Kaledos

Kaledos

PROGNOZĖS IŠLIEKA SENOS 

Kai baigiasi seni ir ateina Nauji metai norisi palydint senuosius susikaupimo ir pasvarstymo, ką gero teko padaryti,kokių neišspręstų reikalų liko,kas trukdė atlikti ir pasirūpinti visais planuotais reikalais.

Visai šalies šviesuomenei ir inteligentijai tai aišku ir panašios problemos kyla visur.Problemos, kurios stabdo normalų būvį šioje besivaduojančioje nuo komunizmo ir blogio šalyje. Deja,  tas sunkai sekasi, nes senoji valdžia likdama visuose bloguose ir geresniuose postuose savo padėjėjais ir pavaldiniais paskyrė išskirtinai paklustančius,dažnai bemokslius (paklusnus gali būti ir bemokslis). Ir iš ten kyla daugelis problemų. Kai šie betvarkės išperėti valdininkėliai  neatlieka savo funkcijų arba jas atlieka visiškai nepatenkinamai-nuo to kenčia doras žmogus.

Mūsų šalį valdininkija dabar tvarko tarsi pagal blogiečių norus,užsakymą. Kaip tai suprasti?

 

Kaledos

 

 

 

Viena iš institucijų policija, Palinkejimai

 

kita savivaldybės klerkai  su kuriomis dažniausiai priverstas bendrauti pilietis.Ir kas iš to gaunasi.?

Nei viena ,nei kita institucija bendrai paėmus -nenori tvarkos.Galima tai pagrįsti tūkstančiais pavyzdžių iš kiekvieno žmogelio patirties.Kad ir priminsiu iki dviejų metų beveik asmeninius patyrimus-įvykius.

Ryškesni įvykiai-tai kileriai keliuose,kurių buvo keletas. Paminėsiu svarbesnius.

Praeitų metų gegužės mėnesį viename Aukštaitijos miestelyje  priešais įkalnėję priešingoje važiuojamosios dalies pusėje   nematomas stovėjo automobilis,kuris dar prieš metus buvo įtraukęs taipogi į panašią situaciją.Per greitą reakciją pavyko išvengti tragiškų pasėkmių,tačiau pažeidėjai policijos aplaidumo dėka liko nenubausti.Kitas kileris buvo tų pačių metų rugpjūtį Kretingos rajone-taip pat liko nenubaustas.

Šių metų vasario mėnesį negabaritinis techniškai netvarkingas tralas išvažiavęs į priešingą kelio pusę galėjo nepalikti ir žymės ,kad važiavo lengvasis automobilis priešais jį.Tyrimas neatliktas.

O kiek buvo pažeidėjų dėl kurių teko kreiptis-statistika kažkur tai yra.Policija veik nesidomėjo šiais įvykiais.

Susidūrus su vagimis tą patį praeitų metų rudenį-liko netirta mažiausiai trys vagystės,kurių kaltieji buvo nurodyti ir…tuščias reikalas.

Šių metų pavasarį chuliganų –verslininkų gauja apšmeižė, mane prieš tai remontavę automobilį,gavę pinigus –jį pasistengė sugadinti dėl to kad kreipiausi į policiją.Kreipiausi ir po to,nes ir plika akimi matėsi jų kaltė,buvo liudininkas ir pats komisaras,tačiau tyrėjas sugebėjo šios bylos kelti atsisakyti.Remdamasis šių veikėjų šmeižtu iš piršto laužtu.Neva,aš jouos už automobilio išardymą pavadinau piemenimis…Kaip žiauriai galėjau pasielgti su chuliganais?Būna dar blogiau –pareigūnas eina į sukžokalbį su nusikaltėliu ir pats šmeižia nukentėjusįjį traba primeta savo iškreiptą neadekvačią metų metais puoselėtą nenoru dirbti nukentėjusiam žmogui -nuomonę

Galima būtų minėti ir minėti apie neatsakingą ,nekvalifikuotą prisidengiant blogais įstatymais , bei pasitelkiant net ….fiktyvius liudininkus ,įvairių valdininkų darbą,bet ar neužteks  tos statistikos,o nieks no to neskeis,kol Valstybėje nesiras blaivių jos šeimininkų.

Šiai dienai valstybinėmis vadinamos institucijos nedirba savo darbo pagal joms suteiktas teises ir pareigas,o žmogus besikreipaintis pagalbos paprasčiausiai naikinamas. Ir nusikaltėlių ir valstybininkų.

Kas gali paneigti ,kad šviesioji,ryškioji tautos dalis  nepageidaujama.Pageidaujami tik nesąžiningi piliečiai ir neatsakingi pareigūnai.Todėl niekas neapdraustas nuo blogio ir melo trumfo ir ateinančių metų ištakose.

Su blogomis prognozėmis ir pasitinkame mes juos tie kurie gyvename realų, ne iliuzinį reklamų ir iškreiptų ne dviračio  žynių gyvenimą.

JMK

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));