S. Zagurskas perspėja, mes prieštaraujame: Linas Linkevičius geras kadras! K.Juraitis. 2018 12 26

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=DSas5ciSzbM 

Jeigu Ramūnas Karbauskis ir Saulius Skvernelis per artimiausias savaites nenuims Lino Linkevičiaus grius visa Vyriausybė ir aš dabar jums aprašysiu visą schemą į kurią yra įsitraukę ir Britų ambasados Lietuvoje darbuotojai.

Užsienio reikalų ministerija,nuo seno yra Prezidentūros kontroliuojamas įrankis.Tai buvo ir prie Brazausko,Adamkaus o dabar ir prie Grybauskaitės.

Paleckio suėmimas,ir tyla,kai Jauniškis su kitais vyrukais visą valandą sėdėjo ir atsakinėjo į klausimus vieninteliu žodžiu-Nekomentuosiu yra bendra Britanijos-Rusijos informacinio konflikto tasa.

Konfliktas aišku kyla proxy valstybėse,tiksliau rytų europos satelituose kaip Lietuva.Tam tikslui britų žvalgyba įkūrė Integrity Initiative agentūrą,kuri užsiima dezinformacijos skleidimu,ir po Brexit įvyksiančių Britų interesų gynimu Europos Sąjungoje.

Integrity Initiative ištakos sieka 2005 metus,kai Škotijoje buvo įsteigta pelno nemokanti firmelė.Charity statusas,tas pats,kas Lietuvoje VŠĮ.Tai yra parazitinė dezinformaciją vykdanti firmelė su tikslu kiršinti ištisas rytų europos šalis korumpuotų žurnalistų,politologų pagalba.

Integrity Iniatitive firmelę valdo specialiai tam įkurtas the Institute for Statecraft.Lietuviškai vadintūsi Steitkrafto Institutas.Viskas yra formaliai.Institutas registruotas apleistose patalpose Škotijos provincijoje,kažkur laukuose esančiame sandelyje.Nuotrauką galite pamatyti čia.

https://www.google.co.uk/maps/uv…

Institutą valdo Daniel Lafayeedney ir Chris Donnelly.Biudžetas £2.6 milijono svarų per metus.Finansavimas ateina iš kelių subjektų .Conflict Security and Stability Fund’s Russian Language Programos,kuri sujungta su Counter Disinformation and Media Campaign programa.Paprastai kalbant taip jie ir pasivadino.Kova su deziformacijos priemonėmis.Ši įstaiga neturi jokio legalaus teisinio status,ir čia jau bandysiu apjungti jėgas su keliais Britanijos parlamentarais.

Pagrindinis ofisas įsikūręs Londone pačiame centre o Lietuvoje už visą dezinformacinę Jorkšyrų Elfų veiklą yra atsakingas britų žurnalistas Edward Lucas.

Hakerių grupė „Anonymous” pranešė, kad britai turi specialią informacinio karo su Rusija programą „Integrity Initiative”, kurioje dalyvauja ir Lietuvos atstovai. Kas jie?

Kaip rodo „Anonymous” paviešinta medžiaga, metinis programos biudžetas yra nemažas (keli milijonai eurų). Finansavime dalyvauja JAV Valstybės departamentas, NATO ir „Facebook”.

Įdomus niuansas yra tas, kad programos kūrėjai turi/ieško „agentų” įvairiose šalyse, taip faktiškai kišdamiesi į jų reikalus.
Tačiau Lietuva „kilniam” iniciatyvos tikslui, atrodo, neprieštarauja, nes jos „padalinyje”, „Anonymous” duomenimis, „darbuotojų” užtenka.

Be abejo, tai neoficiali informacija, kuri neleidžia daryti vienareikšmiškų išvadų. Bet,jeigu paanalizuotume pateiktą aktyvistų iš Baltijos šalių sąrašą, iš karto aiškėja jo sudarymo logika.

Konservatorių ausys

Pirmiausia, daug ką pasako „Baltijos klasterio” atstovų elektroninio pašto adresai. Pagal juos galima teigti, kad grupėje yra nemažai Lietuvos užsienio reikalų ministerijos darbuotojų.

Pavyzdžiui, Eitvydas Bajarūnas ― buvęs ambasadorius Švedijoje, kuri tik dėl jai žinomų priežasčių ruošiasi karui su Rusija ir ieško, bet neranda mistinių rusiškų povandeninių laivų.

Internete galima rasti Bajarūno kalbų apie hibridinę Rusijos grėsmę ir būtinybę stiprinti visuomenės sąmoningumą bei atsparumą informacinėms Maskvos atakoms. Kitaip tariant, labai tinkamas žmogus britų programai.

