Rinkimų užstatas jau sumokėtas. Pretendentas į LR Prezidentus Kazimieras Juraitis. 2019 02 04

 

 

Kazimieras Juraitis

Paskelbta 2019-02-04

 

https://www.youtube.com/watch?v=P8_yZdFyrGs&t=326s

Pretendentas į LR Prezidentus Kazimieras Juraitis, pirmas iš 10 pretendentų, jau sumokėjo rinkimų užstatą. Taip padaryta tam, kad spėtume laiku sukomplektuoti pajėgią parašų rinkikų komandą. Beveik visą užstatą, t.y. 4633,50 eurų, neleisdami panaudoti nuosavų lėšų, suaukojo 40 Lietuvos patriotų iš viso pasaulio. Tas įpareigoja elgtis itin atsakingai.

Iš pat pirmų žingsnių aišku, kad didelė dalis žmonių, kurių lūkesčius atstovaus Kazimieras Juraitis, ir šį kartą bus diskriminuojami. Nes rinkimų įstatymas surėdytas taip, kad keli šimtai tūkstančių rinkėjų neturės galimybės  paremti pretendentą net techniškai: reikalingos pajamų deklaracijos už praeitus metus ( o kiek gi pensininkų tokias išmones žino?), žmonės neturi internetinės bankininkystės paslaugų. Galiausiai – pretendentas, įžūliai ignoruojant Jungtinių Tautų nu rodymus, VSD dokumentuose minimas kaip „grėsmė nacionaliniam saugumui”. išviešindamas aukotojus, ko reikalauja Rinkimų Įstatymas, pretendentas jiems sukeltų grėsmę būti neteisėtai persekioamiems.

Dėl šių priežasčių iki atskiro parėdymo, aukokite ir toliau į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą Nr. LT367300010072535911, rašydami „auka LR Prezidentui”. Į rinkiminę sąskaitą aukokite tiktai tie, kurie tiksliai žino, kaip tą reikia daryti.

Taipogi raginu visus aktyviai siūlytis rinkti parašus ir koordinuoti jų rinkimą.Mums reikalingi atstovai visose rinkimų apygardose ir apylinkėse. rašykite adresu: kazimieras.juraitis@gmail.com. laiškelyje nurodykite savo kontaktinius duomenis, adresą, gyvenamą vietą ir kuo daugiau dalykinės informacijos, kuo dar galėtumėte būti naudingas mūsų bendram reikalui.

Facebook komentarai
});}(jQuery));