REFERENDUMAS – SŪRIS LOCHAMS

AStugys_SRIS_LOCHAMS_2019

AStugys_SRIS_LOCHAMS_2019

Antanas Stugys 

REFERENDUMAS – SŪRIS LOCHAMS

Feljetonas

 AStugys SRIS LOCHAMS 2019

Trys siurprizai viename įpakavime. Va čia tai „laimė“… 1. Prezidento pasirinkimas iš sistemos pateikto kandidatų sąrašo. 2. Balsavimas dėl Seimo narių skaičius Seime. 3. Privalomasis referendumas dėl Konstitucijos 12 punkto pakeitimo. 

Šitą rašinį rašau, nes man rūpi pasekmės ir tautos likimas, jeigu vis dėlto bus prastumtas 12 Konstitucijos punkto pakeitimas. Visa širšalynė ir yra dėl jo. Visa kita – tik planinis dėmesio blaškymas. Neužkibkite ant pigaus kabliuko. Tai spąstai. Valdžia mus perka už netikrus pinigus. PRAREGĖKITE. Prisiminkite, KONSTITUCIJOS darkymą – nušalinant prezidentą Rolandą Paksą. NEPASIMOKĖME? Gėda, ir spjaudomės nebegalėdami nieko atstatyti iki šiolei. Norime dar skaudesnio Lietuvai ir lietuviams svarbiausio valstybės dokumento išniekinimo!?  Didžioji apgaulė ir suvedžiojimas – užkoduotas pavadinime! Nes privalomasis (gal ir ne nuo rusiško žodžio „привалить“) REFERENDUMAS – ne dėl pilietybės išsaugojimo, su visais iš to išplaukiančiais gražbyliavimais, o tik dėl KONSTITUCIJOS 12 punkto pakeitimo. Siekiant tikslo – visos priemonės geros! 

„Šiuo metu Konstitucijos 12 straipsnis apibrėžiantis pagrindines Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo nuostatas, pagal kurias Lietuvos pilietybė įgyjama gimstant ir kitais įstatymo nustatytais pagrindais, o išskyrus įstatymo numatytus atskirus atvejus, niekas negali būti kartu Lietuvos Respublikos ir kitos valstybės pilietis“.

Konstitucijos 12 punktas yra galiojantis visiems Lietuvos pilietybės neatsisakiusiems  asmenims. Nesvarbu kur jie gyvena. Mane jis visapusiškai tenkina. Kol atėję į referendumą, TO, vienintelio savo ir savo vaikų pilietybės GARANTO, mes, savo parašais, dabartinės valdžios vedžiojami už nosies, neatsisakysime. Aš jau apsisprendžiau. O Jums, ne vieną kartą jau išdurtiems, dar vis maža užmintų grėblių?

Referendume siūloma balsuoti už „Lietuvos Respublikos pasirinktos europinės ir transatlantinės integracijos kriterijus atitinkančios valstybės pilietybę“ – brukalas. Sūris lochams. Europos sąjunga jau kliba ir byra. Iki kito referendumo (po ledynmečio) ponai iš ubagų nori išspausti paskutinį lietuvišką vašką. Aš, šitame nešvariame žaidime, tikrai nedalyvausiu. BŪKIME VIENINGI.

 

2019 

Facebook komentarai
});}(jQuery));