Priklausomybė nuo sekso ir Aurelijus Veryga

Priklausomybė nuo sekso ir Aurelijus Veryga

Kristina Sulikienė

Tik nušvinta viltis, jog sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga nėra visiškai beviltiškas kaip koks čebato aulas (neseniai paaiškėjo, jog ženkliai sumažintos antibiotikų kainos – tačiau A. Veryga teigiamai save reklamuoti net nežada – jis labiau kaip karalystės klounas…), jau ministras iškrečia kokią naują nesąmonę.

Porą metų visą tautą dusinęs „siaubingais alkoholio suvartojimo skaičiais“, kuriuos,  kaip paaiškėjo, pats galimai ir suklastojo, o po to pats su savo skaičiais ir kovojo – dabar ministeris pareiškė, jog ieškos tautoje naujų psichikos ligų.

Pasiėmęs sąrašą (psichologinis jam pačiam sutrikimas, jog tarnybos vietą naudoja savo neišsipildžiusioms svajonėms – būti psichiatru – išpildyti…) jis bedė, ir sako „o, va, priklausomybė nuo sekso, paieškosime, gal yra tokių ligonių“.

Iš anksto finansuotos konservatorinės beretės, visų amžius virš 72 metų, teisingai atsakė 102 anketas, kad jos visos priklausomos nuo sekso, ir Aurelijus Veryga jau turi naujus rezultatus: lietuviai yra ne tik priklausomi nuo alkoholio (suvartojimo skaičius, priminsiu, Pasaulinei sveikatos organizacijai pats Aurelijus Veryga supaišė, iš kur juos traukė, paaiškinti iki šios dienos negali), bet priklausomi ir nuo sekso, o tai įrodo 102 anketa apklaustųjų, visų amžius virš 72 metų. Liaudiškai tariant, jau kai norėdamas niekaip nebebūsi priklausomas nuo to sekso, ir net babytės nežino, kas tai yra, nes dorai ir nepatyrę. Pokaryje nebent. Kai norėjosi gyventi ir reikėjo atauginti populiaciją.

Tada jau kaip gerame surežisuotame spektaklyje išlenda visokie Aurelijaus Verygos draugeliai, ir su visokiais akademiniais vardais ima „apibūdinti ligą“. 

Tada pamini kažkokį liaudyje negirdėtą dopaminą, o aš kai šiek tiek mokiausi medicinos (visko iš tikrųjų mokinausi po truputį, ir dabar kažką ir susigaudau šitame cirko šou), neva labai daug mylintis, atsiranda to dopamino, o čia jau yra blogai, todėl reikėtų gydyti ką? Depresiją. (Nors jeigu žmogus serga depresija, jis nenori sekso, na pagal ligos apibrėžimą išeitų. Bet Veryga juk žino geriau.)

Taigi tamsiai liaudžiai paaiškinsiu, kas yra dopaminas ir kaip sunku iš viso su sintetiniu dopaminu ką nors iš viso išgydyti, ir ačiū Dievuliui, jeigu, aiškėjė, nuo sekso jis gaminasi…

Dopaminas yra toks hormonas, kuris labai sunkiai peržengia smegenų barjerą, jis galėtų gydyti Parkinsono ligą, tačiau tai yra toks stiprus elementas, jog sugadina širdį, ir labai sunkiai įveikia smegenų barjerą.

Todėl Parkinsono ligoniams patariamas būtent seksas, alkoholis, rūkymas ir lengvi narkotikai.

„Kanapistai“, paaiškėjo, yra teisūs, kai sako, jog kanapės gali gydyti kai kurias ligos – jos tikrai gydo Parkinsoną, bet ar jūs kada girdėjot, kad koks gydytojas patartų duoti bent alkoholio ar sekso tokiam ligoniui? Ne, Parkinsono ligoniai nurašomi į nebereikalingus, ir jiems pasiūloma …raminamieji, kurie iš  viso ne padeda, o tik pablogina ligą. Rankos drebėjimas arba tremoras atsiranda nuo sutrikusios smegenų  veiklos, tačiau raminamieji gali sumažinti drebėjimo sukeltą įsidirginimą – bet jokiu būdu jie nesureguliuos smegenų veiklos, o ją dar labiau sugadins. Parkinsono ligoniams pasisekė – Lietuvoje širasta elektromagnetinė apyrankė, kurią užsidėjus ir prasidėjus tremorui, ta apyrankė veiks impulsais ranką, į smegenis, ir ranka mažiau drebės. 

