Rytoj „mafijos bosas” G.Kryževičius paneigs LR Konstituciją – paprašė, kad „nebūtų minios”

kryzius

kryzius

UŽ LR KONSTITUCIJĄ! 2022.01.20 d. 15:30 val.!
2022.01.20 d. 16 val. Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų kolegija pasisakys dėl referendumo pratęsimo. Manome, kad TEISMAS, kiek anksčiau pasisakęs dėl Konstitucijos tiesioginio taikymo REFERENDUME negaliojant Referendumo ĮSTATYMUI – PRIIMS SPRENDIMĄ paneigiantį Lietuvos Respublikos KONSTITUCIJĄ, jos tiesioginį taikymą. Tai yra – referendumo parašų rinkimo NEPRATĘS
ŠIANDIEN, 2022.01.19 TEISMO posėdžio pabaigoje Teismo pirmininkas ir teisėjas byloje G.Kryževičius PAPRAŠĖ kad sprendimo PASKELBIME „nebūtų minios”… Galime tik nujausti, koks sprendimas bus ? Na, kaip ir visas likęs TEISINGUMAS ?
Todėl 2022.01.20 d. LAUKIAM JŪSŲ apie 15:30 val. – juk ateinantys tvirtina balsu „pasirašom už referendumą!” (mes nuo 11 iki 17 val. RENKAM referendumo PARAŠUS PRIE TEISMO, baltoje referendumo palapinėje.)
Negalintys atvykti galės TEISINGUMO PASKELBIMĄ teisme stebėti tiesiogiai – TautosTV.lt feisbuke – https://www.facebook.com/profile.php?id=100075564404626 – dalyvius kalbins Donatas Pikelis ir galbūt čia – https://www.facebook.com/knygnesysgyvai (dar derinam)
Primenu, kad REFERENDUMAS vyksta dėl referendumo iniciatyvos kartelės sumažinimo nuo 300.000 iki 100.000. Tai tik VIENO iš TRIJŲ žingsnių keitimas: surinkus 300.000 parašų turi ateiti > kaip 700.000 rinkėjų balsuoti ir tada dar turi pritarti 50 proc.+1 (t.y. >360.000).
Konstituciniam Teismui paskelbus, kad REFERENDUMO įstatymas priimtas ne tokiu būdu, ankstesnis ir šis Seimas turėjo daugiau kaip pusę metų priimti Konstitucinį referendumo įstatymą. Nei ankstesnis, nei dabartinis Seimas to nepadarė. Inicijavus REFERENDUMĄ Vyriausioji rinkiminė komisija NEIŠDAVĖ rinkimų lapų, neleido balsuoti nuotoliniu būdu, neteikė informacijos, nesuteikė TV eterio laiko, o ambasados ir konsulatai ATSISAKĖ talkinti!
Administracinis teismas pasisakė dėl teisėtos teisės – TAUTAI organizuoti REFERENDUMUS ir dėl KONSTITUCIJOS tiesioginio taikymo. Bet teismas negalėjo ŽINOTI apie užsibūsiančią plandemiją ir URM, LRT bei VRK piktybiškumą.
Skundas teiktas po to, kai Vyriausioji rinkiminė komisija atsisakė
iniciatyvinės grupės skundą dėl VRK atsisakymo pratęsti šią iniciatyvą. Teisėjavo teisėjai Stasys Gagys, Romanas Klišauskas ir Gintaras Kryževičius. Bylos nagrinėjimas vyko dalykiškai ir korektiškai, dalyviai vieni kitų „fašistais ir jedinstvininkais“ nevadino ?