Įdomi detalė. Šiais metais Lietuvoje buvo surengta konferencija „Visuomenės atsparumas ir Rusijos hibridinės grėsmės Vakarų pasauliui”, kurioje dalyvavo Bajarūnas, o sveikinimo žodį tarė vieno iš renginių organizatorių ― Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) ― atstovas (pirmininkas) Vytautas Bakas.

Matome, kad pastarasis irgi yra „Anonymous” pateiktame sąraše ir nuolat kalba apie Rusijos grėsmę.

Parlamento ir užsienio reikalų ministerijos „koaliciją” papildo saugumo elementas (žmonės iš NATO, Baltijos gynybos koledžo ir koordinatorius iš Lietuvos krašto apsaugos sistemos Tomas Tauginas).Taip pat tikėtinas koordinacinis specialiųjų tarnybų vaidmuo.Tačiau dar svarbus ekspertinis/akademinis lygmuo.

Tas pats Tauginas susijęs su Vilniaus Mykolo Romerio universiteto Saugumo tyrimų laboratorija. Tačiau pagrindiniai veikėjai šiuo atveju yra Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala ir buvęs centro vadovas, o dabar parlamentaras ir NSGK narys, konservatorius Laurynas Kasčiūnas, kurio antirusiška pozicija su rusofobijos atspalviu gerai žinoma visiems.

Tokiu būdu, jeigu „Anonymous” grupė paskelbta informacija tikra, reikia pripažinti, kad darbas vyksta sistemingai: pinigų negailima, ir konsoliduojamos visos įmanomos pajėgos su aršiais Rusijos kritikais ― konservatoriais ar jiems artimais žmonėmis ― priešakyje.

Užduodant klausimą, kas yra pagrindinis Lietuvos ekspertas, aiškinantis Rusijos politikos ypatybes ir nuolat akcentuojantis jos grėsmę, karo su ja būseną, į galvą ateina ne LRT užsienio naujienų redaktorius Vykintas Pugačiauskas ar Andrius Tapinas, kuris, pavyzdžiui, yra politinės satyros laidos „Laikykitės” („Держитесь там”) „Current time” („Настоящее Время”) kanale (bendras tokių Rusijos „gerbėjų” kaip „Laisvės radijas” ir „Amerikos balsas”) vedėjas.

Į galvą ateina Marius Laurinavičius.Įdomus sutapimas ― dirbo Rytų Europos studijų centre, o po to išvyko į JAV, kur kėlė kvalifikaciją Europos politikos analizės centre (angl. CEPA), kuris didelį dėmesį skiria kovai su „rusiška propaganda”. Vėliau grįžo į Lietuvą ir tapo faktiškai iš niekur atsiradusio Vilniaus politikos analizės instituto vyriausiuoju analitiku. Tik viena citata: „Rusija yra mafijos valstybė, o Vladimiras Putinas ― krikštatėvis”.

Taigi rusofobija Lietuvoje ― išimtis ar taisyklė?

Tai, kad šių asmenų (ypač Laurinavičiaus) nėra britų programoje, keista.Tačiau nebūtina visiems mokėti per „Integrity Initiative” ― yra ir kitų finansinių ir televizijos kanalų bei įvairių analitinių centrų.O kai kas ir be jokio atlygio (ir kritinio mąstymo) pasiruošęs priešintis „informacinei Rusijos agresijai”.

Galima teigti, kad tam tikru momentu Vakarai suvokė, jog informacinėje srityje, kurioje jie priprato jaustis visagaliai, jiems staiga buvo mestas iššūkis, ir jų tiesos monopolija susvyravo.

Akivaizdu, kad dabar bandoma atsigriebti ir visais įmanomais būdais neleisti Vakarų valstybių gyventojams,net pagalvoti apie tai, kad tam tikrais atvejais Rusija teisi, o Amerika ir/ar Europa ― ne.

Užvakar penktadienį turėjo būti filmuojama Jorkšyrų Elfų ir mūsiškių diskusija laidoje YRA KAIP YRA.Filmavimas buvo atšauktas,nes ryte pasirodė informacija apie jau du mėnesius kalinamą buvusį Socialistinio Liaudies Fronto lyderį Paleckį,Ivanovą ir kitus.

Paleckis gavo informacijos,apie Šiaulių tardymo izoliatoriuje badu marinamus ir kankinamus Lietuvos jaunuolius,nenorinčius tarnauti kariuomenėje,apie nuslepiamas šauktinių savižudybes,atskirą bloką kuriame badu marinami nesutinkantys duoti priesaikos šauktiniai.

Taip pat jį suėmė nes jis gavo informacijos,kad PR Edeman agentūra organizavo snaiperių šaudymus nuo stogų 1991 metų Sausio 13 dieną.

