Ramūnas Karbauskis : Rokas Masiulis yra apgailėtinas melagis

Masiulis

Masiulis

Ramūnas Karbauskis

 

Masiulis
Rokas Masiulis, paskelbęs apie jam neva darytą spaudimą, privalo pateikti konkrečius faktus arba pripažinti, kad melavo ir atsiprašyti. Negalima mesti rimtų kaltinimų pasakant, kad jam buvo daromas spaudimas, ir nepateikiant jokių įrodymų. Gudru, bet žema paskleisti melagingą informaciją, paskui išeiti atostogų ir dingti kelioms savaitėms, tokiu būdu be jokių konkrečių faktų paskelbtai informacijai leidžiant sklisti toliau.

O kur ministras buvo anksčiau? Kodėl, jeigu jam esą buvo daromas spaudimas, nesikreipė į atitinkamas institucijas? Panašu, kad R. Masiulio spaudos konferencija – puikiai apgalvota ir įgyvendinta viešųjų ryšių akcija. Iškalbinga aplinkybė, kad R. Masiulio komandos narė yra vienos iš didžiausių žiniasklaidos priemonių akcininkė.

Svarbu, kad žmonės suvoktų, jog tai ne aš keršiju R. Masiuliui, o R. Masiulis sąmoningai kenkia Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Tai rodo ne tik dabar paskleistas melas. Šiems teiginiams galiu pateikti faktus, pradedant Arvydu Vaitkumi, kuris buvo atleistas ir šmeižiamas po to, kai atsisakė dalyvauti rinkimuose su konservatoriais, baigiant laiku neišnešiotomis pensijomis, kai didžiulį tinklą turintis „Lietuvos paštas“ stebėtinai pralaimėjo konkursą kelioms mažoms, pakankamai patirties bei darbuotojų neturinčioms ir dėl to laiku pensininkų negalinčioms pasiekti įmonėmis. O kur dar beveik sužlugdyta žvyrkelių asfaltavimo programa. Stebėtina, bet prieš savivaldos rinkimus žvyrkelių asfaltavimas, toks jautrus klausimas kiekvienoje savivaldybėje, iš viso buvo beveik sustojęs, nors tam buvo skiriamos dešimtys milijonų eurų, kurie nepanaudoti galiausiai persikėlė į kitų metų biudžetą.

Ne mes vieni, bet ir kitos frakcijos (išskyrus opoziciją) R. Masiuliui turėjo daugybę klausimų – tiek apie žvyrkelius, tiek apie Lietuvos geležinkelių techninę būklę, kuriai neskiriamas pakankamas dėmesys ir kt. Mes klausėme, kada savivaldybėms bus pateikti paskaičiavimai, kiek joms yra skirta lėšų kelių priežiūrai. Mūsų frakcija nuolat gaudavo nusiskundimų, kad kelių asfaltavimo finansavimo klausimo savivaldybės negali įtraukti į tarybos posėdžius dėl ministerijos nenoro bendradarbiauti. Šių metų pavasarį net raštu teiravomės, kaip planuojama 2019 m. išasfaltuoti suplanuotus 2019 m. asfaltuoti žvyrkelius, jeigu kovo mėn. dar nėra užbaigti projektavimo darbai, o pasibaigus projektavimui prasidės viešieji pirkimai ir realūs darbai geriausiu atveju prasidėtų birželio mėnesį, o rangos darbai tuo tarpu trunka iki 12 mėnesių. Ar tokie klausimai, vieša parlamentinė kontrolė, siekiant, kad darbai būtų atliekami skaidriai ir laiku – yra spaudimas, kerštas?

Šiame politiniame sezone tai jau ne pirmas atvejis, kuomet politikas, netenkantis posto, kaltina mane kerštu. Galbūt tokia taktika siekiama sulaukti visuomenės gailesčio ir kartu – šiokio tokio populiarumo, taip reikalingo dėliojantis tolesnius politinius planus?

Facebook komentarai
});}(jQuery));