsisakyta taikyti 40 proc. nuolaida savo darbuotojams, klinikose atliekant PGR testus?
Laba diena,
Siunčiame Santaros klinikų atsakymus į jūsų atsiųstus klausimus:
kuo jam grasino A.Dulkys, kad santaros atšaukė savo įsakymą dėl nemokamų pgr testų darbuotojams ir padarė juos mokamais ? Tvarka patvirtinta įgyvendinant teisės aktų reikalavimus.
 1. Ar nepažeidėte medicinos darbuotojo, gydytojo etikos kodekso tokiu poelgiu? Tvarka patvirtinta įgyvendinant teisės aktų reikalavimus.
 2.  Kiek jūsų klinikose yra nepasiskiepijusių RNR „vakcina“ žmonių, turint omenyje, kad jūsų klinikose dirba virš 6 tūkst. darbuotojų? Mažiau nei 10 proc.
 3. Kodėl atšaukėte įsakymą testuoti PGR testais Santaros klinikų sąskaita? Tvarka patvirtinta gyvendinant teisės aktų reikalavimus.
 4. Išvardykite sąnaudas, t.y. kas įeina į PGR testo kainą – 53 Eur už testą? Mokamų paslaugų kaina apskaičiuojama įvertinant sunaudojamų medžiagų kainą bei paslaugos teikimui skirto personalo darbo užmokestį.
 5. Nurodykite , kiek klinikoms valstybė kompensuodavo už 1 „nemokamą“ PGR testą, prieš tai, kai buvo nuspręsta nubausti neonacių klikai atsisakančius paklusti medikus?COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) tyrimų atlikimo tvarką ir apmokėjimą reglamentuojama Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. gruodžio 4 d. įsakymu Nr. V-2797 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) tyrimų atlikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.
 6. Kodėl atsisakyta taikyti 40 proc. nuolaida savo darbuotojams, klinikose atliekant PGR testus?Nuolaidų taikymas darbuotojams nebuvo nustatytas.
VšĮ VUL Santaros klinikos
Facebook komentarai
});}(jQuery));