skip to Main Content
Prokurorai tiria konservatorių-liberalų vyriausybės laikais VAE išleistų milijonų aplinkybes

Taip Lietuvos socialdemokratų partijos atstovai įvertino gautą LR Generalinės prokuratūros informaciją, jog atnaujintas ikiteisminis tyrimas ir nagrinėjamas skundas dėl galimų piktnaudžiavimų Visagino atominėje elektrinėje 2011–2012 metais konservatorių-liberalų vyriausybės valdymo laikotarpiu.

„Sveikiname principingą teisėsaugininkų žingsnį ir tikimės, jog bus vykdomas iš tiesų objektyvus tyrimas“, – teigia Seimo Socialdemokratų frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė.

Socialdemokratai yra kreipęsi į teisėsaugą prašydami įvertinti galimai padarytą didelę turtinę  ir neturtinę žalą UAB ,,Visagino atominė elektrinė“, taip pat valstybės prestižui bei viešajam interesui.

Socialdemokratai primena, kad konservatorių-liberalų vyriausybės laikotarpiu (2008–2012 m.) vien VAE konsultantams buvo išleisti dešimtys milijonų litų.

Socialdemokratų frakcija kreipėsi dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo informuodami prokuratūrą, kad UAB ,,Visagino atominė elektrinė“ vadovaujantys darbuotojai, galimai piktnaudžiaudami tarnyba, vykdė viešuosius pirkimus.

Tai, jog minėti pirkimai buvo vykdomi pažeidžiant LR viešųjų pirkimų įstatymo bei kitų teisės aktų reikalavimus, nustatė ir Viešųjų pirkimų tarnyba. Milijoninės sumos VAE buvo išleistos viešiesiems pirkimams, susijusiems su konsultavimo ir viešinimo paslaugų pirkimu.

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

Irmina Frolova-Milašienė

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));