Prezidentas E.Makronas : „Nesiųsime neskiepytų žmonių į kalėjimą, tačiau padarysime jų gyvenimą pragaru”

macron
E. Macronas sukėlė pasipriešinimą po to, kai pareiškė, kad nori tyčiotis iš neskiepytų žmonių „iki galo
By Lorenz Duchamps sausio 5, 2022 m. sausio 5 d.
Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas sulaukė politinių oponentų pasmerkimo po to, kai šią savaitę padarė prieštaringai vertinamą pareiškimą, sakydamas, kad yra pasiryžęs paversti Prancūzijos piliečių, atsisakiusių skiepytis nuo CCP viruso, gyvenimus nelaimingais.
„Aš nesu už tai, kad supykdyčiau prancūzus… Dabar neskiepytieji, aš tikrai noriu juos supykdyti. Taigi, mes tai darysime ir toliau, iki galo. Tokia yra strategija”, – sakė E. Macronas antradienį duodamas interviu laikraščiui „Le Parisien”.
Toliau E. Macronas sakė, kad „nesiųs [neskiepytų žmonių] į kalėjimą”, tačiau apsunkins jų gyvenimą ir skatins neskiepytus nuo COVID-19 žmones pasiskiepyti, „kiek įmanoma apribodamas jų galimybes dalyvauti socialinio gyvenimo veikloje”.
„Taigi turime jiems pasakyti – nuo sausio 15 d. nebegalėsite eiti į restoraną. Jūs nebegalėsite eiti gerti kavos, nebegalėsite eiti į teatrą. Jūs nebegalėsite eiti į kiną”.
(Redakcijos pastaba – Emanuelis Macronas, kaip ir Vokietijos kanclere Merkel, kaip ir Austrijos kancleris Kurts, yra Pasaulio ekonomikos forumo (PET), vadovaujamo Švabo, mokiniai, baigę specialius „lyderių” kurus šiame forume. Dar praeito amžiaus 9-ajame dešimtmetyje žmonės jau dalyvavo specialiose PET parengimo programose. Buvo sukurtos tokios programos, kaip „Globalūs rytojaus lyderiai“ ir „Globalūs jaunimo lyderiai“ dar nuo 2005 m. Žmonės sistemiškai buvo apdorojami šiose parengimo programose. Ir šiandien tie žmonės, kurie baigė šiuos kursus, yra pasaulio lyderiai. Ar tai būtų Bill Gates, Jeff Bazos ar Jack marr iš It sektoriaus, ar net TFF vadovė Kristalina Georgijeva, ar net buvęs Anglijos Nacionalinio banko pirmininkas Mark Carney. Iš politikų tai Emanuel Macron, Sebastian Kurts ir Angela Merkel. Visus šiuos žmonės PEF arba apmokė savo programose, arba jie sėdi įvairiuose PEF tarybose. Yra maždaug 1300 žmonių iš elito, kurie tampo pasaulį už virvučių, o nuo 2012 m. priisjungė dar vadinamųjų „Global Shaperrs“ – apie 10 tūkst. jaunų iki 30 metų amžiaus žmonių)

Visi Lietuvos „vadovai“ – G.Nausėda, D.Grybauskaitė ar Šimonytė – yra tik pėstininkai Švabo plane sunaikinti pasaulį, prisidengiant „žmonių gerove“

Trečiadienį parlamento debatai, kuriuose siūloma nustatyti naujas KKP (Kinijos komunistų partijos) virusų taisykles neskiepytiems žmonėms, buvo sustabdyti, nes opozicijos įstatymų leidėjai apkaltino E. Macroną vartojant skaldančią kalbą ir paragino prezidentą pasiaiškinti.
„Prezidentas negali sakyti tokių dalykų”, – sakė konservatyviosios Les Respublikonų partijos pirmininkas Christianas Jacobas, parlamentui svarstant įstatymo projektą, kuriuo siekiama, kad norint patekti į daugelį uždarų viešų erdvių būtų privaloma pateikti skiepijimo įrodymą.
Į E. Macrono komentarus sulaukta daugybės reakcijų – ir palaikančių, ir neigiamai nusiteikusių. Be to, tai įvyko jautriu metu, nes balandžio mėn. įvyks prezidento rinkimai, kuriuose, kaip tikimasi, jis dalyvaus, nors oficialiai dar nepaskelbė, ar kandidatuos.
Ministras pirmininkas Jeanas Castexas trečiadienį kalbėdamas Senate pareiškė, kad remia prezidentą.
Prancūzijos Ministras Pirmininkas F. Castex kalba spaudos konferencijoje apie dabartinę COVID-19 pandemijos strategiją Paryžiuje.
Prancūzijos Ministras Pirmininkas Jean Castex kalba spaudos konferencijoje apie dabartinę Prancūzijos vyriausybės strategiją dėl vykstančios COVID-19 pandemijos 2021 m. kovo 18 d. Paryžiuje, Prancūzijoje. (Martin Bureau/Pool via Reuters)
„Prezidento pastabos visiškai atitinka tai, ką mes darome”, kad įveiktume KKP viruso pandemijos krizę ir paragintume Prancūzijos piliečius pasiskiepyti, sakė jis, pranešė naujienų agentūra AFP.
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pažadėjo iki sausio vidurio, kaip ir planuota, priimti įstatymą, kuris neleistų neskiepytiems žmonėms lankytis svetingumo įstaigose, nepaisant to, kad teisės aktas naktį parlamente pateko į procedūrinę aklavietę.
Iki šiol Prancūzijoje galiojo CCP viruso sveikatos pasas, kuris reiškia, kad norėdami patekti į restoranus, kavines ar kino teatrus arba įlipti į traukinius, žmonės turi parodyti neigiamą COVID-19 testą arba skiepijimo įrodymą.
Priėmus teisės aktą, bus panaikinta galimybė pateikti neigiamą testą, todėl neskiepytiems asmenims bus uždrausta patekti į viešojo maitinimo įstaigas ar traukinius.
Facebook komentarai
});}(jQuery));