skip to Main Content
Caffeinedocx

„Reitan Convenience“ perka kavinių tinklą Baltijos šalyse

„Reitan Convenience“ pasirašė „Caffeine Roasters“, valdančios 60 kavinių tinklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, įsigijimo sutartį. Šis įsigijimas prisidės prie „Reitan Convenience“ vizijos tapti didžiausia greito ir patogaus apsipirkimo rinkos (angl. convenience) bendrove Europoje.

 

„Caffeine Roasters“ yra vienas stipriausių kavinių prekių ženklų Baltijos šalyse, žinomas dėl savo kokybiškos kavos ir puikaus aptarnavimo. Tinklo kavinės išsidėsčiusios geriausiose didžiųjų miestų vietose. Mes planuojame auginti savo verslą Baltijos šalyse bei ieškoti galimybių išplėsti „Caffeine Roasters“ ir į kitas šalis“, – sako Johannes Sangnes, „Reitan Convenience“ generalinis direktorius.

„Caffeine Roasters“ buvo įkurtas 2007 metais Vilniuje. Šiuo metu tai didžiausias kavinių tinklas Baltijos šalyse, valdantis 60 kavinių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Mums labai malonu tapti „Reitan Convenience“ komandos dalimi. Kartu galėsime savo stiprų prekės ženklą ir sėkmingą koncepciją plėsti naujose rinkose. „Reitan Convenience“ yra profesionalus ir ilgalaikis investuotojas, kuris jau pasiekė labai gerų rezultatų kituose Baltijos šalių greito ir patogaus apsipirkimo rinkos segmentuose“, – sako Nidas Kiuberis, „Caffeine Roasters“ kavos ir komunikacijos vadovas.

„Reitan Convenience“ jau gali pasigirti stipria pozicija Baltijos šalyse. Bendrovei priklauso gerai žinomi „Narvesen“, „Lietuvos Spauda“ bei „R-kiosk“ prekių ženklai ir 531 prekybos vietų tinklas.

„Caffeine Roasters“ įsigijimas mums yra natūralus žingsnis toliau stiprinant savo poziciją Baltijos šalių rinkoje. Be to, tai yra ir dalis mūsų vizijos tapti didžiausia greito ir patogaus apsipirkimo rinkos bendrove Europoje“, – teigia J. Sangnes.

Vigintas Bartaševičius, UAB „Reitan Convenience Lithuania“ generalinis direktorius, mano, kad „Caffeine Roasters“ įsigijimas atveria naujų ir jaudinančių galimybių kompanijai: „Reitan Convenience“, valdanti „Narvesen“ ir „Lietuvos Spauda“ prekybos tinklus, jau yra gerai įsitvirtinusi Lietuvoje. Šis įsigijimas atveria bendrovei naują rinkos segmentą, tad mes nekantraujame prisidėti prie tolimesnės „Caffeine Roasters“ plėtros Lietuvoje.“

Šiuo metu laukiama vietinių konkurencijos tarybų leidimo įvykdyti įsigijimo sandorį.

Apie „Reitan Group“

Norvegijos kapitalo „Reitan Group“ valdo penkis nepriklausomus verslo vienetus: „REMA 1000“, „Reitan Convenience“, „Uno-X Group“, „Reitan Property“ ir „Reitan Capital“. 2017 metais „Reitan Group“ apyvarta (kartu su frančizės pardavimais) siekė 89 milijardus Norvegijos kronų. Grupės įmonėse Skandinavijos ir Baltijos šalyse dirba 37 000 darbuotojų.

„Reitan Convenience“ valdo 2 250 greito ir patogaus apsipirkimo prekybos vietų septyniose šalyse: „Narvesen“ Norvegijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, „7-Eleven“ Norvegijoje, Švedijoje ir Danijoje, „Northland“ Norvegijoje, „Pressbyrån“ Švedijoje, „R-kioski“ Suomijoje, „R-kiosk“ Estijoje ir „Lietuvos Spauda“ Lietuvoje.

Apie „Caffeine Roasters“

„Caffeine Roasters“ buvo įkurta 2007 metais Vilniuje. Bendrovė valdo 60 kavinių tinklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: RŪTA CHADASEVIČIŪTĖ, UAB „REITAN CONVENIENCE LITHUANIA“
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));