Vytautas Matulevičius : Quo vadis, Prezidente Gitanai Nausėda?

Vytautas Matulevičius

Quo vadis, Lietuva?
Sakoma, kad kiekvienas melas anksčiau ar vėliau išlenda.

https://www.youtube.com/watch?v=7lAJ1qibmvg&feature=emb_logo
Išlindo ir valstybės institucijų melas, kad 2012 m. gegužės 17 d. atimant dukterėčią iš teisėjos Neringos Venckienės, nebuvo vartojama nei fizinė, nei psichologinė prievarta. Tą po vadinamojo šturmo sutartinai tvirtino visi – pradedant teismais bei policija ir baigiant vaiko teisių tarnybomis.
Paaiškėjo, kad jie visi, įskaitant teismus, įžūliai melavo: į viešumą pateko vaizdo įrašas, kuris visuomenei turėjo likti neprieinamas. Jis nebuvo parodytas net Seimo specialiosios komisijos nariams – tautos atstovams, kurie privalėjo išsiaiškinti tiesą ir apsispręsti dėl N. Venckienės apkaltos! Užtat dabar jūs galite savo akimis pamatyti tai, kas buvo uždrausta net Seimo nariams.
Įrašo turinys sukrečia. Bet dar labiau sukrečia aukščiausių pareigūnų įžūliai skelbiama netiesa. Akivaizdu, kad su šiuo melu Lietuva toliau negali gyventi, nes, kaip sakė šventasis Augustinas, valstybė be teisingumo tėra banditų gauja.
Pasižiūrėkite institucijų ilgai slėptą įrašą, kurį skelbia Karolis Venckus, pasiklausykite jo ne pagal amžių išmintingų komentarų ir pamąstykite, kaip mums visiems su šituo toliau gyventi.
Pabaigoj telieka priminti, kad 8-ųjų Garliavos šturmo metinių išvakarėse ir vėl sulaikytas būrys aukštų teisėsaugininkų, įskaitant Kauno apygardos ir Generalinės prokuratūros prokurorus.
Quo vadis, Lietuva?
Quo vadis, Prezidente Gitanai Nausėda?

Facebook komentarai
});}(jQuery));