skip to Main Content

Alvydas VEBERIS

 

PRISKRETO TARSI ERKĖ

 

Šiandien Panevėžio apygardos teisme, stebėjau AB ,,Ūkio bankas“  vedamą bylą. Pasibaigus posėdžiui už durų jau laukė manęs savanorė Galina. Kas gali paneigti, kad ji buvo specialiai teismo darbuotojų  iškviesta,  norint pateisinti mano išsakytą kritiką praeitos savaitės leidinyje ,,Laisvas Laikraštis“ Lietuvai?  Tuomet ji,  vietoje teisėjų kalbų ir atsakymų į klausimus, rėžė artistiškai savo kalbą. Liaupsino teismų darbą ir gyrėsi, kokį puikų ir didelį darbą nuveikia savanoriai. Aš tuomet pasakiau, kad nei karto savanorių teismuose nesu matęs, nors teismuose esu dažnas svečias. Šį kartą norėjo   pasiteisinti, kad vis tik savanoriai  teismuose būna. Kas svarbiausia norėjo papasakoti ne apie žmonių ar teismų problemas, bet apie savo asmeninį gyvenimą.  Keisčiausia ir tai, kad priverstinai mane kvietė (jos valandos savanoriavimo laiku) praleisti prie kavos puodelio. Ir arkliui aišku, kad per valandą nieko daugiau nuveikti ir negalima. Man neturint laiko pilstyti iš tuščio į kiaurą ir domėtis kiekvienos šeimos asmeniniais gyvenimais, vis tik bandė nepaleisti.  Bėgo iš paskos iš  teismo rūmų į gatvę.

clip image002

Priskreto

nuotr. teismų savanorė Galina. Palikusi Panevėžio apygardos teisme savanoriavimo darbą, vijosi mane iš paskos į gatvę.  Kvietė prie kavos puoduko. Tačiau liko musę kandusi.

Gatvėje spėjo pasakyti, kad dirbo statybose inžiniere, turi keturių asmenų šeimą, na, kas be ko, dar spėjanti atsilankyti ir į teismo rūmus. Šį kartą  savanorei Galinai nenusisekė, nes prie kavos puoduko ne tą pašnekovą pasirinko.

Apie bendruomenės susitikimą rašiau. Straipsnyje yra įkelti savanorės 1 ir 4 minučių video įrašai. Įvertinkite patys. Gal ir teismų darbas toks pat, kaip savanorės, jei jiems tokie darbuotojai tinka?  Ne veltui išlaikytiniai -teisėjai kavą geria užsibarikadavę nuo lankytojų, kad koks nors pašalietis nenugirstų tokių kalbų, kokius  dėsto, jiems talkinanti   savanorė Galina.

http://www.tiesoskariai.lt/straipsniai-65/lt/alvydas-veberis—–tiesos-kaina–uzristos-ne-tik-akys–bet-ir-protas-336.html

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));