Sandra Jukne išteisinta dėl dalyvavimo mitinge „Už laisvą pasirinkimą”

uz_laisva_pasitinkima19

uz_laisva_pasitinkima19

GAVO PER SNAPĄ
Tikiuosi, kad dauguma jūsų pamena 2020-08-29 Vilniuje vykusį mitingą „Už Laisvą Pasirinkimą“. Tai vienas pirmųjų Lietuvoje organizuotų mitingų, kurio metu jo dalyviai – drąsūs ir savo Tėvynei neabejingi Lietuvos Žmonės, tarė aiškų ir griežtą NE! mūsų visų gyvenimus užvaldžiusios psichodemijos suvaržymams.

Kita vertus tikrai ne kiekvienas iš jūsų žino, jog iškart po šio mitingo vienai jo organizatorių – Lietuvos drąsiai ir šauniai trijų vaikų Mamai

Sandra Jukne, buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Protokolas Sandrai buvo surašytas už tai, kad ji, kaip mitingo organizatorė, neužtikrino, jog renginio metu būtų laikomasi ne mažesnio kaip 1 metro distancijos tarp mitingo žiūrovų, o taip pat neužtikrino, kad renginio dalyviai viso renginio metu dėvėtų nosį ir burną dengiančias priemones. Pasak tų, kurių uždavinys yra mus ginti, saugoti ir mums padėti, tokia Sandros veika sukėlė pavojų išplisti covid-19 infekcijai, todėl Sandrai buvo skirta 500 Eur dydžio “premija“, kartu maloniai pasiūlant ne ginčo tvarka susimokėti pusę skirtos baudos, taip pripažinti savo kaltę ir klausimą „uždaryti“.
Prireikė daugiau nei pusės metų tam, kad kartu su Sandra įrodytume, jog Vilniaus m. 3-iojo policijos komisariato priimtas nutarimas skirti administracinę nuobaudą yra neteisėtas ir nepagrįstas. Dvigubai smagu, kad per tą laiką policijos įstaigai „nosį nušluostėme” net 2 kartus. Kita vertus, nedetalizuosiu viso proceso eigos, nes tai užimtų nemažai laiko, tačiau pasidžiaugsiu Vilniaus miesto apylinkės teismo 2021-03-19 nutartimi administracinio nusižengimo byloje Nr. II-161-992/2021. Tariu nuoširdų AČIŪ šio teismo Teisėjai Viktorijai Šelmienei, kuri visapusiškai ir objektyviai ištyrė visas faktines bylos aplinkybes ir vadovaudamasi įstatymu, o ne emocijomis ir išsigimusios masinės medijos formuojama nuomone, priėmė objektyvų ir nešališką sprendimą, taip profesionaliai atlikdama darbą, kurį ir privalo atlikti kiekvienas kompetentingas ir save gerbiantis teisėjas.
Draugai, aš puikiai suprantu – ši pergalė yra tik mažytis šviesos spindulėlis. Kaip ir jūs, aš taip pat aplink matau daug neteisybės, nekompetencijos, emocijų, idiotizmo, konstitucinių teisių ir laisvių neteisėtų suvaržymų. Deja, visa tai yra nesvetima ir teisingumą turintiems vykdyti teismams. Kita vertus, o ko norėti, jei net garsūs advokatai viešai ima virkauti apie tai, kad virusas iš jų pavogė gyvenimą, todėl dabar jie laukia nesulaukia, kol bus paskiepyti…
Bet mes juk ne iš tų, kurie pralaimi nenugalėti! Todėl prašau jūsų: saugokit savo sveikatą, nepraraskite gebėjimo matyti, mąstyti ir suprasti, o suvis svarbiausia – neišduokit savęs ir išlikite Žmonėmis. Jaučiu, o gal net ir žinau – visų mūsų laukia nuostabi kelionė ir veikdami kartu mes nuskinsim dar ne vieną pergalę!
Facebook komentarai
});}(jQuery));