Praktiški patarimai namų atnaujinimui

Praktiski-patarimai-namu-atnaujinimui

Praktiski-patarimai-namu-atnaujinimui

Praktiški patarimai namų atnaujinimui

Nemažą laiko dalį praleidžiant namuose vis imame pastebėti, kaip namus norėtųsi atnaujinti, šiuos pakeisti,  kokių buitinės technikos prietaisų ar baldų reikėtų įsigyti ir gyvenamajai erdvei suteikti šviežumo įspūdį. Kartais norint atnaujinti namus gali pakakti įsigyti naujas užuolaidas ar baldų komplektą svetainės kambariui. Tačiau jeigu planuojamas didesnis būsto atnaujinimas, o ir praktiškiems namams sukurti trūksta didesnių pirkinių, šių finansavimui galite pildyti paraišką internetu.

Kai kurios šeimos atnaujina būstą pasitarę su interjero dizaineriais, kitą kartą, turėdami idėjų, šių įgyvendinimu imasi patys. Jeigu esate linkę pasitikėti savo jėgomis, tam tikrų būsto atnaujinimo sprendimų galite ieškoti internete, o susidarius reikiamą įsigyti prekių sąrašą, jų pradėti dairytis fizinėse bei elektroninėse parduotuvėse.

Nesidairykite į nereikalingas prekes

Pasak specialistų, norint namus atnaujinti be didelių pastangų ir galvos skausmo, pirmiausia svarbu įvardinti, ką norite pakeisti ir kryptingai keliauti tikslo tink. Jeigu nusprendžiate įsigyti naujus baldų komplektus, parduotuvėse nenuklyskite į apšvietimo sprendimų skyrių, jeigu ieškote naujo televizoriaus, nenukreipkite minčių į naują garso aparatūrą. Tai leis susikoncentruoti ties pačiais reikalingiausiais ir svarbiausiais jūsų namų atnaujinimo sprendimais. Ieškant baldų, šių tekstūrą bei spalvas derinkite prie kitų interjero elementų, sienų spalvų. Tiesa, jeigu kambariui norite suteikti akcentą, į kurį kryptų visų svečių akys, nebijokite ryškesnės spalvos baldo.

Kartais pakanka nedidelių detalių

Taip pat atnaujinti namus galite ne tik naujų baldų pagalba, bet ir šiuos sustatant visiškai kitaip nei iki tol. Nebijokite eksperimentuoti, jeigu kambarys turi tam galimybes, o dažniausiai tokie sprendimai priimami vaikų bei svetainės kambariuose. Namus visuomet pagyvina naujos užuolaidos, nedideli interjero dekoravimo elementai kaip pagalvėlės, paveikslai, staltiesės, vazoninės gėlės. Svarbiausia vadovautis taisykle, jog mažiau yra daugiau ir namų neperkrauti nereikalingais naujais daiktais. Atnaujindami būstą ne tik įsigykite naujų prekių, bet ir išmeskite viską, kas nebėra reikalinga ir nėra naudojama. Pastebima tendencija, jog nenaudojant tam tikrų daiktų metus laiko ar daugiau, šiems neatsiranda tinkamas laikas ir vėliau.

Veidrodžiai – skirtingų stilių būsto atnaujinimui

 

Praktiski patarimai namu atnaujinimui1

Įvairiuose būsto kambariuose šviežumo įspūdį gali sukurti nauji veidrodžiai. Tai gali būti ne tik pastatomi, tačiau ir įmontuojami jau esamuose balduose, pavyzdžiui, ant stumdomų durų spintų. Taip pat pastaraisiais metais tapo populiarūs veidrodiniai sprendimai virtuvėje, pavyzdžiui, priešais stalviršį. Veidrodžio dėka galima atnaujinti ir vonios kambarį, įsigijus, pavyzdžiui, LED veidrodį, kurio forma gali būti apvali arba kvadratinė. Nors veidrodžius dažniau renkasi moderniu stiliumi įrengtų namų savininkai, tinkamos faktūros bei dizaino veidrodis gali atnaujinti ir klasikiniu stiliumi įrengtą būstą.

Apšvietimo sistemos – jaukesniam namų įspūdžiui

Dar vienas praktiškas būsto atnaujinimo elementas – apšvietimo sistemos. Šioms tobulėjant, vis populiaresni tampa LED sprendimai, taikomi ne tik pagrindiniam apšvietimui, bet ir norint pabrėžti tam tikrus nedidelius namų interjero elementus. Pavyzdžiui, LED apšvietimas įrengiamas virš knygų, lentynėlėse, kuriose norima apšviesti fotografijas ar kitus nedidelius dekoro elementus, vaikų kambaryje. Pastebima, jog šeimos vis dažniau pereina prie lubose įmontuotų apšvietimo sprendimų negu renkasi kabančius šviestuvus. Šiuolaikiškas apšvietimas ne tik puikiai atlieka savo funkciją, bet ir puošia namus, sukuria jaukumo įspūdį. Renkantis LED sistemas, šios turi galimybę šviesti ne viena, o keliomis spalvomis, todėl šeimos nariai gali patys reguliuoti, kokią šviesą (baltą, geltoną ar spalvotą) pasirinktu metu nori matyti.

Facebook komentarai
});}(jQuery));