R.Janutienė neteko pasitikėjimo, pasiūliusi Centro partijos sąraše vietas suteikti korupcija išgarsėjusiems asmenims

janute

janute

Kas galėtų paneigti, kad gyvenime nepraverčia intuicija ir 1945 gale tėvuko su J.Noreika rengta partizanams direktyva apie kontražvalgybinę veiklą ir imuniteto stiprinimą.

Taigi, p. Rūtai Janutienei pasiūlius rinkimų sąraše aukščiausias vietas suteikti korupcija išgarsėjusiems asmenims, tiesiog įdėmiau pažvelgus, ji pati neteko pasitikėjimo ir galimybės kartu su tautininkais ir centristais dalyvauti Seimo rinkimuose.

Kovotoja prieš korupciją prisistatanti žurnalistė Rūta Janutienė trečią vietą siūlė sąraše buvusiam Darbo partijos vienam iš lyderiui Jonui Pinskui, kurio balsų pirkimo atvejį 2012 nustatė ir išviešino būtent #tautininkai, penktuoju buvo siūlomas Juozas Murauskas, buvęs „Emigrantų partijos“ pirmininkas, teistas už kyšininkavimą ir #VRK sprendimu už nuslėptą teistumą kartą jau pašalintas iš rinkimų. Toliau bruko „Tvarkos ir teisingumo“ politinės korupcijos byloje dėl prekybos poveikiu teisiamą R.Skaisgirį ir STT sulaikytą kyšininkavimų įtariamą buvusį R.Pakso bendražygį R.Ačą, skandalingas ryšiais Rusijoje išgarsėjusį dar R.Pakso laikais, o į dešimtąją vietą siūlė J.Bikulčienę, buvusią Kraujo centro vadovę, kurią taip pat sulaikė STT ir jai yra pareikšti įtarimai piktnaudžiavimu. Kaip išaiškėjo, ji vadovavosi Tomo Pačėso, turinčio gerus santykius su Kremliumi ir Varšuva labai artimais asmenimis, patarimais.

Imuniteto stiprinimo veikla, turinti #Rinkiminė_agitacija požymių, tęsiama.

Facebook komentarai
});}(jQuery));