Projekto #MUSUDAUG rengėjai moteris per šventes saugiai namo parveš su „Uber“

Projekto #MUSUDAUG rengėjai moteris per šventes saugiai namo parveš su „Uber“

 

Projektas #MUSUDAUG kartu su „Uber“ pristato šventinę akciją „Grįžk namo saugiai”. Tik moterims skirta speciali akcija suteiks galimybę naujoms „Uber“ vartotojoms šventiniu periodu nemokamai grįžti namo.

„Moterų saugumas yra mūsų prioritetas, dėl to akciją skiriame būtent joms. Projektu siekiame, kad moterys bent šventiniu laikotarpiu galėtų nesibaimindamos užsibūti svečiuose, renginiuose ar vakarėliuose ir nesukdamos galvos dėl savo saugumo šventėmis mėgautųsi tiek, kiek nori“, – sako Monika Juodpusienė, viena tęstinio #MUSUDAUG projekto organizatorių.

„Norime, kad moterys būtų labiau nepriklausomos ir žinotų, kad į „Uber“ mobiliąją programėlę įvedusios akcijos kodą „musudaug”, galės greitai, patogiai ir saugiai sugrįžti į namus. Ši iniciatyva yra projekto #MUSUDAUG, pristačiusio visuomenei opią seksualinio smurto problemą Lietuvoje, tęsinys“, – pridūrė M. Juodpusienė.

Iniciatyvos „Grįžk namo saugiai“ partneriu tapo pavėžėjimo paslaugas Vilniuje teikianti bendrovė „Uber“. Bendrovė „Uber“ paslaugomis dar nesinaudojusias moteris vieną kartą parveš į namus nemokamai, jei kelionė kainuos iki €12.

„Kova už moterų teises yra tai, kuo karštai tikime „Uber“. Džiaugiamės galėdami realiu indėliu prisidėti prie projekto #MUSUDAUG. Mūsų įsipareigojimas – vėlų vakarą saugiai ir nemokamai (iki €12) pavėžėti moteris ten, kur jos jaučiasi saugiausiai – pas vaikus, draugus ar mylimuosius“, – pasakoja Jūratė Titova, „Uber“ rinkodaros vadovė Lietuvoje.

#MUSUDAUG – komandos „Moterys kalba“  inicijuotas ir sukurtas projektas, skirtas Tarptautinei smurto prieš moteris panaikinimo dienai paminėti. Renginių serija siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į smurto prieš moteris paplitimą ir tai, kaip savo iniciatyvumu visuomenė gali pakeisti susiklosčiusią situaciją.

Projekto #MUSUDAUG ir bendrovės „Uber“ akcija galioja nuo 2015 m. gruodžio 23 iki 31 d.

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

 

1. Parsisiųskite „Uber“ aplikaciją į telefoną.

2. Užsiregistruokite ir įveskite savo kredito kortelės duomenis. Jums nebereikės grynųjų – vos išlipsite iš automobilio, bus atliktas mokėjimas, o el. paštu gausite kelionės kvitą. 

3. Prieš užsisakydami kelionę įveskite akcijos kodą musudaug ir Vilniuje važiuokite nemokamai net iki €12.

4. Jei kelionės kaina viršys €12, tereikės padengti kelionės kainos skirtumą.

Daugiau informacijos apie prievartą prieš moteris:

ES pagrindinių teisių agentūros (FRA) atlikto tyrimo „Smurtas prieš moteris” duomenimis prievarta paveikia daugelio moterų gyvenimą, tačiau apie ją institucijos sistemingai nepakankamai informuojamos. Pavyzdžiui, viena iš 10 moterų yra patyrusi kokį nors seksualinį smurtą nuo 15 metų amžiaus, o viena iš 20 buvo išžaginta.

Apie 3,7 mln. moterų ES patyrė seksualinį smurtą per 12 mėnesių iki apklausos pokalbių; tai 2 proc. 18–74 metų amžiaus moterų ES.

Facebook komentarai
});}(jQuery));