Prie prokuratūros rengiama akcija „Laisvę A.Paleckiui”

test1

test1

KVIEČIAME Į AKCIJĄ  ,,UŽ LAISVĘ IR TEISINGUMĄ” ! 

Sausio 14. d  nuo  13.30 val. iki 14.30 val.   Vilniuje prie LR Seimo vyks ši akcija-už žmogaus teises, už socialinį teisingumą, pries politines represijas Lietuvoje.  Nuo 15 val. iki 15.20 prie LR Generalinės prokuratūros vyks  akcijos pratesimas. Yra gautas Vilniaus merijos leidimas.

Ši akcija- tai tarptautinės akcijos dalis. Tą dieną akcijos už teisingumo atstatymą Lietuvoje ir prieš politines represijos, vykdomas mūsų šalyje, vyks  ir Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Izraelyje, Gruzijoje, Moldovoje, Meksikoje bei kitose šalyse. Situacija Lietuvoje susirūpino ir Europarlamento  nariai, pažangūs žurnalistai iš įvairių šalių, tarptautinės žmogaus teisių organizacijos.

 

test1

Lietuvoje pastoviai vyko politinės represijos. Tačiau jos buvo kiek aprimę, tame tarpe buvo išteisinti G. Grabauskas, A. Sutkus, E. Satkevičius, R. Plungė, nuteisti  D. Šulcas, Ž. Razminas, O . Titorenko, V.Lekstutis bei dar kai kurie asmenys, tačiau dauguma jiems inkriminuotų veikų neįrodyta.

Bet nuo 2018 m. lapkričio  imtasi vykdyti  masines politines represijas. Slapta suimtas A. Paleckis, suimti ir L. Minkevičius,  V. Ivanovas, A. Gorbatenkovas ir kai kurie kiti asmenys. Kratos vykdytos pas V. Prunskų, A. Šidlauską, P. Ževžikovą ir kitus patiotus. Įtarimai pareikšti ir antifašistui V. Titovui.  Ir toliau teisiamas žurnalistas P. Masilionis. Saugumo darbuotojai grasina įvairiems patriotams, juos  stabdo tiesiog  gatvėse. Imtasi nuožmių spaudimo priemonių prieš ,,Laisvą laikraštį” ir jo redaktorių A. Drižių. Tokie procesai ne tik neteisėti, bet ir nusikalstami. Tai nuožmus  spaudimas pries opoziciją, ciniški bandymai susidoroti su patriotais.

Renginį organizuoja Socialistinis Liaudies frontas (SLF), ir kitos pilietinės organizacijos.     Šiuo metu Lietuvoje vyksta masiniai žmogaus teisių pažeidimai (tame tarpe politinės represijos) ir žmonių skurdinimas bei išvarymas į Vakarus.   Vyksta ir karo kurstymas, neteisėtas vokiečių armijos ir kitų užsienio karinių dalinių įvedimas į Lietuvą (taip pažeidžiamas LR Konstitucijos 137 straipsnis). Be to, vyksta istorijos falsifikavimas ir masinis nacistinių nusikaltėlių garbinimas.  Pagrindinės renginio tezės :

Mes už  teisingumą ! Laisvę A. Paleckiui !

Mes prieš politines represijas V. Titovo ir kitų patriotų atžvilgiu! 

Mes už taiką ir istorinę tiesą!  

 Prieš nacistinių nusikaltėlių J. Krikštaponio, J. Noreikos-generolo Vėtros, J. Baltūsio-Žvejo, A. Starkaus-Montės, A.Slučkos- Šarūno  bei kitų jų bendrininkų garbinimą !

Už akciją atsakingi:

Giedrius Grabauskas-Socialistinio Liaudies fronto (SLF)  pirmininkas –telf. 8606 33268

Donatas Šulcas-Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos pirmininkas-telf. 8608 00512

Henrikas Juodiška –Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas-telf. 8648 40120

 

Kontakt. Asmuo-Giedrius Grabauskas. Telf.-8606 33268

Facebook komentarai
});}(jQuery));