„Premjero” S.Skvernelio sistemos nužudytos aukos šaukiasi teisingumo

policija

policija

„Premjero” S.Skvernelio sistemos nužudytos aukos šaukiasi teisingumo

Aurimas Drižius

 policija

2014 m. pavasarį Šilutės rajone dingo jaunas vyras Donatas Andriulaitis, emigrantas, neseniai grįžęs iš Škotijos, kur daugelį metų dirbo naftos platformoje. Po kelių savaičių buvo rastas jo kūnas, įmestas į Pakalnės upę.

Aukos motinai Zosei Andriulaitienei nekyla abejonių, kad jos sūnus nužudytas dėl pinigų, kuriuos jis uždirbo Škotijoje, mat po nužudymo visas jo turtas buvo iš karto pasisavintas. Motina atliko policijos vaidmenį – ji puikiai žino, kad jos sūnų užmušė piliečiai, anksčiau dirbę policijoje. Yra net liudininkų parodymai, kaip jie gyrėsi, kad trankė Donatui galvą. Nors policija ir prokuratūra “nustatė”, kad D.Urbonas įkrito į upę ir paskendo, tyrimas nutrauktas, “nesant nusikaltimo sudėties”. 

Prokuroras J.Petuchov parašė, kad D.Andriukaitis gal galėjo mirti dėl asfiksijos (uždusimo, vandeniui patekus į kvėpavimo takus. Tačiau ekspertizė nustatė, kad aukos plaučiuose vandens nėra – taigi, į vandenį kūnas įmestas jau negyvas. Policininkai tarpusavyje kalba, kad Donatas prieš nužudant buvo kankintas, norint išgauti jo banko kortelių pin kodus, ir kad motinai geriau nežinoti, kas padaryta su jos sūnumi – vis tiek jo neprikelsi.

„Nieko nėra baisiau, nei Lietuvos teisėsauga“, – sako  motina. Kaip žinia, šios teisėsaugos vadovas Saulius Skvernelis jau formuoja ministrų kabinetą.

 

Į redakciją kreipėsi  laišku Zosė Andriulaitienė:  

“Išėjęs trumpam iš namų, gavęs skambutį 2014 m. kovo 27 d., dingo mano sūnus Sonatas Andriulaitis.

Aš į Lietuvą iš Vokietijos grįžau kovo 29 d. ryte. Donato kambaryje radau sudėtus jo daiktus ir dokumentus, supratau, kad Donatas išėjęs trumpam, nes langas buvo pravertas, balkone padžiauti rūbai. Nuojauta buvo labai bloga. Dar būdama Vokietijoje, telefonu su juo kalbėjomės, kad jis bus namuose, kai aš grįšiu. Tačiau Donato telefone įjungtas atsakiklis  atsakė, kad su juo susisiekti neįmanoma.

Kovo 30 d. apie 12 val. paskambino D.Liaugaudaitė (buvusio Seimo nario K.Komskio sekretorė-padėjėja), kuri buvo įtraukusi mano sūnų į savo pinkles (prokuratūra pristato D.Liaugaudaitę kaip Donato Andriulaičio sugyventinę, tačiau motina su tuo kategoriškai nesutinka), paklausė, ar gali užeiti – nes du metus su ja nebuvau bendravusi. Jai atėjus, paklausiau, gal žinai, Donatas jau išvyko į darbą? Pradėjau verkti, šaukti, kur yra Donatas?  Kada ji pavogė mano sūnaus privatų asmeninį kompiuterį, nuotraukų albumą, kuris man yra neįkainojamas, , akinius mano, kuriuos sūnus man buvo dovanojęs – ji man atsakė, kaip aš įrodysiu, kad ji išnešė? Aišku, ji to ir atėjo, kad pavogti jo kompiuterį, nes žinojo, kad jis jau nebegyvas. Buvo praėję jau trys dienos, kai Donatas buvo dingęs, tačiau ji net nebuvo parašiusi pareiškimo policijai. O dabar kalba, kad gyvenusi su Donatu..

Apsirengusi nubėgau į policiją, ir griežtai pareikalavau, kad privalo priimti pareiškimą. Tačiau niekas nieko netyrė, neieškojo mano sūnaus, kol neparašiau pareiškimo prezidentei. 

