Prokuratūra verčia ginančius savo teises žmones „psichais”

img 20210915 1442291 1

img 20210915 1442291 1

,,Palaiminti,  persekiojami dėl teisumo, nes jų yra dangaus karalystė”. (Biblija. Mt 5,10)

 

 

 

Lietuvos ,,laikini administratoriai“- tautos tarnai visiškai prarado sveiką protą. Tenka sutikti su žymaus italų aktoriaus, režisieriaus, kompozitoriaus, dainininko, televizijos laidų vedėjo ir visuomenės veikėjo, kuris  yra vienas sėkmingiausių visų laikų Italijos atlikėjų, pardavęs daugiau kaip 150 milijonų albumų kopijų Andriano Šelentano posakiu: ,,Mėgaujuosi klausydamas melo, kai žinau tiesą“.

 

Jeigu ankstesniais laikais  buvo galima kuo nors stebėtis ir su pašaipa ar panieka klausytis kokių nors istorijų, tai dabartiniais laikais jau niekuo nenustebinsi jokiais įvykiais bei įmantria, niekam nesuprantama, valdžios institucijų  kalbos maniera, kabinant liaudžiai ,,makaronus“ ant ausų.  Ne tik teisingumas apverstas aukštyn kojomis, kai melas paverčiamas tiesa, o tiesa melu, bet išsigimė pats žmogus. Neliko moralės, sąžinės, o tikėjimas Kūrėju liko tarsi popierinė skiautė tinkama vienai vietai nuvalyti.

 

Ne veltui atsirado visokių simonenkų, raskevičių, armonaičių, šimonyčių… ir kitokio raugo laikų epopėja.

,,Laisvas laikraštis“ Lietuvai, turbūt nesuklysiu pasakęs,  pats pavojingiausiais leidinys. Šio leidinio vyr. redaktorius Aurimas Drižius, nuolatos nusikaltėlių persekiojamas, baudžiamas, kalinamas, net bandė jį nužudyti. Leidinys vos ne pogrindiniu būdu gali pakliūti į skaitytojų rankas.  Prekybos tinkluose uždrausta jį platinti, internete ištisai blokuojamas, o skaitytojai gauna tik tie, kurie yra užsiprenumeravę arba perduodami Tiesos žinią, surašytą šiame leidinyje,  iš rankų į rankas.

 

Apie Lietuvoje banditų siautėjimą daugelis atsimena nuo Nepriklausomybės paskelbimo. Parduotuvėse pasitikdavo apsauga su ,,Kalašnikovo“ automatais. Šiuo metu to nepamatysi, bet su panašiais ginklais siautėja banditai su tarnybinėmis uniformomis. Tai policija, prokuratūra, medikai, politikai… taip sakant, valdžios ,,šaika“. Jie sukūrė sau įstatymus, pažeisdami ne tik Konstituciją, bet kaip minėjau, praradę sveiką protą.

 

Esame daug rašę, kad KGB-stiniai  sovietiniai likučiai (užsislapstinę 75 metams, kol išmirs ir perrašys  istoriją), įsitvirtinę valdžioje, naikina Lietuvą pilna to žodžio prasme. Kai su aktyviais visuomenininkais ar nuskriaustaisiais negali susidoroti teisinėmis priemonėmis, tuomet jį palaužia medikų rankomis, kurie tarnauja tai pačiai nusikaltėlių ,,šaikai”.

 

Leidinio skaitytojai daug straipsnių yra skaitę apie buvusio generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus susidorojimą su panevėžiete verslininke Jūrate Kiauniene.  Ji turėjo palikti Lietuvą, kad nebūtų pribaigta Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje (išsipirko), kaip policijos veteranė Skaista Rakauskienė.  Pastaroji kovojo su narkotikų platintojais. Kaip vėliau paaiškėjo, pasirodo, kad tai jos kolegų – komisarų su antpečiais verslas. Ji bandė tą nuodą sustabdyti, todėl iškeliavo anapilin.

Be Dievo bausmės neliko ir V.Grigaravičius. Ištikus infarktui vos neatidavė ,,galų”. Dabar neviltyje dienas skaičiuoja įsistatęs svetimą donoro širdį.

 

Teisingumas nepriveikė teisininkės, parlamentarės Neringos Venckienės, įkišant į Rokiškį ar nužudant jos pačios. Nepaisant to,  Garliavos pedofilijos byla-žudikė nusinešė daug gyvybių, o dorai, sąžiningai teisėjai teko paragauti net kalinės duonos.