Kontraktą iš Edelman perėmė „Integrity Initiative kurie per Maidaną organizavo snaiperius,vėliau kai žmonės žuvo,buvo sunaikinti įkalčiai,aikštėję nupjauti medžiai su juose įstrigusiomis kulkomis.Nuo stogų šaudė Lietuvos ir Gruzijos spec tarnybų snaiperiai,Rasa Juknevičienė ne šiaip sau gavo postą NATO,nes po jos parašu visa tai ir vyko.

Aš per savo kanalus sužinojau ir dar kai ką.

Pasirodo viena iš „Integrity Initiative finansuotojų yra Lietuvos Krašto apsaugos ministerija.Taip,taip ministras Karoblis tai puikiai žino,ir yra pastatytas kaip marionetinis bartukas.

Suma siekia apie 350 000 eurų per metus.Vien Ričardas Savukynas iš šito projekto gauna 2000 eurų per mėnesį,ir visą Jorkšyrų Elfų veiklą apmoka Lietuvos Krašto apsaugos ministerija,todėl Elfai turi stiprius kanalus kariuomenėje,ir jeigu teisėsauga,prokuratūra ir teismai pereitų į Valstiečių pusę,tada jau ginti konservatorių stotų kariuomenė.

Iš esmės aš dabar kalbu apie tą slaptą pažymą dėl testuojamo valstybinio perversmo kurią skaitė premjeras Saulius,bet jis skaitė tik tiek ,kiek jam buvo leista perskaityti.Tuos dokumentus aš skaičiau dar prieš pusmetį.Ten rašoma,kad prorusiškas jėgas reikia sunaikinti dvejais etapais.Pirma Paleckį ir jo aplinką,o tada imtis Zagursko,Laurynas Ragelskis,Aurimas Drižius,Lekstučio,,Nako,Kazimieras Juraitis,Grabausko,Razmino,Titorenko ir kitų.

Pažymoje rašoma,kad sulaikytasis Zagurskas,kuriam paimtas pasas ir neleidžiama išvykt iš Lietuvos apjungė prorusiškas jėgas ir prorusiškas visuomenės informavimo priemones ir kalbama apie sukarintos struktūros,panašios į Airijos Respublikonų Armiją IRA sukūrimą žemaitijoje.Tam tikslui kelis kartus Šilutėje lankėsi neįvardyti IRA atstovai.

Savi kanalai pranešė,kad konservatoriai ir jiems dirbanti prokuratūra baiminasi,kad Zagurskas-Kroydonas nepalaikytų kontaktų su vokiečių nacionalistine AFD partija ,taip pat įvardinti Zagursko kanalai Britanijos leiboristų partijoje.

£480,625 svarų Integrity Initiative skyrė Britanijos vyriausybė,dalį skyrė NATO, US State Department, ,Smith Richardson Foundation keletas vokiečių biznio subjektų ir Feisbukas.

Jeigu tai tiesa,kad Feisbukas finansuoja šią kampaniją,tuomet prasti popieriai,ir reikės arba dirbti Vkontakte,kurią Grybauskaitė su Konservatoriais nori užblokuoti,arba eiti teisiniais keliais,per Britanijos teismų sistemą ir Briuselį.Vkontakte Ukrainoje užblokuotas kaip ir odnoklasniki.

Faktas yra vienas.Jorkšyrų Elfų vykdomą destrukciją globoja Lietuvos Kariuomenės vadai,Krašto apsaugos ministerija,Kauno Magnus universitetas,o globaliai yra kanalai ir Sorbonos Universitete,Prancūzijos kariuomenėje ir aš jums čia parodau kokia galingą struktūrą britai išvystė,ir,kad Jorkšyrų Elfų veikla yra finansuojama iš jūsų pačių mokesčių mokėtojai suneštų pinigų.

Vos tik kažkas prabyla apie tai,iškart prasideda suiminėjimai,paimami pasai,neleidžiama išvykti iš Lietuvos ir dabar visų akys yra į Ramūną Karbauskį ir Arvydą Juozaitį.

Ramūnas yra turbūt vienintelis,kuris su Agne Širinskiene gali kažką padaryt.Ir aš žinau klaidą kurią jie padarė.Reikėjo ne Petrauskienes,Navickus nuiminėt,o Karoblį ir Linkevičių.Ir labai atkreipti į nematomą ,bet labai efektingą destrukciją vykdančią Emanuelio Zingerio veiklą.

Visi Rusijai draugiški blogeriai ir portalų valdytojai bus blokuojami dvigubu etapu.2-3 savaitės prieš Sausio 13 jau praktiškai nuo dabar,ir Juozaičio rėmėjai,kartu su pačiu Arvydas Juozaitis bus blokuojamos feisbuko paskyros savaitė iki Prezidento rinkimų.

