S.Skvernelis-A.Veryga perka 50 mln. skiepų nuo covido?

zalio

zalio

S.Skvernelis-A.Veryga perka 50 mln. skiepų nuo covido?

 

Vakar Aurelija Stancikienė pareiškė savo nuomonę apie Skvernelio-Verygos sumanymą pirkti vakcinų nuo covid-19 už 125 mln. eurų: „Kažkokie protu nesuvokiami skaičiai. 125 mln. eurų skiepams nuo koronaviruso. Skiepų gamintojams atskleidus komercinę (anot Verygos) paslaptį ir išdavus, kad skiepai kainuos ne brangiau negu 2,5 eur už 1 vnt (skiepytis reikės 2 kartus per metus), gaunasi, kad įsigysime 50 mln. skiepų! O Dangau! su mūsų tik 2.5 mln gyventojų turinčia valstybe, net 50 mln. skiepų- turėsime atsargas net 20 metų. Va čia tai bent,,,,

Skvernelis-Veryga teigia, kad Lietuva dalyvauja europiniame pirkime europiniame vakcinų nuo COVID-19 pirkime. Trečiadienį vyriausybė apsispręndė sutartis sudarinėti su visais septyniais gamintojais. Tikimasi paskiepyti 70 proc. šalies populiacijos. Premjeras Saulius Skvernelis sakė, kad vakcinos kainuos daugiausiai 125 mln. eurų. Vyriausybės vadovas taip pat informavo, kad jei Lietuva turėtų vakcinų perteklių, būtų pradėtos derybos su Rytų partnerystės valstybėmis, kad vakcinos galėtų būti parduotos joms. Tą leidžia Europos Komisijos susitarimas su gamintojais.

Labai keista, kad sutarta pirkti vakcinas iš visų gamintojų – kuriam galui reikės septynių gamintojų vakcinų, nors užtenka tik vienos?

 

Oficialus gamintojas sako, kad po skiepo yra ~60% komplikacijų, kiek jų registruoja mūsų medikai?

Facebook komentarai
});}(jQuery));