R.Kuodžiui ir „dvarui” : Sutinkame už gydymą mokėti patys, tačiau nemokame PSD

sas

sas

Kukliai prisistatantis „Lietuvos banko ekonomistu” Raimondas Kuodis netapo originaliu!!!
R.Kuodis, pasiūlęs mesti į med.paslaugų teikimo užribį visus, atsisakiusius skiepytis nuo covidinio viruso, tiesiog nuplagiavo šią „originalią” idėją iš vokiečių genetiko Wolframo Hennos (ne Hienos, bet savo esme tikrai labai arti).
Pastarasis irgi siūlė „futbolinti” visus, kurie bent kiek išdrįsdavo sukritikuoti šventąją covidinę karvę.
Ką gi.
Jų skleidžiama žinia išgirsta ir įsisąmoninta – nesiskiepysi, tau neteiks medicininių paslaugų, o, jei susirgsi, mokėsi trigubą kainą.
Ką gi.
Laikas skleisti savo žinią – gyvenkime, kaip broliai, bet rokuokimės, kaip žydai: reikia pagaliau suvesti balansą ir priimti sprendimą.
Pirma, aš sutinku priimti jų sąlygas – už savo gydymą ir slaugą esu pasiruošusi sumokėti pati, – apie tai informuoju raštu.
Antra, per mėnesį laiko nuo mano atsisakymo skiepytis turi suskaičiuoti mano sumokėtus PSD mokesčius už visą mokėjimo laikotarpį ir išminusuoti visų man suteiktų medicininių paslaugų (gydymo, operacijų, gimdymo, med. priežiūros ir kt.) kainą.
Trečia, gautas likutis turi būti grąžintas man – neprašysiu nei palūkanų, nei kokios kitos malonės už naudojimąsi šiais mano pinigais.
Ketvirta, nuo tada pasirašau notariškai patirtintą atsisakymą nuo covidinio skiepo ir nemoku PSD mokesčio.
Ką gi.
Aš labai atsakingai priimu tai, kad, rimtai susirgus ir žinodama tokių susirgimų gydymo ar operacijų kainą, galiu pasmerkti save mirčiai.
Bet tai bus MANO sprendimas.
Aš negaliu sau leisti mane numarinti, net nepabandžius išgyventi.
Išgyventi ir mokėti už gydymą, kurį pasirinksiu.
Matyt, baimės laipsnis tiek užvirė žmonių galvose, kad atimtas bet koks gebėjimas mąstyti, rinkti informaciją, analizuoti ją.
Mes turime tokį Statistikos departamentą (šiai dienai aš esu priversta jam teikti ataskaitas, kas vyksta mano įmonėje).
Taigi, aš pasidomėjau ir kitais skaičiukais – jie man pasirodė daug optimistiškesni, nei mums rodo mūsų medijos. Tiesa, ir labai paslaptingi…
Nuo 2018 metų žmonių miršta panašiai kiekvienais metais. Nelabai skiriasi ir gimstančių skaičius (mirštama daugiau, nei gimstama). Migracija sulėtėjo, bet vis dar vyksta. Užsieniečiams leidimai nuolat gyventi vis dar išduodami vangiai.
Bet!
Vien per paskutinius metus žmonių, nuolat gyvenančių Lietuvoje, padaugėjo beveik dešimčia tūkstančių!
Kas do monai?
Toliau.
Pagrindinė mirties priežastis – kraujotakos sistemos ligos, kurios KASDIEN nusinešdavo beveik po 50 gyvybių. Dar po 30 žmonių išeidavo Anapilin dėl išėminės širdies ligos. Daugiau nei covidas tariamai pasiglemžia gyvybių šiomis dienomis.
Bet!
Nuo gegužės mėnesio mirštančių nuo kraujotakos ligų sumažėjo 20 procentų!
Kas do monai???
Ar reikia suprasti, kad pandemija privertė žmonės atsakingai vertinti savo sveikatą, galimybes, stiprinti save kitokiais būdais, nes juk nuo kovo vidurio gydytojai jiems buvo nepasiekiami?
Gal tai ir yra atsakymas – žmogaus organizmas mobilizuojasi, kai pasąmonė suvokia, jog pagalbos nėra iš kur laukti ir išsigelbėti galima tik savo jėgomis?
Ir kam tada tie skiepai?
Ir kam ta valdžia, kuri ne gelbsti tautą, o ją aukoja tik jai žinomiems, bet ir mūsų jau nuspėjamiems tikslams?
Ir kokiu tikslu mes vis apie tai kalbame?
Ai, taip… Mes vis kalbame, o mus kaltina spėliojimais, sąmokslų teorijų kūrimu, o čia – oplia: oficialus valstybinės reikšmės subjektas su savo skaičiukais (nors ir ne visada tiksliais, kai reikia „akis užmuilinti”)!
Ir tie skaičiukai „kalba” visai ką kitką.
Jie kalba. Ne mes.
„Kalba” be jokių sąmokslo teorijų.
„Kalba”, pritardami mums.
P.S. Bet pradžiai – skaičiuokime!
Gerai skaičiuokime.
Atsakingai.
Facebook komentarai
});}(jQuery));