Balandžio 18 d. atvykę iš Klaipėdos kriminalistai apžiūrėję automobilį ETB-052,žalios spalvos,. apžiūrėję automobilį  ultravioletinių spindulių pagalba, ant galinių durelių slenksčio rasta dėmė, panaši į kraujo. paimtas biologinis pėdsakas… Donato panagėse rasta svetimkūnių, , virtuvėje ant grindų, kur N.Urbonas daužė pargriovęs Donato galvą, rastas įdubimas . Neatlikti jokie DNR, kaulai neperšviesti. Žmogžudžiai „liudininkai” sudegino savo rūbus. Donato rūbus, kuriais jis vilkėjo, paėmusi komskinė „sekretorė” iš laidojimo rūmų sunaikino, tik Donato odinius kedus laikė savo sugyventiniui, A.Rimkui, jos vaiko tėvui, nes jis buvęs Šilutės „kriminalistas”, vagis, nužudęs mano sūnų”.

 

Nepaisant visų nužudymo įrodymų, Klaipėdos apygardos prokuratūra nutraukia tyrimą, nes „nepadaryta veika, turinti nusikaltimo požymių”. 

donatas andriulaitis 64410746

Donatas Andriulaitis buvo nužudytas, policija ir prokuratūra nuslėpė šį nusikaltimą

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/policija-iesko-be-zinios-dingusio-silutes-rajono-gyventojo.d?id=64555180

 

Vėliau šis nutarimas panaikintas dėl motinos skundo ‘ „siekiant išsiaiškinti su nukentėjusiuoju įvykusio konflikto metu buvusius asmenis, apklausti, ar A.Berštys sudavė smūgį D.Andriukaičiui į galvos sritį (liudininkai sakė, kad Berštys jiems sakė, kad Berštys sudavė smūgį Andriukaičiui į galvą”. 

Prokuroras Putuchov rašo, kad Andriukaitienės skundas atmetamas, nes nepaaiškėjo esminių aplinkybių, turinčių reikšmės bylai išspręsti teisingai,  kurios nebuvo nustatytos priimant spendimą nutraukti ikiteisminį tyrimą. Visi paminėti mano skundai, motyvai ir aplinkybės jau buvo aptartos ir atmestos jau priimtuose prokurorų sprendimuose ir teismų sprendimuose.

Tačiau skundo argumentai dėl prokuroro Petuchovo  nutarime išdėstytų galimo nelaimingo atsitikimo aplinkybių nėra prokurorės nutarime aptarti ir įvertinti, nors prokuroro nutarimo motyvuotos išvados negali  būti grindžiamos prielaidomis, nutylėjimais ir abejonėmis. Visų prokurorų nutarimai nepagrįsti.

J.Petuchov rašo, kad D.Andriukaitis gal galėjo mirti dėl asfiksijos (uždusimo, vandeniui patekus į kvėpavimo takus. Tačiau plaučiuose vandens nėra – taigi, į vandenį kūnas įmestas jau negyvas. 

Donatas dirbo Škotijos naftos kompanijoje, dirbo jūroje mechaniku, ir buvo apmokytas, kaip išsigelbėti, jeigu orlaivis patektų į jūrą, pastoviai treniravosi ir mankštinosi, kaip išsigelbėti jūroje. Vasarą per išeigines važiuodavo prie jūros, išsinuomodavo vandens motociklą, sportuodavo, nardė kaip žuvis. Jeigu išgamos tyrėjai, teisėjai ir prokurorai gali rašyti nesąmones, tai aš galiu pasakyti, kad jie gali eiti avinų ganyti – ar galima jiems patikėti piemenų darbą – jie juk avis sukimš į pilvus, ir pasakys, kad vilkai suėdė. Čia nereikia patarti, o reikia dirbti. Žmogžudžiai yra – tai A.Rimkus, R.Norkus – komkinė sekretorė su jais palaikė ryšį – nes užsakyta žmogžudystė, nužudytas dėl pinigų, kad komskinės sekretorės pavainikiui gyvybės draudimą užrašytų, bankų pin kodus pasakytų, kad galėtų apvogti dar po nužudymo.

