Lietuvos draugas Piotras Porošenko užpuolė rusus, nes nenori Ukrainoje prezidento rinkimų


Primityvus, bet logiškas Ukrainos prezidento Petro Porošenkos ėjimas siekiant kuo toliau nukelti rinkimus

 
Paskelbta: 2018-11-26 07:25 Autorius: ekspertai.eu

screen shot 2018 11 26 at 07 18 53

Karas tarp Ukrainos ir Rusijos vyksta jau penktus metus. Oficialiai skelbiama, kad šiame kare dalyvauja dešimtys tūsktančių Rusijos ginkluotojų pajėgų karių. Tuo pat metu Ukrainos prezidentas Petro Porošenka yra pranešęs, kad Ukrainos kariuomenė jau tapo viena stipriausių Europoje ir moka apsiginti nuo bet kokio agresoriaus.

Tiesa, nors karas vyskta jau penktus metus ir yra daug žuvusiųjų, karinės padėties Ukrauna vis dar neįvedė.

Tačiau po lapkričio 25 d. incidento, kai Ukrainos laivams išeinant iš Kerčes sąsiaurio rusai panaudojo ginklus prieš Ukrainos karo pajėgų laivą, Ukraina
pagaliau svarsto – prezidentas Petro Porošenka žada kreiptis į  parlamentą su siūlymu šalyje 60 dienų įvesti karo padėtį.

Neeilinį pasitarimą dėl situacijos šaukia ir JT Saugumo Taryba.

Lietuvos žiniasklaida skelbia, kad „Rusija užgrobė tris Ukrainos ginkluotų pajėgų laivus, šiems išplaukiant iš Kerčes sąsiaurio, skiriančio Rusijos okupuotą Krymo pusiasalį nuo žemyninės Rusijos, praneša ukrainiečių žiniasklaida, remdamasi InfoResist šaltiniu Ukrainos gynybos ministerijoje“.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gcTSDaCg5xA

„Pranešama, kad Rusijos kariams apšaudžius ukrainiečių laivą, sužeisti šeši ukrainiečiai, du iš jų – sunkiai“, – skelbiama LRTDELFI ir BNS publikacijoje „Rusija užgrobė tris ukrainiečių laivus Kerčės sąsiauryje, daugėja sužeistųjų“.

Jūsų dėmesiui Ukrainos žurnalisto Anatolijaus Šary komentaras:

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=FiWCgq2FkjM

Facebook komentarai
});}(jQuery));