Prielaida: Kauno teisėja Laima Kriaučiūnaitė…nemoka skaičiuoti?

Prielaida: Kauno teisėja Laima Kriaučiūnaitė…nemoka skaičiuoti?

Kristina Sulikienė

Kaip žinia, teisėje būtinas ne tik elementarių gramatikos taisyklių išmanymas, bet ir matematiniai sugebėjimai.

Editos Gvozdevės byloje Laima Kriaučiūnaitei ilgai atsisakė rašyti teisingai jos asmens duomenis, o pareiškus nušalinimą dėl to, kad rašo neteisingus asmens duomenis ir vilkina procesą, nusišalinti buvo atsisakyta, netgi grasinant iš teisėjos pavaduotojos kėdės (grasintoja teisės Žemaitienėį, teismo pirmininko pavaduotoja.)

Nutartyje, kuri neskundžiama, parašyta kad Edita yra Edita Gvozdevė (Lukšienė). Tą pačią dieną Edita Gvozdevė, kuriai grasinama 5000 eurų bauda, kad ji reikalauja rašyti jos asmens duomenis teisingai, pareiškė prašymą išsitaisyti šią neskundžiamą nutartį, kurioje privelta Lietuvos Respublikos įstatymų neatitinkančių nesąmonių – sukurta dublikatinė pavardė, su skliausteliu.

Priminsiu, jog dėl to, kad Edita Gvozdevė buvo vadinama Edita Lukšiene, ir pateiktas nušalinimas.

2017 01 24 nutartyje be to parašyta, jog Edita Gvozdevė iš tikrųjų yra Edita Lukšienė, kuri su Laimiu Lukšu sudaro vieną šeimą. Ši šeima, rašoma nutartyje, nėra įtraukta į rizikos šeimas, tačiau šiai šeimai (Laimio ir Editos Lukšų) teikiamos socialinės paslaugos.

Ką reikia vartoti, kad rašyti tokias nesąmones – lieka neaišku, nes už durų sėdėjęs Editos Gvozdevės sutuoktinis Andrejus Gvozdevas, kuris su Edita sudaro šeimą – buvo pakraupęs, nes net jam į akis teisėja pasakė, jog Edita Lukšienė yra ištekėjusi už Laimio Lukšo, o jis, jos tikrasis sutuoktinis neva yra niekas, todėl byloje nebus apklaustas.

Pareiškus priešieškinį, Laima Kriaučiūnaitė ilgai dėl jo nepriėmė jokio sprendimo.

O pareiškus skundą dėl 2017 01 24 nutarties dėl laikinųjų apsaugos priemonių, teisėja Laima Kraičuiūnaitė liepė sumokėti 28 eurus – nors teikiant dokumentus elektroninių ryšių pagalba, mokamas tik 75 proc,. žyminio mokesčio, todėl Edita Gvozdevė turėtų mokėti tik 21 eurą.

Be to, VMI nurodo, jog bylose dėl išlaikymo žyminiai mokesčiai iš viso nemokami – o Edita Gvozdevė yra ta ieškovė, kuri prisiteisusi išlaikymą vaikams, o 2017 01 24 nutartis pažeidžia įsiteisėjusį teismo sprendimą 2016 0 1 11 dėl; vaikų išlaikymo, sistemiškai žiūrint, tokios nutarties skundimas neturėtų būti apmokestinamas iš viso.

Nutartis nors ir buvo skundžiama, tačiau kyla klausimas – ar tikrai ieškovas ar atsakovas turi susigaudyti teisminiame procese geriau už teisėją?

Juk akivaizdu, jog Laima Kriaučiūnaitė ne tik kad aplaidžiai atlieka savo pareigas, bet galimai nemoka elementarių matematinių veiksmų: kaipo trečios klasės uždavinio – suskaičiuoti 75 procentus nuo 28 eurų sumos.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));