Mano sūnus 2014 m., atidirbęs savo pamainą, kovo 20 d. parskrido į Lietuvą, per tą savaitę Vilniuje du kartus lankėsi Baltijos – Amerikos klinikoje, tikrinosi sveikatą. Kovo 27 d. pasikeitė padangas, užsidėjo vasarines, namuose buvo pasidėjęs dokumentus, buvo jau ir bilietus užsisakęs – balandžio 3 d. turėjo būti darbe pradėti savo pamainą. Donato po dingimo niekas neieškojo, nei orlaiviai, nei narai. Pareigūnai, susijęs neteisėtais ryšiais su asmenimis, kurie nužudė Donatą, ir pati policija tai padarė, nes vadovavo komskinės sekretorės sugyventinis A.Rimkus – vagis, kontrabandininkas ir žmogžudys, nuteistas už draudimo bendrovių apgaudinėjimą ir sulaikytas su aukštu Klaipėdos policijos pareigūnu Tautavinčiumi, atsakingu už vogtus automobilius – už verslininko, išėjusio į mišką grybauti, nužudymą. Išgamos vogė automobilius, juos ardė ir patys tiekė detales tam verslininkui – pastarasis turėjo duoti parodymus prieš tuos išgamas, todėl jį ir nužudė.

2007 m., kai sūnus atvyko į Lietuvą, buvo pavogtas jo automobilis VW Passat. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Tyrė toks Kęstutis Bastakys, nieko neištyrė ir nieko nesurado, kadangi patys galimai tą darbą ir padarė.

R.Norkus, policijos agentas, nebuvo net baudžiamojon atsakomybėn patrauktas, tyrėja  Petrauskienė tyrė bylą, ir padarė, kad būtų nuteistas kitas asmuo. tai Lietuvos teisėsaugos atspindys, kuri priklauso vienai Lietuvos politinei partijai, nes Lietuvoje jokioje srityje nėra nei tvarkos, nei teisingumo. 

Mano sūnus miręs savaitės laikotarpyje iki tyrimo atlikimo – kur buvo laikomas tris savaites Kūnas atsirado tik balandžio 22 d., buvo trečia Velykų diena. manau, kad jį pribaigė prieš Velykas, ir įmetė ant galvos į šulinį negyvenamojoje sodyboje. Ekstrasensas nurodė, kur yra pamesti Donato daiktai kaip įrodymai ir kad ten yra labai daug kraujo.

Pamenu, kad komskinė sekretorė skambino ir klausė, ar yra namuose Donato diržas. Donatas užpultas iš nugaros, kad paralyžuotų kūną, ir kad nepabėgtų.

Anglijoje ekstrasensai pasakė, kad vienas iš žudikų – neva Donato vaiko tikras tėvas – komskinės sekretorės  sugyventinis, žmogžudys, kontrabandininkas ir vagis, kuris daugiau nieko nemoka, ir kad R.Norkus su savo sėbrais mane nukankino ir nužudė ir kad pati baisiausia šioje žmogžudystėje yra moteris su vaiku. Komskinė sekretorė jam ne žmona, ir tas tariamas vaikas yra ne jo. 

Donatas sakydavo, kad alimentų iš manęs Liaugaudaitė iš manęs niekada neprašys, nes žino, kad aš darysiu  DNR – ir nesiteisė. tačiau kai sūnus 2013 m. gruodžio 7 d. parsisiuntė tęstus tėvystei nustatyti iš UAB  „Edonum”, tai ir buvo nužudytas. 

Į sūnaus gyvybę seniai kėsinosi – 2012 m. vasario mėn. ir 2013 m. rugpjūčio G.Plauska buvo išsivežęs į mišką grybauti, nes Plauska yra skolingas mano sūnui.

2013 m. lapkričio mėn., kai buvo atvykęs į Lietuvą, buvo nuėjęs pas Plauksą skolos paimti, tačiau buvo sumuštas ir nuvežtas į policiją.

2014 m. balandžio 22 d., kai buvo rastas Donato kūnas, tai paklausiau komskinės sekretorės, kaip atsirado Donatas, tai ta pasakė, kad Plauska plaukiojo su valtele ir iškilo Donato kūnas. 

