Prof. dr. Vytautas Radžvilas apie tapinų ir kitų dykaduonių armiją

Grybauskaite-Ricardas-Savukynas-Algis-Ramanauskas-Andrius-Tapinas-Andrius-Uzkalnis-Zagornij-Svaras-Liaudanskis

Grybauskaite-Ricardas-Savukynas-Algis-Ramanauskas-Andrius-Tapinas-Andrius-Uzkalnis-Zagornij-Svaras-Liaudanskis

Prof. dr. Vytautas Radžvilas
Puota maro metu
A. Tapino ir Seimo pirmininkės viešas sufabrikuotų parašų įteikimo spektaklis sukėlė didelį nepasitikėjimą ne tik šios institucijos vadovais, bet ir joje priimamų įstatymų kokybe, jų tikrumu. Juk piliečiams kilo pagrįstos abejonės, kiek ir kurios įstatymų leidimo iniciatyvos yra tikros, kiek ir kurie įstatymai yra priimti atsiliepiant į valstybės piliečių lūkesčius, o kurie priimti tik imituojant piliečių valią.
Tačiau ši apgailėtina valdžią aptarnaujančio ,,influencerio“ provokacija primena, kad atėjo laikas kelti iki šiol niekieno aiškiai ir principingai neiškeltą klausimą. A. Tapino vadovaujama Laisvės TV dosniai remiama ir šalies mokesčių mokėtojų pinigais. Kitaip sakant, mes, piliečiai, ne tik esame mulkinami ir žeminami tokių ,,influencerių“, bet dar ir esame verčiami už tokį smegenų plovimą ir nesiliaujančias patyčias sumokėti iš savo kišenės. Apskritai Lietuvoje susiformavo milžiniška ,,ideologinio fronto karių”, o kalbant tiesiai – dykaduonių ir parazitų armija. Jų skleidžiama ir piliečių sąmonę nuodijanti primityvi propagandinė ,,produkcija“ žiniasklaidoje, ideologizuoti pseudoakademiniai paskaitų kursai aukštosiose mokyklose ir tokie pat pseudomoksliniai AMT finansuojami beverčiai tyrimų projektai kitose įstaigose yra išsipūtę net labiau nei sovietmečiu. O pati tokių ideologinių propagandininkų armija dabar turbūt dar gausesnė ir kasmet suryja milžiniškas lėšas.
Ir visai tai vyksta didžiuliu sunkmečiu. Pačiame pandemijos įkarštyje, kai daugybė Lietuvos žmonių ir verslų dėl įvairių, dažnai sąmoningai sukurtų dirbtinių apribojimų ir suvaržymų, prarado darbus, pragyvenimą laiduojančias veiklas ir pajamas. O šitie – toliau sau ramiai punta. Išsigudrino uždirbti net iš epidemijos – mat ,,moksliškai“ tyrinėja jos ,,poveikius“ ir ją suvaldyti turinčios padėti ,,naujosios viešosios vadybos” strategijas“, taigi ieško ,,ideologiškai teisingų“, kovos su ja būdų. O gal jau užtenka parazituoti dirbančių ir kenčiančių piliečių sąskaita? Šis klausimas tvyro ore. Netrukus jis bus iškeltas. Principingai ir griežtai: kiek dar tęsis puota maro metu?
Facebook komentarai
});}(jQuery));