Prezidentas Joe Bidenas, kalbėdamas su Kornvalio hercogiene COP26 aukščiausiojo lygio susitikime, ilgai ir garsiai perdė

biden
Vyresnioji karta prisimena, kaip sovietmečiu pramogaudavom per žinias žiūrėdami nukaršusių kompartijos gensekų veblenimus ir akivaizdžią žmogiškąją agoniją. Tačiau tuomet tai buvo visiškai suprantama, nes taip buvo sukonstruota sistema – vadas miršta darbo vietoje. Tačiau niekada įsivaizduoti negalėjome, kad tokia pati situacija gali būti šių dienų JAV, kurios anksčiau buvo demokratijos, minkštųjų galių, veržlumo, sveiko proto ir pragmatiško požiūrio bastionas. Jau niekam ne naujiena, kad 78-erių prezidentas yra nepajėgus atlikti savo pareigas, o viską tvarko interesų grupės, kurios vadinamos Kolektyviniu Bidenu. Tačiau Vašingtono lėlių teatro režisieriams vis tiek tenka išleisti jį į viešumą ir beveik kiekvienąkart atsitinka kas nors nenumatyto: prezidentas pasimeta laike ir erdvėje, jis nesugeba adekvačiai reaguoti į aplinką, nusišneka ir pan. Ypač tai buvo akivaizdu pastarosiomis savaitėmis. Kaip žinia, J. Bidenas yra katalikas, todėl per savo pastarąją kelionę į Europą Vatikane buvo susitikęs su galingiausiu pasaulio kataliku Popiežiumi Pranciškumi. Net ir korektiškiausi ir nešališkiausi komentatoriai pastebėjo, kad J. Bidenas klajoja po geresnį pasaulį… Tai, kad jis po to užmigo per JT klimato kaitos konferencija (COP 26) Glazge, neturėtų stebinti, nes ten snaudė ne tik jis, bet ir britų premjeras B. Johnsonas, JAV prezidento specialusis pasiuntinys klimato klausimais J. Kerry ir dešimtys kitų lyderių. Tai yra akivaizdus įrodymas žinomos tiesos: venas dalykas, kai tu knisi smegenis kitiems, ir visai kitas – kai tau knisa… Bet didysis nutikimas su J. Bidenu įvyko konferencijos kuluaruose. Kad ir koks netikęs politikas jis yra, vis dėlto čia jau yra šalies, kurią gerbiu prestižo reikalas. Kažkaip net nepatogu apie tai rašyti. Ir vis dėlto… Vartosiu korektiškas frazes, kurias naudojo ir britų spauda. Kadangi karalienei Elizabeth II buvo sušlubavusi sveikata, klimato viršūnių susitikime jai atstovavo princas Charlesas ir Camilla, princas Williamas bei Kate Middleton. Konferencijos kuluaruose Kornvalio hercogienė susitiko trumpo pokalbio su J. Bidenu. Pokalbio su Camilla metu J. Bidenas, anot britų spaudos, „pramušė vėją“. Kitais žodžiais, tai buvo „dujų emisija iš kūno“. Ir dar klimato konferencijoje! Anot liudininkų, tas dujų nuotėkis iš kūno „buvo ilgas ir garsus“. Aplinkiniai pastebėjo, kad Camilla labai pasimetė, bet susitvardė ir nensutojo kalbėti…

Gintaras Furmanavičius

Elito naujienos:

„Prezidentas Joe Bidenas, kalbėdamas su Kornvalio hercogiene COP26 aukščiausiojo lygio susitikime, ilgai ir garsiai perdė.

https://www.news.com.au/entertainment/celebrity-life/royals/camilla-parker-bowles-cant-stop-talking-about-joe-bidens-long-fart/news-story/5ae2684af37e2924b7b9af39ec15d593

Pranešama, kad Camilla Parker Bowles „nenustojo kalbėti apie” 78-erių metų Bideno „ilgą perdimą”.

Pasak informuoto šaltinio, kalbėjusio su „The Mail on Sunday”, praėjusią savaitę Škotijoje vykusiame pasauliniame klimato kaitos susitikime pora kalbėjosi, kai prezidentas „paleido vėją”.

Prezidentas Joe Bidenas, kalbėdamas su Kornvalio hercogiene COP26 aukščiausiojo lygio susitikime, ilgai ir garsiai spurdėjo.

Pranešama, kad Camilla Parker Bowles „nenustojo kalbėti apie” 78-erių metų Bideno „ilgą perdimą”.

Pasak informuoto šaltinio, kalbėjusio su „The Mail on Sunday”, praėjusią savaitę Škotijoje vykusiame pasauliniame klimato kaitos susitikime pora kalbėjosi, kai prezidentas pratrūko pezdėti ir persti.

„Perdimas buvo ilgas, garsus ir į jį buvo neįmanoma nekreipti dėmesio”, – sakė šaltinis leidiniui. „Camilla nenustojo apie tai kalbėti”.

camila

Kornvalio kunigaikštienė ir JAV prezidentas Joe Bidenas kalbėjosi pasauliniame aukščiausiojo lygio susitikime dėl klimato kaitos, kai prezidentas, kaip pranešama, pravirko. (nuotr. Samir Hussein/WireImage)

J. Bidenas su hercogiene susitiko pirmadienį per priėmimą Kelvingrovo meno galerijoje, kuriame dalyvavo princas Čarlzas, Kembridžo hercogas ir hercogienė bei Borisas Džonsonas.

Parker Bowles, kuri nuo 2005 m. yra ištekėjusi už princo Charleso, buvo nustebinta pliaukštelėjimo.

Keliomis valandomis anksčiau J. Bidenas atrodė kikenantis per įžanginę klimato kaitos konferencijos kalbą.

Vienu metu Baidenas 22 sekundėms užmerkė akis, kol pasirodė, kad padėjėjas jį pažadino.

Baidenas negalėjo išlaikyti akių atmerktų klausydamasis neįgaliųjų teisių aktyvisto Eddie Ndopu, kuris pradėjo prarasti prezidentą, kai šis įspėjo, kad visuotinis atšilimas kelia grėsmę „mūsų gebėjimui užauginti maistą ir net išgyventi”.

J. Bidenas yra seniausias visų laikų JAV prezidentas, šį mėnesį jam sukanka 79 metai.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));