Valstiečiams jau dabar reikia kuo skubiau nuimti Grybauskaitės globojamą Liną Linkevičių,ir į jo vietą paskirti itin patyrusį buvusį Lietuvos diplomatą JAV Algis Avizienis,kuris sutvarkytų reikalus,susitartų ir su vokiečiais ir amerikiečiais ir rusais,neabejoju,kad ir vizitą į Ukrainą padarytų.

Jeigu Valstiečiai apsispręs remti Arvydą Juozaitį jie labai išloš,nes Arvydas atleis įtampą su Rusija.Prezidentė Dalia jau dabar yra niekas.Jos Prezidentės karjera baigta.Ji-mušta korta.

Kitą savaitę pasipils nusenusių buvusių politrukų mirtys.Nuo pirmadienio iki šeštadienio per Lietuvą nuvilnys kelios mirtys,kur buvę Sąjudiečiai ar buvę partiniai nomenklatūrininkai išeis į amžiną atilsį.Adamkaus,Landzbergio,Aloyzo Sakalo ir kitų sveikata jau irgi ne per geriausia.

Grybauskaitė nieko nebegali padaryt.Na netvirtins iš pirmo karto Algio Avižienio užsienio reikalų ministru ,patvirtins iš antro.Vienintelis Algis dabar gali sutvarkyti visą Lietuvos užsienio politiką.

Arvydas Juozaitis irgi turi suprasti,kad šansai laimėti Prezidento rinkimus yra menki ir turi būti atsarginis variantas,nes dabar įdirbis tikrai padarytas milžiniškas,ir čia Valstiečiams Juozaičio-Avižienio tandemas užsienio politikoje labai praverstų.

Kodėl vokiečių AFD partijos atstovai yra ignoruojami Lietuvoje ?

Mes su Petras Gražulis buvome teisūs.Vytautas Bakas yra Integrity Initiative žmogus,ir jo kalbos prieš konservatorius yra tik pakazūha.

Koalicija negali kontroliuoti užsienio reikalų ministerijos-faktas.Reikia imti visus politologus Kojalas už kiaušinių ir uždaryti visus parazitinius politologų centrus.Tiesioginiai per Elfus dirbantys klasteriai Baltijos šalimis

Baltics Cluster Status

Coordinator Tomas Tauginas 
Tomas.Tauginas@mil.lt

Asta Skaisgiryte 
Asta.Skaisgiryte@urm.lt

Saulius Guzevicius
guzevicius.saulius@hq.nato.int

Eitvydas BAJARŪNAS
Eitvydas.BAJARUNAS@urm.lt

Renatas Norkus

Vytautas Bakas 
vytautus.bakas@lrs.lt

Laurynas Kasciunas 
laurynas.kasciunas@lrs.lt

Dr Povilas Malakauskas 
povilas.malakauskas@vrm.lt

Ainis Razma 
hb1213@vsd.lt

Mantas Martisius 
martisiusmantas@gmail.com

Linas Kojala
linas.kojala@eesc.lt

Major Jane Witt
jane.witt@fco.gsi.gov.uk

Claire Lawrence Claire
.lawrence@fco.gov.uk

James Rogers
james.rogers@baltdefcol.org

Andriy Tyushka
andriy.tyushka@baltdefcol.org

Viktorija Urbonaviciute
viktorija.urbonaviciute@urm.lt

Britanijos mokesčių inspekcija Integrity Initiative dabartiniams vadovams už pinigų plovimą buvo iškėlę bylą.Skaitantiems angliškai bylos nuoroda,kuri parodo,kad tai yra parazitinė organizacija skirta įsisavinti valstybiniams pinigams.

https://www.casemine.com/judgeme…/…/5a8ff7de60d03e7f57eb28f5

Mano skundas Šiaulių Apygardos Teismui Gruodžio 18 dieną buvo atmestas.O ko norėt,kai viską sprendė mano aprašytasis STT ir VSD šimtus leidimų pasiklausyti politinių oponentų,verslo įmonių vadovų išduodantis Šiaulių apygardos teisėjas Boleslovas Kalainis.

Lietuva yra mafijinė valstybė.Mano Simono Kroydono paskyra jau antrą kartą yra sunaikinta,ir šiuo metu susirašinėju su Feisbuko atstovais dėl paskyros atstatymo.

Ši paskelbta informacija jau pirmadienį turės padarinių.Pateikiu juoda ant balto,o dabar jau Valstiečiams spręsti,ar lauki smūgio iš Konservatorių ir sugriūti iš vidaus ar metas imtis Lino Linkevičiaus ir Karoblio.

 
 
 
AtsakytiPersiųsti
Facebook komentarai
});}(jQuery));