Profesija: ministrės vyras (pildoma)

Jurgita-Petrauskien

Jurgita-Petrauskien

 

 

Valdas Vasiliauskas

Profesija: ministrės vyras

Kol mokytojai, darsyk apgauti dar vienos „reformos“ , svarsto galimybę streikuoti, interneto erdvėse klaidžioja įdomūs dokumentai, adresuoti Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai(VTEK) ir svarbiausių žiniasklaidos priemonių vadovams.

Nors dokumentų išsiuntimo data- rugpjūčio 24 d., kol kas niekur nė mur-mur. Gal etikos sargai ir redaktoriai buvo tokie kilniaširdžiai, jog nenorėjo sugadinti Rugsėjo 1-osios iškilmių. Žinoma, ne mokytojams – Švietimo ir mokslo ministrei Jurgitai Petrauskienei. Bet šventės baigėsi, o tų dokumentų iki šiol niekas „nerado“.

 

Jurgita Petrauskien
Tie dokumentai – jokia sensacija. Kaip įprasta Lietuvoje, ministrė užmiršo deklaruoti savo vyro sėkmingus sandėrius. Jos sutuoktinis Evaldas Petrauskas vadovauja vos du darbuotojus turinčiai UAB „Ecotour“, tačiau dirbančiai pavydėtinai efektyviai – laimi visus viešųjų pirkimų konkursus. Kur dalyvauja, ten ir laimi. Iš Europos socialinio fondo agentūros ši firmelė gavo 49, 828 eurų, iš Gamtos tyrimų fondo- 26 196 eurų, iš Valstybinio studijų centro- 16 600 eurų. Sumų dydis nusipelno ne tik VTEK’o, bet ir STT dėmėsio. Juolab, kad paslaugų iš ministrės sutuoktinio pirkėjai yra su ministerija susieti pavaldumo arba partnerystės santykiais.

Maga sužinoti,kokias paslaugas “Ecotour”, užsiimantis pramoginių valčių ir dviračių nuoma( tokia jo oficiali veikla) galėtų suteikti Valstybiniam studijų centrui – jo darbuotojai į tarnybą plaukia valtimis ar važiuoja dviračiais? Ar pramogauja po darbo? Pramogomis užsiima ir Europos socialinio fondo agentūra, ir Gamtos tyrimo fondas, jeigu jųdviejų skelbiamus viešųjų pirkimų konkursus laimi pramogų verslo atstovai.
Aikštėn buvo prasikverbę faktai, kaip anksčiau dabartinė kultūros ministrė L.Ruokytė- Jonsson Lietuvos ambasados pinigais rūpinosi savo vyro, davusio jai pavardę su dviem “s”, gerove, bet profesionalūs “viešieji ryšiai “ ir viešinimo sutartys neleido šiam skandalui įsiplieksti. Matyt, panašiai baigsis ir J.Petrauskienės sutuoktinio pergalingų konkursų serija.
Iš tikrųjų gera ir pelninga būti ministrės vyru . Tai geriausia profesija Lietuvoje. Vyrai, nemiegokit!

 

AMB

Redakcijos komentaras : ir kiti gerbiami skaitytojai neabejotinai žino, kad šitos ministrės vyrelis yra labai įtakingos mamytės sūnelis. Jo mamytė yra ponia Milda Petrauskienė, Seimo narė, socdemų ideologė ir socdemų būstinės Barboros gatvėje šeimininkė, buvusi AMB dešiniąja ranka ir turinti milžinišką įtaką valstybės postų dalybose ir visam gėrio paskirstymui iš valstybės lovio. Kadangi ji yra geros širdies anyta, todėl savo mielai martelei pasistengė parūpininti geras pareigas švietimo sistemoje, kurias vainikavo ministrės postas. O jau pasirūpinti savo sūnelio gerove – tai juk kiekvienos mylinčios mamytės pareiga. „Vsio zakonno”, mielieji, nesipiktinkite ir nesiparinkite.

Beje, kai kurios „Ecotur” atliekamas užduotys atrodo itin įdomiai – pzv. atlikti tokios negirdėtos organizacijos kaip Gamtos tyrimo centras, veiklos informacijos valdymo paslaugų konsultacines paslaugas:

Ecotour pratesimas 2018 1 page 001

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));