Protu jau nesuvokiamas policijos darbas.

Mindes

Mindes

Tyrimas

Protu jau nesuvokiamas policijos darbas.

Buvo reforma ar jos nebuvo-skirtumo-jokio.Tik žinome ,kad finansavimas padidėjo-tai matosi suporuotų ekipažų skaičius gatvėse didelis.Ne, pėsčiomis jie nebevaikšto-teršia orą ,zuja po kelis ekipažus ta pačia gatve.

Netikite-pasivaikščiokite dažniau po miestą ir pamatysite-mieste pilna policijos automobilių,o ką jie veikia?Bent du trečdaliai jų-ką veikia?

Ką jie veikia,jei atsiunčia tokius dokumentus į įvykusius elementariausius chuliganiškus veiksmus:svetimo turto gadinimas,naikinimas,grobstymas,tyčinis kenkimas?.

Policija zuja dienos metu iš kampo į kampą“,sustabdo ir sako-tavo viena lemputė nedega,o t,kad tuo metu „dega kaimyno tvartas“,ir laužiamasi į kito kaimyno namą-ne moatais- vagysčių,chuliganizmo atvejų (veik)netyria-tik užpildo formas.

O formos t-okios,kurias vaikai pradėję žaisti kompiuteriu sukūrtų-ir jas pasirašo prokurorai-užtikrindami policininkų ramybė.Jose nėra jokios tam žmogui-nukentėjusiam suprantamos informacijos(užšifruota savo bukumu suprantama kalba).Jei nė karto nebedravai su nukentėjusiu,tai ,kuris yra durnas-Preigūnas ar žmogelis-pastumtas dar kartą-Valstybės neišmanėlių rankomis.

Gėda,ne tik už policinoinkus ar prokurorus –ar yra protingesnių lipant hierarchijos laiptais?

Ar tik už tai,jiems ir mokama alga ir dar keliamas atlyginimas?Kad nebedirbtų-ne jie to jau nebesugeba.

Kad iki tokios beraštystės prieis  biudžėtinės struktūros nesitikėjome.Žiūrėkite,kas tai:

 

Mindes

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));