Donatas buvo geros širdies ir buvo paskolinęs 3000 svarų Valdui Vaidilai, kuris yra R.Norkaus dėdė, sodybai susitvarkyti (nors Donatas tuo metu nežinojo, kad V.vaidila yra R.Norkaus dėdė).

Donatas dirbo Škotijos naftos kompanijoje, užsidirbdavo iki 6000 svarų. Bendrovė apmokėjo jo keliones, viešbučius, maistą ir net kasi. Anglai rašo : Mums Donatas buvo neįkainuojamas darbuotojas ir ta afera turi būti išaiškinta. Aš turiu dar vieną vaiką, Saulių Andriulaitį, kuris jau 18 metų gyvena kitoje šalyje, ir jis turi 25 metų amžiaus dukrą Simoną, kuri atsisakė Lietuvos pilietybės po to, kai nužudė jos krikšto tėvą Donatą.

Todėl manau, kad jokie pabėgėliai, nei sirai, nei musulmonai, nėra baisesni už Lietuvos teisėsaugą. Aišku, kad yra ir padorių darbuotojų – gal būt.

Donatas Anglijoje buvo apsidraudęs sveikatą ir gyvybę, mokėjo į pensijinį fondą. Jis buvo apsidraudęs ir gyvybę, todėl čia, Lietuvoje, jį ir nužudė, norėdami pralobti iš jo gyvybės draudimo. Nors jis pats nepasirašė sutarties dėl gyvybės draudimo, tačiau tokia sutartis buvo pasirašyt atbuline data. 2013 m gruodžio 18 d. išvyko į darbą, o 19 d. įsigaliojo neaišku kada jo pasirašytas gyvybės draudimas. Ar yra Donato parašas ant draudimo sutarties? Komskinė sekretorė sakė, kad draudėsi internetu, ir ten parašų nereikia. 

Kaip  galima jauną žmogų, kuris negyveno Lietuvoje, įvaryti į pinkles? Donatas negyveno su komskine sekretore ir buvo pasidaręs testus užginčyti jos vaiko tėvystę. Palangos oro uoste palikdavo savo automobilį, kai išskrisdavo į darbą, tačiau nepalikdavo savo „žmonai”, taip pat buvo apsidraudęs.

Prokurorė Stefa Ramanauskienė rašo „iš debesų”, kam komskinė sekretorė gyveno su Donatu kaip šeima, ir kad Donatas vedė Titą į darželį – kaip jis galėjo vesti vaiką į darželį, būdamas Škotijoje? Būdamas Lietuvoje, visus aplankydavo, taip pat ir tą vaiką, nes Titas mylėjo Donatą, svetimą žmogų, kuris negalėjo atsispirti mažo vaiko meilei. Donatas Titui buvo kaip saulė, jis jo nepaleisdavo iš savo mažų rankelių, nes nejautė savo motinos meilės, o prieklvailė komsikinė sekretorė galimai prisidėjo prie jo geriausio draugo nužudymo drauge su policijos agentais ir savo sugyventiniu. Donatas su ja negyveno, o ta moteris net nemokėjo CV parašyti, kur dirbo, iš visur buvo išprašyta. Parduotuvėje dėl jos nesąžiningumo visas kolektyvas iširo, iš Šiaulių banko buvo išvaryta už nesąžiningumą, Ūkio banke mane pačią norėjo apvogti – ji gimusi vogti, ir aš manau, kad mano sūnaus nužudymą galimai suorganizavo plaštakė tam, kad pralobtų su savo sugyventiniu. Komskis pats nesąžiningas, ir o draugai, kontrabandininkai. matyt, kad visa Lietuvos teisėsauga sėdi kišenėje, nes kontrabanda vežama vilkikais su palaiminimu aukštybėse. O kriminalistų darbas paprastas – kad neliktų konkurentų – taip vyko Šiauliuose, kur nekaltus žmones policija sukišo į kalėjimus. 

Kaip tokio nusikaltimo negali ištirti – viduryje kaimo pagrobiamas jaunas žmogus, kuris išgabenamas nužudyti, nors nei gyveno, nei dirbo Lietuvoje. Kam priklauso Aviva gyvybės draudimas – prašau ištirti. 

