S.Skvernelio biudžeto milijonais nupirkta žiniasklaida tyli apie šiurpius S.Skvernelio gaujos nusikaltimus

screen-shot-2016-04-01-at-12-59-06

screen-shot-2016-04-01-at-12-59-06

S.Skvernelio biudžeto milijonais nupirkta žiniasklaida tyli apie šiurpius S.Skvernelio gaujos nusikaltimus

screen shot 2016 04 01 at 12 59 06

Nu ir nusigyvenome, įstoję į tą kolūkį evrosojūzą. Net baisiausiam košmare negalėjau susapnuoti, kad visa sisteminė Lietuvos žiniasklaida net nepirstels, pamašius viešą vaizdo įrašą, kad policijos gen. komisaro Sauliaus Skvernelio vadovaujama organizuota mentų gauja su palaiminta motina įsiveržia į vieną namą Garliavoje, išguldo ant žemės senus žmones, o motinėlė naudoja nežinia kur išmoktus kovos veiksmus prieš savo dukrą, kuri nenori matyt vėl eiti su savo mamyte tampyti svetimų dėdžių sysalų.

Buvo toks laikas, kai kokia nors vyriausybė nupirkdavo kokią nors žiniasklaidos grupę, kad ta patylėtų apie valdžiukės nusikaltimus. Tačiau niekada nebuvo taip, kad ta mūsų supuvusi valdžiukė uždarytų apskirtai visą lietuvišką žiniasklaidą. Tikrai galvojau, kad bent keli televizijos kanalai parodys tą šiurpą keliantį Skvernelio gaujos įvykdytą Garliavos namų pogrom. Praėjo kelis dienos, apie tai – nė žodžio, vienintelis portalas tv3.lt portalas buvo trumpai įsidėjęs šį vaizdo įrašą, sulaukė begalės peržiūrų ir tuoj pat jį išėmė.
Juk dešimt metų mūsų vainauskai, garbačiauskaitės ir kiti Lietuvos šviesuoliai mums kartojo, kad jokios pedofilijos nebuvo, viskas išgalvota dėl to, kad matyt Jonas Furmanavičius neatsakė į kartą Neringos Venckienės meilę, tada ši sugalvojo šį kraupų keršto planą. Tokių ir panašių haliucinacijų matėme ne vieną, kol galiausiai visa Lietuvos žiniasklaida išsivalė nuo bet kokios nuomonės įvairovės, o paskutinės janutienės buvo išvarytos į pensiją.

Todėl ir matau – šita supuvusi valdžiukė naudojasi šia savo išgalvota pandemija, kad galėtų pratęsti savo agoniją. T.y. Skvernelis oficialiai papirkinėja žiniasklaidą biudžeto pinigais, o pastaroji atsidėkoja kasdien transliuodama šios gaujos melą ir propagandą.
Tai daroma oficialiai ir nesiselpiant Pvz., : vyriausybės pranešmas spaudai:
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuotoliniu būdu bendravo su žiniasklaidos asociacijų atstovais dėl patiriamų sunkumų esant koronaviruso situacijai Lietuvoje. Pokalbyje dalyvavo kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas, Lietuvos radijo ir televizijos, interneto žiniasklaidos, nacionalinės spaudos, kultūros periodinių leidinių, nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos vadovai ir kitų žiniasklaidos priemonių atstovai.
„Sieksime rasti tarpsektorines skatinimo priemones regioninei ir nacionalinei žiniasklaidai, kultūrinei spaudai. Svarbiausia – ir pačios žiniasklaidos solidarumas ir tarpusavio sutarimas“, – sakė premjeras S. Skvernelis.
Vyriausybė yra priėmusi ekonomikos skatinimo ir pagalbos verslui planą, kuriuo siekiama padėti padengti nuostolius dėl koronaviruso ir įvesto karantino patiriančiam verslui. Pokalbio metu buvo išsakyti žiniasklaidos prašymai atidėti mokesčius, didinti socialinės reklamos užsakymus, taip pat netaikyti žiniasklaidos priemonėms PVM mokesčio.

https://lrv.lt/lt/naujienos/ministras-pirmininkas-vyriausybe-ieskos-budu-kaip-padeti-ziniasklaidai

Kaip žinia, ši vyriausybėlė išleidžia šimtus tūkstančių eurų žiniasklaidai papirkinėti, ir daro tai nesislėpdama. O visa žiniasklaida elgiasi kaip tikra prostitutė – parduoda paskutinius sąžinės likučius už tuos kelis šių banditėlių numestus eurus.

SAm1

Sam2
Mat vis tiek įdomi šių LNK, TV3 ir panašių atmatų filosofija – juk pasamdę bet kokį žurnalistą, kuris parengtų laidą apie šios valdžios korupciją ir nusikaltimus, jie pritruaktų milijonus žiūrovų, o kartu – ir dideles reklamos pajamas. Tačiau yra kažkokia jėga, kuri verčia tuos TV kanalų savininkus atsisakyti tokio sumanymo o verčiau kasdien transliuoti nesibaigiančias pupytes.
Todėl ir sakau – taip žemai ši valstybė dar nebuvo puolusi. Jau nekalbu apie šią valdžiukę, tačiau kalbu apie visuomenę – niekas nesipiktina, pamatę šį vaizdo įrašą, visiems nusispjauti. Gal jau laikas uždaryti šitą nepavykusį eksperimentą, kažkodėl pavadintą ‘Lietuvos respublika”?

Pedofilijos ir žudymų istorija: žiniasklaida nemato reikalo publikuoti nuskalbtą masinę isteriją

Paskelbta: 2020-05-16 11:58 Autorius: ekspertai.eu

Kai gegužės 15 d. pirmą kartą buvo paviešintas vaizdo įrašas su valstybės vardu iš savo namų grobiamos Deimantės Kedytės, nė viena Lietuvos nepriklausomos bei valstybinės žiniasklaidos informavimo priemonė apie tai neskelbė.

Tai labai natūrali užsakomosios žiniasklaidos reakcija – kad ir kaip jie komentuotų tai, kas matoma vaizdo įraše, vis tiek atrodytų kvailai.

Todėl vieningai buvo nespręsta tiesiog tylėti. Tylėjimas apie svarbiausius įvykius tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje – šiuo metu viena dažniausiai naudojamų tautinės-propagandinės žiniasklaidos veikimo priemonių.

Po minėto vaizdo įrašo paviešinimo, vienas ekspertai.eu skaitytojas (pavardė ir vardas redakcijai žinomi) kreipėsi į ekspertai.eu redakciją.

„Sveiki, nusiunčiau į „Kas vyksta Kaune“ įrašą mergaitės grobimo ir štai atsakymas. Gal sudomins ką nors pakomentuoti jūsų portale“, – parašė skaitytojas.

Štai kaip atrodo šis atsakymas:

atsakymas 02

ekspertai.eu komentaras3 07

Turbūt papildomai kažką daugiau komentuoti čia nėra reikalo. Šis populiariausio Lietuvoje internetinio portalo, kuriam priklauso ir „Kas vyksta kaune“, atsakymas ir yra pats geriausias komentaras.

Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją rasite ekspertai.eu skiltyje „Pedofilija“.

Facebook komentarai
});}(jQuery));