VISA šios dienos TEISMO apžvaga čia – https://docs.google.com/…/1EfUfaqCzojtvcOwsQoLW…/edit…

REFERENDUMO INICIATYVINĖS GRUPĖS

PRANEŠIMAS SPAUDAI

info@ltreferendumas.lt, www.ltreferendumas.lt

 

Sausio 20 dieną teismas skelbs sprendimą dėl referendumo iniciatyvos pratęsimo

 

2022 m. sausio 19 d. Vilnius

 

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų kolegija (teisėjai Stasys Gagys, Romanas Klišauskas ir Gintaras Kryževičius – kolegijos pirmininkas ir pranešėjas) išnagrinėjo piliečių referendumo iniciatyvinės grupės skundą dėl VRK atsisakymo pratęsti šią iniciatyvą, sprendimą skelbs 2022 m. sausio 20 d. 16 val.

Referendumo iniciatyva vykdoma dėl Konstitucijos 9 ir 147 straipsnių pakeitimo, kad referendumui inicijuoti pakaktų 100000 piliečių parašų. 2022 m. sausio 21 diena yra paskutinė piliečiams pasirašyti už šios referendumo iniciatyvos rėmimą. Taip buvo nustatęs Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2021 m. liepos 14 d. sprendimu. Atnaujinus bylos nagrinėjimą, ši referendumo iniciatyva buvo išsaugota tik paskelbus Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo išplėstinės 5 teisėjų kolegijos priimtą 2021-10-20 nutartį.

Šie teisminiai ginčai atėmė 3 iš 6 mėnesių, kuriuos teismas buvo nustatęs šios referendumo iniciatyvos vykdymui. Skunde nurodytos ir kitos priežastys, pagrindžiančios prašymo dėl termino pratęsimo pagrįstumą. Tai – VRK vilkinimas suteikti LRT eterį, kuris buvo suteiktas tik praėjus pusei šio termino, atsisakymas sudaryti tinkamas sąlygas pasirašymui užsienyje gyvenantiems piliečiams, netinkamas pasirašymo elektroninio būdu organizavimas ir neleidimas iniciatyvinei grupei kontroliuoti šį procesą.

2022 m. sausio 12 d., t.y. baigiantis iniciatyvos vykdymo laikui, VRK pateikė iniciatyvinei grupei papildomus reikalavimus, kuriuos įvykdyti net fiziškai neįmanoma. Dėl šių reikalavimų nepagrįstumo iniciatyvinė grupė teismui pateikė dar vieną skundą dėl šio VRK sprendimo.

2022 m. sausio 19 d. vykusio bylos nagrinėjimo metu referendumo iniciatyvinė grupė pateikė atsakovei VRK siūlymą sudaryti taikos sutartį – šalių susitarimu pratęsti iniciatyvos terminą iki Valstybės dienos šventės, t.y. 2022 m. liepos 6 d. Kad neapsunkinti teismo ginčais, parodyti Lietuvos piliečiams ir Seimui kalbėjimosi ir susikalbėjimo pavyzdį. To labai trūksta šiandieninėje Lietuvoje.

Deja, VRK atsisakė taikos sutarties ir nesutiko su siūlymu atidėti dienai bylos nagrinėjimą, kad VRK atstovai galėtų taikos sutartį aptarti su VRK nariais.

Bylos nagrinėjimas vyko dalykiškai ir korektiškai, dalyviai vieni kitų „fašistais ir jedinstvininkais“ nevadino. 

Referendumo iniciatyvinė grupė padėkojo teismui už sprendimus, kuriais buvo apgintos piliečių konstitucinės teisės, kai jų negina net Seimas, iki šiol neįvykdęs 2020 m. liepos 30 d. Konstitucinio Teismo nutarimo iki 2021 m. liepos 1 d. priimti konstitucinį referendumo įstatymą.

 

Nelaukime malonių iš šios valdžios, savo teises, visų pirma, ginkime patys. Tad pasirašykime už šią referendumo iniciatyvą, kad sudaryti patiems sau sąlygas mūsų teisių gynimui.

 

Pasirašyti galite ir elektroniniu būdu:

https://www.rinkejopuslapis.lt/iniciatyvos/-/iniciatyvos/46798/prisijungti  

Facebook komentarai
});}(jQuery));