Sakysit, koks seksas sename amžiuje? Bet kad būna Parkinsono liga ir jauniems, ir tai labai pavojinga liga, nes ji yra nepagydoma, o mūsų veryginio tipo gydytojai juk niekada nieko nežino. Nors per laikraščius giriasi, jog dalyvauja seminaruose, ir mokosi vos ne 20 metų. Bet paklauskite bet kurio gydytojo apie jaunų žmonių Parkinsoną, jie net nežinos, kad būna. 

Taigi, apie dopaminą ir jog reikėtų gydyti nuo jo…(Nors, minėta, jį smegenys labai sunkiai pasisavina, nes širdis pradeda blokuoti, ir kraujotaka nepriima.)

Tokią nesąmonę vakar skaitau delfyje, kur A. Verygos „kolegos“ siūlo Parkinsonu sergančius, taigi, kuriems padeda hormonas dopaminas, kurį labai labai sunkiai įsisavina organizmas, pagydyti antidepresantais, jeigu paaiškėja, jog jiems padeda seksas. Na ir alkoholis. Ir cigaretės. Atsiverskite kur nors enciklopedijoje puslapį „Parkinsono liga“ ir pasižiūrėkite, kas parašyta – kaip gydantys ligą dalykai. Nepatikėsite. Aš irgi nepatikėjau. Bet dabar netikiu, ką skaitau vakar laikraštyje: kad jeigu žmogus savarankiškai atras, jog jam padeda seksas, ir ims naudotis šiuo natūraliu vaistu, ir jam smegenyse ims gamintis dopaminas, ir rankos nustos drebėti, tokį žmogų būtina siųsti pas juos į grupines ir individualias terapijas, ir jie tą žmogų pagydys – privers grįžti prie savo Parkinsono ligos ir baigti durnavoti. Įvairių sričių gydytojams juk reikia turėti savo statiską, kas čia dabar darosi, maždaug.

 Joks veryginis gydytojas negali patarti, kaip gydyti Parkinsono ligą natūraliais metodais! Dar viduramžiais pavyzdžiui, isteriją (vyrų isterija pasireiškia sudėtingai) gydė su seksu, o kiekvienas karalius turėjo ne tik žmoną, bet ir sugulovę, kad nesirgtų jokiomis kaip vadinama tada buvo „dvasios ligomis“. Viduramžiais žinojo, jog seksas gydo „dvasios ligas“, o Veryga pagydys visas ligas iš karto – svarbiausia, reikia į Lietuvą įvežti „glušinamųjų“ ir ant jų pervesti tautą. Tam galima netgi klastoti duomenis į PSO, kas įvyko su alkoholio rodmenimis. 

Neatmestina, jog pats „reformos“ siūlytojas vartoja glušinamuosius, nes tokia peršasi loginė išvada, kodėl jis laiko, jog ir kitiems būtų labai gerai. Ir kad alus ir vynas negerai, ir nesveika, o seksas  – tai iš viso. Apie kanapes žalieji valstiečiai kalbėdavo iki atėjimo į valdžią, atėję kaip tilo ir užtilo visai, nors kanapių preparatai gydo Parkinsono ligą bei vėžį…

Seksą rekomanduoja absoliučiai visi šeimos santykių specialistai – kuo daugiau sekso, tuo tvirtesni ryšiai, tuo geresnė poroje nuotaika. Viena pora darė eksperimentą ir į dienos rutiną įpynė seksą neįtikėtiniausiu metu (rašė tas pats delfis, kuris nori mums uždrausti taip išeina, jausti – greitai pripažins kvėpavimą pavojingu…). Taigi, poros santykiai labai pagerėjo, ir pora rekomenduoja visiems, pas ką yra santuokinė rutina, įpinti seksą prieš vakarienę, ryte prieš darbą. Arba sekmadienio popietę, bėgant pietų pas uošvienę.

Aurelijus Veryga yra iš tos „profesionalų komandos“, kurios narys ministras Linas Kukuraitis dar kadencijos pradžioje prisipažino, jog jis ar tai nesimyli, ar yra aseksualus, ir pažįsta daug tokių porų. Tai jeigu Verygos, Kukuraičio šeimose galimai išnykęs seksas – kas yra labai rimtas psichologinis sutrikimas (pamenate, Seimo narys Mykolas Majauskas siekė, kad potenciją skatinantys vaistai būtų lengviau prieinami, tai kus jis atsidūrė? Patapo priekabiautoju, ir turėjo trauktis iš Savižudybių prevencijos komisijos…), tai jiems reikalinga psichologinė, ir gal netgi rimtesnė pagalba!

