Prokuratūra paminėjo Dalios Grybauskaitės nusikaltimų dengimo dešimtmetį, tai pavadinta „nepriklausomumo įtvirtinimu”

Prokuroro1

Prokuroro1

 

Prokuratūra paminėjo Dalios Grybauskaitės nusikaltimų dengimo dešimtmetį, tai pavadinta „nepriklausomumo įtvirtinimu”

 

Aurimas Drižius

Tai jau nebejuokinga, nors prokuratūra toliau mus vilkina savo nepakartojamais šedevrais. Štai paskutinis jų (pranešimas spaudai) :

 

„Šimtmetį mininti prokuratūra įtvirtina nepriklausomumą

 

 

 Prokuroro1

Trečiadienis, sausio 16 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo prokuratūros 100-mečiui skirtoje konferencijoje „Prokuratūra dirbtinio intelekto amžiuje. Kokių iššūkių tikėtis?“ ir pasveikino šalies prokurorus su institucijos jubiliejumi.

 

Prezidentė pabrėžė, kad didžiuojasi, jog mūsų teisėsauga ir prokuratūra supranta, ką reiškia būti nepriklausomiems ir vykdo šią pareigą, nes būtent taip nusprendė Lietuvos žmonės, balsuodami už mūsų demokratinės valstybės Konstituciją.

 

Šalies vadovė atkreipė dėmesį, kad ši pareiga visada ateina su didžiulės atsakomybės našta, todėl kad laisvė būti nepriklausomiems nuo politikų ir kito spaudimo nereiškia laisvės būti neprofesionaliems arba nekompetentingiems. Atvirkščiai – ši laisvė įpareigoja. O šis įpareigojimas kartu su priesaika išlieka visą gyvenimą.

 

Pasak Prezidentės, žmonės tikisi ne tik įstatymo raidės vykdymo, bet ir teisingumo, kuris yra amžinas. Todėl labai svarbu, kad prokuratūra sugeba ne tik tobulėti, bet ir atsakingai tvarkytis, kelti aukštus reikalavimus sau ir kolegoms. Taip pat ir tai, kad reforma, drausmės norsmos, vidaus savivaldos įgyvendinimas atliekamas savomis rankomis. Todėl kartu su šiais pasiekimais kasmet didėja ir visuomenės pasitikėjimas.

 

Valstybės vadovė palinkėjo prokurorams, kuriems šis darbas yra ne tik pareiga, bet ir pašaukimas, niekada nepamiršti savo priesaikos ir saugoti teisingumą mūsų šalyje.

 

Prokuratūros sistemoje dirba daugiau kaip tūkstantis žmonių, tarp jų – 665 prokurorai. Praėjusiais metais ištirta daugiau kaip 36 tūkst. nusikalstamų veikų. Per trejus metus perpus sutrumpėjo vidutinė ikiteisminio tyrimo trukmė – nuo 7 mėn. 2015 m. iki 3,5 mėn. 2018 metais”.

 

Kad pats šio teksto autorius turėjo būti nepakartojamas cinikas, man akivaizdu.

Nes būtent Dalia Grybauskaitė padarė viską, kad jokios nepriklausomos teisėsaugos ar teismų sistemos nebūtų, ir jos dešimtmečio darbo vaisiai yra būtent tokie pranešimai, kaip paminėtas.

Užtenka paminėti tik paskutinius Dalios Grybauskaitės nusikaltimus – komandas Eligijui Masiuliui pašalinti iš TV eterio žurnalistą Tomą Dapkų, kas buvo nedelsiant padaryta. Nors tokiu veiksmu prezidentė padarė nusikaltimą, kurį BK įvardina kaip „piktnaudžiavimas tarnyba”, tai jau paminėta prokuratūra paskelbė, kad jokios nusikalstamos veiklos ji nenustatė. Nenuostabu, kad Eligijaus Masiulio kompiuterį su visu daugiamečiu susirašinėjimu su „tulpe” konfiskavo toks prokuroras Justas Laucius, kuris po tokios operacijos buvo paskirtas Vilniaus apygardos prokuratūros vyr. prokruroru. 

Tada, kad prokuratūra nuslėpė Dalios Grybauskaitės vaidmenį pašalinant žurnalistą iš savo darbo vien už tai, kad jis sąžiningai atliko savo pareigas,  prezidentūra ir prokuratūra apsikeitė abibusiais medaliais, o prokuratūra paskelbė, kad ji tapo nepriklausoma.

Visa prezidentės veikla yra viena didelė gerai organizuota nusikalstama veikla, pradedant Snoro banko užgrobimu, baigiant pasipelnymu iš valstybės obligacijų, kurias ekscelencijai parūpino jos įpėdinė

Žiūrint į tokį cirką, jau nebejuokinga, turint omenyje, kad visą Lietuvos teisėsaugą ir teismų sistemą reikia sukurti iš naujo, įcedant teisėjų ir prokurorų atsakomybę už sąmoningai padarytus nusikaltimus. Laukia daug darbo, kad sulaužyti šitą valdžiažmogių nusiklatimų dengimo sistemą, tačiau kito pasirenkimo mes neturime – norime gyventi šioje šalyje, kurią dėl žiniasklaidos parsidavėliškumo gali užgrobti tokie tironai, kaip Dalia Grybovskaja.

Facebook komentarai
});}(jQuery));