Neringa Venckienė per daug pavojinga mafijai laisvėje – suimta dviems mėnesiams

74647539_785626532263046_978341980356476928_n

74647539_785626532263046_978341980356476928_n

Kaip ir prognozavo „Laisvas laikraštis”, Neringa Venckienė tokia baisi nusikaltėlė, kad ją, išlaikius kalėjime du metus, reikia laikyti suimtą dar du mėnesius – taip nusprendė vadinamas Kauno apylinkės teismas.

Nors nepilnametę išprievartavęs ir suluošinęs banditas arba teisingumą pardavinėję teisėjai teismo sprendimo laukia laisvėje, Neringa Venckienė, kuriai vadinamoji generalinė prokuratūra buvo suklastojusi 35 kaltinimus, ir visus juos atmetė Čikagos teismas, kaltinama antausiu sambo čempionui, todėl lieka suimta.

 Neringos sūnus Karolis Venckus vakar komentavo :

Kadangi prokurorai ir „teisės ekspertai” teigia, kad niekas pačios bylos nenagrinėjo, pateikiu tik kelias ištraukas iš teismo posėdžių kur JAV teisėjas aiškinasi apie situaciją Lietuvoje, prašo jam pateikti įrodymus apie mamos dalyvavimą, kalba net apie Šarūną Paberalių. Nors mes pagal ekstradicijos sutartį negalėjome pateikti savo įrodymų, o tik aiškintis dėl Lietuvos vyriausybės pateiktų „įrodymų”, iš 39 nusikalstamų veiklų liko 4.

74647539 785626532263046 978341980356476928 n

 

Cikagos1

Prokuratūra : „Laikysime Neringą Venckienę kalėjime tol, kol prisipažins“

Vadinamoji generalinė prokuratūra ir Nerigos Venckienės byloje laikosi gerai žinomos žmonių kankinimo taktikos – jeigu žmogus neprisipažįsta, jis bus laikomas kalėjime.
Jeigu prisipažins – paleisime. Keista, kad tokį kankinimo būdą toleruoja ir teismas. Mat jeigu žmogelis prisipažįsta net ir tuo, kad yra velnias, tai jis paleidžiamas iš kalėjimo, tačiau vėliau niekaip vis tiek bus nuteistas – „taigi juk prisipažinai, kad esi velnias“.

BNS Kauno apygardos prokuroras Darius Jakutis sakė, kad N. Venckienės apklausa vyks „kaip įmanoma greičiau“.
Jis teigė kol kas negalintis pasakyti, ar bus prašoma ją suimti.
„Bus sprendžiama eiliškumo tvarka: pirmiausia mes turime išsiaiškinti įtariamojo poziciją tyrimo atžvilgiu ir visus kitus dalykus, todėl neužbėkime įvykiams už akių“, – kalbėjo prokuroras.
„Kardomosios priemonės parinkimas priklauso nuo daugelio aplinkybių, tame tarpe ir nuo pozicijos įtariamojo byloje, jos mes šiuo metu nežinome“, – pridūrė jis.
Pasak prokuroro, dėl kardomosios priemonės turėtų būti kreiptasi pagal ikiteisminio tyrimo vietą, tai yra, į Kauno apylinkės teismą, tačiau nėra aišku, ar šis teismas dėl kardomosios priemonės galėtų spręsti.
N. Venckienė yra dirbusi Kauno apygardos teismo teisėja, o prieš tai teisėjavo Kauno rajono apylinkės teisme.
„Tai spręsis, kai bus kreiptasi į teismą ir tai yra prerogatyva teismo spręsti, jeigu jis turės pagrindų nušalinimams ar panašiems dalykams“, – sakė D. Jakutis.
Prokuratūra ketina pateikti įtarimus N. Venckienei dėl keturių įtariamų nusikaltimų – sudavimo į veidą Laimutei Stankūnaitei, smūgio policijos pareigūnui, teismo sprendimo nevykdymo ir trukdymo antstoliui.
Baudžiamasis kodeksas numato, kad griežčiausia bausmė už šiuos nusikaltimus yra treji metai laisvės atėmimo.
N. Venckienei panaikinti kaltinimai dėl tvirkinimo ir neteisėto informacijos rinkimo.

Labai įdomu, kad prokuratūra tyliai nurijo, kad JAV teismas paliko iš keturis kaltiimus iš daugiau nei 40 jai sukurptų.

TrečDalis Kaltinimų

 
Mįslingai
Untitled

kalbėjo prokuroras:

 
https://www.youtube.com/watch?v=y1VEN5aOp7M

Man didžiausiu mįslingumu atrodo tai, kad Neringa Vencienė bus teisiama tik pagal 4 iš 12 jai pareikštų kaltinimų, nes tik pagal juos JAV sutiko išduoti ją Lietuvos Respublikai.

8, t.y., du trečdalius „pradingusių” kaltinimų prokuroras spaudos  konferencijoje paaiškina JAV ir Lietuvos Respublikos teisėsaugos sistemų skirtumais.

O MUMS AR TAI RŪPI?

JUK DU TREČDALIAI KALTINIMŲ „PRADINGO”!

Negi patyliukais „prarysim” šitokią naujieną – atseit, pradingo ir pradingo.

JUK DU TREČDALIAI KALTINIMŲ PRADINGO!

TAI KĄ DABAR – NEGI BĖGIOSIM VISI, APKALTINTIEJI,  PO UŽSIENIUS?

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));