Prezidentė pastebėjo, kad į viešai keliamą klausimą jau buvo atsakyta

laisve01

laisve01

 


Prezidentė pastebėjo, kad į viešai keliamą klausimą jau buvo atsakyta 2 
 
laisve01Paskelbta: 2018-03-13 09:22 Autorius: ekspertai.eu
Prezidentė D. Grubauskaitė ant suoliuko medituoja savo darbovietės kieme. Juodame rėmelyje – Deimantės Kedytės (Stankūnaitės) išlaisvinimo operacijos be prievartos akimirka.
Šių metų sausio 13 d. Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė sakydama kalbą Seime prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.


Deja, iki vasario 16 d. valdžia niekaip nesugebėjo ir net nepabandė atsakyti į N. Sadūnaitės klausimus, o tik raiškiai tylėjo.
Tada, vasario 17 d. grupė piliečių su tais pačiais klausimais vėl kreipėsi į aukščiausius šalies politikus.
Vyriausybė operatyviai piliečiams pranešė, kad atsakymų nežino ir piliečių paklausimą persiuntė policijai. Seimo pirmininkas netrumpai svarstęs pranešė, kad su paklausimu susipažino, tačiau nieko apie tai ko klausiama, nežino.
Prieš keletą dienų piliečiai pagaliau sulaukė rašto iš Prezidentūros, kuriame teigiama, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat susipažino su pilietinės akcijos „TIESOS!“ dalyvių kreipimusi.
Prezidentės vardu apie tai pranešė Prezidentūros kanceliarijos asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja Asta Bogušienė.
Tarnautoja atkreipė dėmesį, kad į keliamą klausimą jau buvo viešai atsakyta.
„Norime pastebėti, kad Jūsų kreipimesi į keliamą klausimą buvo viešai atsakyta. Policija žiniasklaidos priemonese ir atsakydama į Jūsų kreipimąsį informavo, kad mergaitei yra taikoma valstybės apsauga“, – rašte piliečiams prezidentės žinią perdavė A. Bogušienė.
Ji taip pat priminė, kad „pagal Lietuvos valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymo nuostatas detali informacija apie saugomų asmenų apsaugos organizavimą sudaro valstybės ir tarnybos paslaptį ir yra įslaptinama“.


Keli susiję:
Atviras laiškas Karoliui Venckui   
N. Sadūnaitė po policijos bandymo paaiškinti apie valstybės paslaptį: „Tai absurdas. Absurdas kube“
Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva
Facebook komentarai
});}(jQuery));