Rytoj landsbergistai Seime bandys prastumti partnerystės įstatymą

kalba

kalba

Šiandien pasklido žinia, kad artimiausiu metu seime bus stumiamas taip vadinamas partnerystės įstatymas.
Prieš kelias dienas jau buvo publikuota feikinė apklausa, anot kurios partnerystei pritaria apie pusę Lietuvos gyventojų:
O šį vakarą nuomonę mums formuos konservatorių propagandos ruporas LRT.
Laida Lietuva kalba siuntinėja tokio turinio žinutes (kalba netaisyta):
„Sveiki,rasome is Editos kastingo.Laidai „Lietuva kalba” renkami ziurovai (nuo 16metu)gyvenantys/gyvene Klaipedoje ar Klaipedos rajone/apskrityje.Filmavimas treciadieni(11.09d.)-21val.Dalyvavimas nuotolinis per Zoom platforma.Taip pat vedeja Rasa Tapiniene užduos klausimus, kuriuos galima anonimiškai atsakineti per slide.com programele. Laidos tema: Kodel Lietuvos visuomene priesinasi partnerystes iteisinimui?O gal vis dėlto tai tera mitas?Atlygis-5e.Apie dalyvavima lauksime atsakymo TAIP/NE. Tai automatinis telefono nr. galima atsakyti tik SMS. Aciu!”
Primenu, kad šios laidos prodiuseris yra Edmundas Jakilaitis. Jo UAB Nord play, kurios vadovas Laurynas Šeškus,
laidai Lietuva kalba iš biudžeto šiam sezonui gavo 328 724,28 eurus.
Nendrė Černiauskienė : „Jie pavadino tai Civilinės sąjungos įstatymu 🙂 Esmės nekeičia – tiek ES tarybos tiek ES teismai yra aiškiai pasisakęs- Valstybės turi teisę į savo savarankiškus sprendimus dėl teisės normų. Melas, kad ES „spaudžia”. Žiniasklaidininkai turėtų susirūpinti tokia lgbt+LP propaganda- nes ji tolygi raginimui „išstoti iš ES” (pasipiktinus politika)
Facebook komentarai
});}(jQuery));