Tariamas „Aviva” gyvybės  draudimas nr. 81996Fg turi būti panaikintas. Komskinė sekretorė kalbėjo, kad ją neva Norkus padavęs   teismą už „apšmeižimą”, kad  jis nužudė Donatą – tai parodija – štai Lietuvos teisingumas. 

Kodėl mirties liudijimas atiduotas svetimam žmogui? Kodėl uždelstos ekspertizės išvados. vanduo neatitiko, tai vežė kitą vandenį, kuris buvo laikytas ant galvos, tikiu, kad jam prie kojų buvo akmuo pririštas. Vanduo pradėtas tirti iš naujo gegužės 22 d., kai dirbo Urbelis. Kodėl , kai buvo ištrauktas Donato kūnas ant kranto, nedirbo vietoje teismo ekspertai? kaip matyti, kad nebuvo smurto žymių, jeigu galva buvo sudaužyta kaip kamuolys, nesimatė nei akių, nei nosies, tik burna buvo truputį praverta, o rūbai švarūs.

LAT teisėjų kolegija plaukioja – rašo, kad būdamas gyvas, ginčo dėl vaiko nekėlė teisme  tai gal iš kito pasaulio  pradėjo tėvystę užginčyti ir buvo nužudytas. Teisėjų kompetencija. Jis norėjo susitvarkyti savo gyvenimą, alimentų komskinė plaštakė iš jo nesiteisė, nes Donatas buvo pasakęs, kad darys DNR. 

Titas, 3 metų vaikas, kalbėjo, kad jis turi du tėčius – paklaustas, ar tavo tėtis Donatas, numodavo rankele ir sakydavo, kad Donatas yra Donatas. 

Komskinė sekretorė turi dar vieną vaiką, Roką Gromovą, kuriam dabar 19 metų. Jo tėvas gyvena Amerikoje, ir tą žmogų tampo, prisiteisia pinigų „už akių”, nes turi savo teisėją Šimkienę.

2014 m. kovo 27 d. dingo mano sūnus Donatas Andriulaitis. Policija tyrimą pradėjo tik balandžio 16 d., kai parašiau laišką prezidentei Daliai Grybauskaitei. Atvykęs iš Tauragės Mindaugas Baršys pripažino, kad Šilutės pareigūnai padarė nusikaltimą ir jie bus nubausti, tačiau išvyko nieko neparašęs. O Donatas buvo toliau kankinamas, kad gyvybės draudimą perrašytų, bankų pin kodus pasakytų. Advokatas Tomas Leščinskas kalbėjo, kad koks čia darbas, kad jis negali dirbti, kaip priklauso. neseniai jis man pasakė, kad jie nedirba, tik imituoja, ir kas jis viską žino, kas padaryta su Donatu, nors pinigus jam mokėjau. Tai dar viena komsikinė kolonija. vėliau, po pokalbio su advokatu Andrikiu, aš  papasakojau, ką man sakė advokatas Leščinskas, ir Andrikis uždraudė jam kalbėti tiesą, nors pinigus mokėjau taip pat, kaip ir Tomui Leščinskui. Andrikis kaltino prokurorą Jury Petuchov, kad jis atmetė visus skundus, o prokuroras kaltino advokatus, kad jie nieko nedirba. Andrikiui pasakiau, kad jis turi teisę nušalinti prokurorą, o tas atsakė, kad čia jie visi tokie. 

Nužudė mano sūnų ir aš dar turiu kovoti su vėjo malūnais, samdytis advokatus. leisti pinigus. Donato darbdaviai pasakė, kad jis buvo neįkainojamas, darbe vien pagyrimai. Kiekvienam aišku, kad riba ir tarnauja Lietuvos teisėsauga – tai Lietuvos atspindys. 

