Respublikonai laimi Kongreso rinkimuose (pildoma)

FhF6d TVQAAV5I

FhF6d TVQAAV5I

Žemėlapyje matote JAV valstijas, kuriuose laimi respublikonai (Nudažytos raudona spalva)

Atstovų rūmuose jau išrinkti 198 respublikonai ir 168 demokratai

Senate jėgos lygios – abiejų partijų atstovų išrinkta po lygiai – po 48

Norintiems žiūrėti tiesiogiai :

https://www.foxnews.com/elections

Ką tarpinio balsavimo rezultatai pasako apie būsimą ekonomiką

Respublikonai nuo šiol galės sustabdyti pernelyg dideles išlaidas, ir tai tik pradžiai
Andy Puzder By Andy Puzder | Fox News

Apklausos visoje šalyje baigėsi ir, atrodo, aišku, kad respublikonai greičiausiai perims bent jau Atstovų Rūmų kontrolę ir kad jie turi šansų kontroliuoti Senatą. Nors raudonojo cunamio nebuvo, respublikonai pasiekė laimėjimų ir, laimei, likusį Bideno prezidentavimo laikotarpį greičiausiai turėsime padalytą vyriausybę.

FhF6d TVQAAV5I

Ką tai reiškia dirbantiems ir viduriniosios klasės amerikiečiams? Ką respublikonai gali padaryti, kad ekonomika atsigautų, turėdami tik vienus, o gal ir dvejus Kongreso rūmus? Pasirodo, jie gali padaryti gana daug. Apžvelkime, kas gali nutikti ekonominiu požiūriu pagal kiekvieną iš tikėtinų porinkiminių scenarijų.

Pirma, turėdami daugumą bent jau Atstovų Rūmuose, respublikonai gali užkirsti kelią demokratams priimti milžiniškas išlaidas skatinančius teisės aktus, kurie didina infliaciją ir žlugdo amerikiečių šeimas (tokius kaip išpūstas Amerikos gelbėjimo planas ir ironiškai pavadintas Infliacijos mažinimo įstatymas). Jau vien tai verslo bendruomenei padarys stebuklus, nes nebeliks dabartinio netikrumo, kokius siaubingai klaidingus teisės aktus demokratai priims vėliau.

2022 M. VIDURIO KADENCIJOS RINKIMAI: TIESIOGINĖ INFORMACIJA

Jei respublikonai laimėtų ir Atstovų Rūmus, ir Senatą, jie galėtų pasinaudoti suderinimo procesu (kuris leidžia išvengti balsų atšaukimo ir leidžia Senatui priimti fiskalinius teisės aktus tik balsų dauguma), kad priimtų ekonomikos augimą skatinančius teisės aktus. Tada J. Bidenas būtų priverstas arba vetuoti teisės aktą (kaip 1995 m. B. Clintonas padarė su respublikonų priimtu mokesčių sumažinimu), arba pasirašyti jį kaip įstatymą (kaip B. Clintonas padarė su gerovės reforma).

Karlas Rove’as: Raudonoji banga” Vaizdo įrašas
Jei galiausiai taip atsitiks, tikėčiausi, kad respublikonai daugiausia dėmesio skirs energetikai ir nusikalstamumui. Energetika yra ir darbo vietų kūrimo, ir kovos su infliacija klausimas, turintis didelį nacionalinio saugumo atspalvį.

RINKDAMIESI TARP MAISTO IR DEGALŲ, DAUGIAU AMERIKIEČIŲ LIEKA ŠALTYJE

Atsižvelgiant į antradienio vakaro rinkimų rezultatus ir tikras krizes, su kuriomis susiduria mūsų valstybė, tikėtina, kad yra Senato demokratų, kurie pritartų priemonėms abiejose srityse – galbūt ne tiek, kad būtų galima nugalėti „filibusterį”, bet pakankamai, kad šie klausimai taptų tikrai dvipartiniai. Būtent tokios dvipartiškumo politikos tikėjosi amerikiečiai. Tai galimybė abiem politinėms partijoms tai įgyvendinti.

Shannon Bream apie jaunimo balsavimą: Atėjo „daugiau” nei tikėtasiVideo
Net ir kontroliuodami tik Atstovų Rūmus, respublikonai taip pat gali pradėti kovoti su pernelyg didelėmis valstybės išlaidomis ir infliacija. Infliacija ir ekonomika rinkėjų apklausose nuolat užėmė pirmąją vietą ir buvo lemiamas veiksnys daugelyje rinkimų, kurie kitu atveju būtų buvę artimi. Du būdai, kaip Atstovų Rūmų respublikonai gali spręsti pernelyg didelių išlaidų problemą, yra šie:

Vyriausybės finansavimas: Pagal tradiciją bendrųjų asignavimų įstatymai rengiami Atstovų Rūmuose, todėl ateinančius dvejus metus daugiausia politinių kovų vyks būtent dėl asignavimų.

Be to, čia respublikonai turės didžiausią įtaką – Bideno vyriausybei reikia mokesčių mokėtojų pinigų, kad galėtų ką nors daryti. Respublikonai turėtų apriboti išlaidų lygį, taip pat nutraukti žalingas išlaidas, kuriomis finansuojama kairiųjų darbotvarkė. Puiki pradžia būtų sumažinti kai kurių Bideno išlaidų finansavimą ir mokesčių lengvatas žaliosios energijos programoms.

Guy Benson: „Epinė naktis” respublikonams Floridoje, visur kitur panašu į „šunų kovą „Vaizdo įrašas
Skolos limitas: Kitais metais iždas pasieks 31,2 trilijono JAV dolerių skolos limitą. Tai absurdiška skolos suma, ypač didėjant palūkanų normoms. Skolos limito didinimas istoriškai jau 40 metų yra svertas ką nors daryti su išlaidomis.

Bet koks susitarimas dėl skolos limito padidinimo turėtų būti siejamas su išlaidų mažinimu ir reformomis, kuriomis būtų sprendžiama pagrindinė mūsų šalies problema – netvarus išlaidavimas.

Visa tai rodo, kad respublikonams kontroliuojant vienus ar abu Kongreso rūmus ekonomika bus geresnė ir stipresnė.

Rinkimai yra svarbūs, nes politika yra svarbi, o kaip rodo pastarųjų 21 mėnesio rezultatai, ji yra labai svarbi.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));