 

Paskutiniai įvykiai sukasi apie alytiškę Astą Rubinaitę, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Astrą Genovaitę Astrauskaitę, kurios jau Rokiškio ,,kalėjime“, Algirdą Paleckį, Antaną Kondrotą, kurie uždaryti kitame kalėjime bei dešimtmečius ieškančias tiesos telšiškę Reginą Gedvilienę bei pakruojietę Ramutę Vaitekūnienę. Šios moterys ieško tiesos dėl banditų siautėjimo. Jie nusavino jų turtus, o jas turinčias aukštuosius išsilavinimus, dirbančias atsakingose pareigose, vadovaujančias kolektyvams bando paversti neadekvačiomis psichinėmis ligonėmis. Policija, prokurorai, teismai talkindami nusikaltėliams, metų metus jas terorizuoja, gadina jų sveikatą psichologiniu būdu vis siųsdami jas  med. komisijoms, kurios tarnauja tai pačiai sistemai. Jos sugeba sveiką paversti ,,daržove“ arba numarinti. Tai atidirbti tarybinių laikų okupacijos  metodai.

 

 

Atliekant žurnalistinius tyrimus, mane nustebino paskutinė Ramutės Vaitekūnienės Šiaulių teismo psichiatrijos ekspertizės med. komisijos kvota, nustatant ar ši kovotoja adekvati ar reikalingas jai gydymas Rokiškyje. Nestebino  išduotos jos šeimos gydytojų, psichologų, psichiatrų  pažymos, kad ji sveika, vairuojanti automobilį, mąstanti, puikiai orientuojasi laike ir vietoje, atsako teisingai į klausimus.  Nustebino  komisijos pateikti jai klausimai. Į  juos retas Seimo narys tinkamai atsakytų. Manau, po tokios apklausos visi arba dauguma jų atsidurtų Rokiškyje.

 

Komisija pateikė senjorei, turinčiai 68 metus sekančius klausimus. Pasako iki dešimt  ne eilės tvarka surašytų skaičių,  prie kurių prideda po vieną abėcėlinę raidę ir reikia   juos atmintinai atkartoti, kad skaičius būtų  didėjančia tvarka, o raidės pagal abėcėlę. Tarkim 5 z, 9 b, 8 k, 7 d, 6a… Turėtų būti teisingai, 5,6,7,8,9, o raidės būtų a,b,d, k, z…

Kitas klausimas, kas parašė Lietuvos himną, kas yra  Kleopatra, kur gimė kunigaikštis Vytautas, kas yra ragana bei visokių kitokių įmantrybių. Kamantinėjo be jokių pertraukų net keturias valandas. Manau, tokius klausimus neatsakytų net Valinsko ir Tapino laidoje ,,Auksinio proto išminčiai”.

 

R.Vaitekūnienę labai nustebino psichiatrės Sandros Brazauskienės pasakymas, kad ji yra sirgusi tokia baisia liga, kaip  šizofrenija?! Iš kur toks įrašas atsirado, R.Vaitekūnienė  buvo pribloška. Įvykių pradžioje, kurie tęsiasi jau dešimtmetis,  R.Vaitekūnienė, matydama kas su ja daroma ir būdama įžvalgi, iš anksto buvo atsišvietusi savo asmens ligos istorijos dokumentus. Joje tokių klastočių ir įrašų nebuvo. Tai parodo, ant kiek gali šios institucijos dirbti nusikalstamai, kad net klastoja ligas bei sukuria  baisius įrašus.

Netrukus sužinosime ar šios komisijos nariai,- psichologas Gintaras Butkus, psichiatrė Sandra Brazauskienė bus objektyvūs ar taip pat nusikalstamai, kaip ir Panevėžio ,,psichai” uoliai dirbs mafijinei sistemai.

 

Ši komisijos kvota Ramutei  neduos ramiai miegoti. Psichiatrė Sandra Brazauskienė priminė, kad dar  laukia nauja komisijos kvota, kuri numatyta šių metų rugsėjo 14 d. Ji kurpiama pagal Šiaulių apygardos prokurorą Donatą Misevičių, atseit,  ginantį viešąjį skyriaus interesą.

Daugeliui lietuvių ašaros  neberieda, matant šalyje vykstančią  suirutę. Anot A.Šelentano, belieka šypsotis klausantis melo, žinant tiesą.

Facebook komentarai
});}(jQuery));