2014 m. gegužės mėn. Kairys, pakalbėjęs su pareigūnu Urbeliu, pasakė, kad buvo užfiksuota R .Norkaus kalba, ką jis padarė su Donatu. Bet jums negalima pasakoti, perdaug jautrios esate, vis tiek nebeprikelsite sūnaus. Eidavau klausti į policiją, ar jie ką nors daro, tai jie man atsakydavo, kad Donato telefonas nustojo veikti 2014 m. kovo 28 d. 03.06 val. tarp Sodų gatvės Nr. 1 ir Kudirkos g. Nr. 8. Čia Donatas ir gyveno, jis buvo užpultas prie namų, sudaužytas ir nuvežtas į Pakalnės kaimą egzekucijai. Nors jis tame kaime nei ketino būti, nei gėrė, tai tik žmogžudžių kriminalistų versija, kad  Donatas prisigėrė, nukrito į vandenį ir nuskendo. Jis neturėjo laiko tokioms orgijoms, ir dar su tokiais žmogžudžiais, kaip policijos agentai ir banditai. Jis jų vengė, nes į jo gyvybę ne kartą buvo pasikėsinta, ir mažai viešinosi, grįžęs į Lietuvą. Turėjai net neatėjo apžiūrėti Donato namų, ką privalėjo padaryti, o nuėjo pažiūrėti kokinės plaštakės namus, buvusią landynę, kur Donatas apgaulės būdu su pora meistrų išvežė kelis dvokiančius jos rakandus į sąvartyną. kai Donatą nužudė, nei apie jo dingimą nebuvo paskelbta laikraščiuose, nei narai ieškojo, nei orlaiviai. Einu į vieną redakciją, į kitą – komskio kolonija, šiukšlių krūva. Spauda priklausoma nuo išgamų banditų, nors dar šaiposi iš kaimyninių šalių. Kai Graužinienės vaikas išėjo į mišką pasivaikščioti, tai po kelių valandų visi buvo ant kojų sukelti. O mano sūnaus gyvybė niekinė. Lietuvos žmonės tai runkelynas, kirmėlynas. Lietuvoje, kur valdžios institucijų n, žmogus turi tarnauti valdžiai, o ne valdžia žmogui. Lietuva kaip valstybė negali egzistuoti – jeigu banditai su teisėjais pradėjo žmones, kurie turi pinigų, žudyti

Teisėja Žeimantienė ikiteisminio  tyrimo posėdyje neparodė, ką aš nurodžiau posėdžio metu, o parašė, kad aš buvau ištisai apklausiama, kad Donatas ten buvęs, gėręs, mušęsis, kad įkrito į vandenį ir nuskendo. Tokia teisėja gali eiti gatvių šluoti. Ji turi atsakyti už savo darbą, kaip ir visi nusižengę žmonės, o jeigu ji neatsako, tai ji yra neveiksni ir negali eiti tų pareigų. kaip aš galiu sakyti, jeigu aš nežinau, kad jis ten buvo – tai yra komskinių banditų prielaida. Po trijų dienų po mano sūnaus laidotuvių jo turtą kita teisėja užrašė komskinei sekretorei – plaštakei, nors Donatas su ja negyveno ir nebuvo vedęs – dar viena „teisėsaugininkų” afera. Dar viena prokurorė – Stefa Ramanauskienė rašo, kad Donatas gyveno kaip šeima su komskine plaštake, ir vedęs sūnų į darželį, gyvendamas ir dirbdamas Škotijoje. Tai štai tokie nusikaltėliai dirba Šilutės teisėsaugoje. Viskas padaryta su Šilutės policija, net buvęs komisaras Mikutavičius yra prasitaręs, kad Liaugaudiatė yra įtariamoji.

2014 m. vasario mėn. atvykus Donatui į Lietuvą ir einat į parduotuvę, sutikti vyrai pasakė, kad „tavo dienos suskaičiuotos”/. Tie vyrai buvo komskiniai kontrabandininkai, žmogžudžiai, „verslininko” – brakonieriaus Juozo Vrubliausko gaujos nariai. Tą kalbėjo ne kartą komskinė sekretorė ir jos sūnus Rokas Gromovas. Komskinės plaštakės paklausiau, ar ji nieko nedarė – atsakė, kad buvo per anksti – ji viską žinojo. Komskis, kuris nevertas būti Seimo nariu, ir dori žmonės už jį nebalsuoja, mane dar perduoda antstoliams, kad aš turiu sumokėti komskinei plaštakei jos advokatams, kad juos samdė, kad neskirtų jos pavainikiui DNR ekspertizės”.

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));