Vietoj sekso Veryga siūlo kitus savo asmenybės sutrikimus: paaiškėjo, jog jam svetimas ne tik alkoholis (kurio atsikvėpavo ir atsižiūrėjo visą sunkią vaikystę), bet ir seksas.

Tačiau ne sveikiesiems reikia gydytojo.

Rima Baškienė yra ten trečios eilės teta ar kažkokia giminė. Pasišnekėkite su giminaičiu. Jam nuo šios tarnybos galimai visiškai nuvažiavo stogas.

Jeigu pradedamos skiesti nesąmonės, jog seksą reikia gydyti, o dopaminą, kuris gydo Parkinsono ligą (kuri nepagydoma, ir baigiasi mirtimi, nes sunyksta smegenys) – užglušinti su…antidepresantais, aš labai abejoju, ar Aurelijus Veryga iš viso yra ką nors baigęs. Nes tokius elementarius dalykus kas ką gydo, moko netgi medicinos būreliuose dar vidurinėje mokykloje. 

Dar išgirsime greitu laiku, jog sportas negerai, nes sukelia laimės pojūtį, prigamina endorfinų, o endorfinus turbūt pasiūlys irgi paglušinti kokiais nors antidepresantais. Jau niekuo nebesistebiu. Tačiau kad ir koks būtų klounas ir karalystės pajacas Aurelijus Veryga, mes turime suprasti viena: prie jo pristatyta konservatorių šuva „patarėja“ Rūta. Konservatoriai – gausiai finansuojami fondų, milijardinėmis injekcijomis „laisvina Lietuvą“.

Niekas iš Aurelijaus Verygos aplinkos nesuvokia, kodėl jis toks protingas vyras, atrodo kaip visiškas pajacas. Jau ne kartą siūliau – patraukti konservatoprių „tapkę“, kuriai, nors ji visiškai negeria, vidury dienos vaidenasi, kad kažkas nori nušauti jos globojamą alkoholiką, kuris su 1,89 promilės be balno joja slidžia kelio danga. Tai vien tas įvykis parodo, jog jeigu žmogus kaip sako anglai „daydreaming“, tai jis ne ministrui turi patarinėti. O savo vištoms. Kurias, pažeidžiant higienos normas, laiko mieste.

Tačiau mes toliau stebime Aurelijaus Verygos skendimą, o kaip sako jūrininkai, skęstančio gelbėjimas kartais būna jo paties reikalas. Juk skęstantis griebiasi net šiaudo, o būna, kad ima skandinti jį gelbėjantį gelbėtoją…Tiesiog gal  ir nebegelbėkite klouno. Be to, matyt, tokiu būdu jis kompromituoja Vyriausybę, Prezidentę, o šiems gerai. Vadinasi, jie kurie atsakingi už ministrą, irgi tokie patys pajacai…

Visas šitas cirkas reikalingas, kad žmonės galutinai nusiviltų valstybe, ir norėtų iš čia evakuotis. Neskubėkime. Čia juk konservatorių metodologijos. Jie patys- visos rasos, gabrieliai, ta pati rūta, ta pati austėja, nesievakuoja, o klesti su milijoniais indėliais Šveicarijos bankuose. Nesuteikime jiems tokio malonumo.

Bet tokio buko ministro nesąmones būtina viešinti. 

Vėžiu sergantiems vaikams vis dar surenka lėšas gyventojai. Ministras to nesuvokia. Sako, tauta verta to, ką išsirenka. Bet mes ministrų nerenkame, juos tvirtina prezidentas. Siūlo premjerministras. Tai kas ten visiems jiems pasidarę? 

Nors nesu medikė, bet žinau, jog seksas yra visų šeimų pagrindas. Na sunku su šiuo teiginiu nesutikti, ar ne? 

 Vatikanas netgi anuliuoja santuokas, kuriose, paaiškėja, nėra sekso. Visi kunigai visose bažnyčiose – Verygai tai sukels šoką – ragina tikinčiuosius kuo dažniau mylėtis, ir gimdyti kuo daugiau vaikų.

Veryga siūlo visus pagydyti nuo prigimtinės teisės, ir pareigos šeimose. Kaip jau ne kartą rašiau – man atrodo, reikėtų jam išaiškinti, jog jis pats serga. Tik kas tai padarys? 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));