Prisidengiant lgbt ir vakcinomis, landsbergistai keičia rinkimų įstatymą

senis

senis

GRU ir KGB tankai toliau važiuoja TS-LKD esfaltuojamais keliais: atėjo išlauktas laikas – bus keičiamas RINKIMŲ įstatymas…
Neturiu žodžių nusakyti nusivykimo kartėlį ir pyktį, – kaip kvalifikuotai nukreipiamas visuomenės dėmesys į pasekmių problemas – lgbt, Stokholmo konvenciją, Genocido centro direktoriaus atleidimą, Karo įstatymo keitimą, nevaliduotus testus, biologinį ekspermetinį preparatą, vadinamą v*cina, neteisėtą politikų neteisėtos med priemonės reklamą, užsikrėtusių skaičius, mirtis biologinės mirties grupėse, pasipiktinimą nuotoliniu mokymu, liūdesį dėl prievartinio testavimo ir v*cinavimo ir t.t.
Taip, REAGUOTI TURIME ir į šiuos reiškinius, … tik kaip į nukreipiamų naikintuvo salvių debesį… NUSITAIKIUS į taikinį ir neišbarstant paleidžiamųjų raketų…
PASAKYKIM KARTĄ KATEGORIŠKAI IR AIŠKIAI: RINKIMŲ ĮSTATYMAS TURI ATITIKTI KONSTITUCIJĄ IR GALI BŪTI KEIČIAMAS TIK REFERENDUMU!
Primename, kad LR Konstitucija niekada nenumatė dabar esančios mišrios sistemos ir daugiamandačių – 4 str. ” Aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo TIESIOGIAI ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus”.
Puikus video apie muilą smegenims:
1. Vienmandačių nereikia, nes balsuojantys nesupranta reitingavimo.
2. Vienmandačių nereikia, nes ten kandidatuoja ne vietiniai
3. Vienmandačių… tiesiog nereikia…
Facebook komentarai
});}(jQuery));