Šaltinių gandai gandeliai: „miręs“ Kumpis fiksuotas ryšyje su šeima iš „Anapus“

Šaltinių gandai gandeliai: „miręs“ Kumpis fiksuotas ryšyje su šeima iš „Anapus“

Kristina Sulikienė

Net Lauryno Baltrūno advokatas Juzukonis iš viso nesuprato, kam tokia skuba paleidinėjant iš suėmimo Lauryną Baltrūną.

Tuo pačiu jis nusistebėjo, jog vykdoma nužudymo bylos tyrimas, nors jokio fakto apie nužudymą nėra.

Šaltinių duomenimis, „mirusysis“ nebeiškentė ir susisiekė su žmona iš „Anapus“.

Šaltinių manymu, ši medžiaga buvo nusiųsta mūsų pusglušiams iš Juodojo kubo.

Šaltinių manymų, staigiai atsistatydino „karjeros padarymo“ būdu prokuroras, nes nebežinojo, kaip suktis iš padėties.

Naujas ir jaunas ir neapsilunksnavęs tyrinėtojas ėmė girtis, jog būtinai sieks Lauryno Baltrūno suėmimo pratęsimo. Teismui irgi buvo nutekinta informacija, jog tiriamas gyvo žmogaus nužudymas. Teisėjai išsigando dalyvauti šitoje klastotėje – paleido iš suėmimo Oblių.

Juodasis kubas ėmė kurpti dar vieną bylą, kad Oblius mušėsi su kažkuriuos baikeriu.

Aš irgi mušiausi su vieno klubo prezidentu, jis mane puolė, aš gyniausi, gal ir man iškels bylą? Daviau jam į „dūdą“, po to jį „teisė“ jo klubas, galiausiai visi sumušėme bokalais, ir juokėmės garsiai.

Dar vieni šaltiniai kalba, kad dėl šios klastotės, kai į užsienį išvykęs žmogus imitavo savo „žmogžudystę“, kad sistema – visi saugumai, ir visi tie, kuriems labai nepatinka Laurynas Baltrūnas – galėtų susidoroti su atsargos kariškiu, gali lėkti Pašilio galva.

Dar trečių šaltinių duomenimis, Laurynas Baltrūnas labai pasižymėjęs kariškis, yra įvykdęs ir didvyriškų žygių, todėl yra labai gerbiamas NATO Priešakinių pajėgų batalione. Todėl, kalba paukšteliai, NATO su visais savo satelitais ir visom karo lauko žvalgybos sistemos seniai yra užfiksavę, kur po saulė kaitinasi Kumpis. Tiesiog stebėjo, kiek tęsis šitas idiotizmas, ir šitas idiotiškas šou, kai prokuratūra iš oro sukurpė bylą, ir demonstravo, jog gali suimti ir Obliaus žmoną, ir netgi atimti vaikus.

Pažymėtina, jog už baudžiamosios bylos įrodymų suklastojimą bylai pradėti gresia baudžiamoji atsakomybė, bauda, viešieji darbai, arba laisvės atėmimas,  bei jeigu tai padarė prokuroras – teisės dirbti šį darbą atėmimas.

Pranešama, jog šiandien Laurynas Baltrūnas parvežtas namo, kur jam uždėta apykojė, iš išaiškinta, kad jis negali eiti į pelkes ieškoti Kumpio lavono. Nes tiesiog Kumpis ne pelkėse, o ramiai pasislėpęs tūno užsieniuose, net vaikams yra aišku. Ir NATO žvalgybai (ačiū!).

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));