Praktiškas Žygimantas Pavilionis net savo vestuves apmokėjo mokesčių mokėtojų pinigais

zygis

zygis

Prasidėjo nuo pokalbio su žurnaliste apie „Grigeo”.
Seime klausėme metinio Prezidento Gitano Nausėdos pranešimo.
Pateikimo barjerą Seime peržengė vienas iš mano registruotų įstatymų.
Galvojau kokia žinia šiandien su Jumis pasidalint… ir BOOM!
Žygimantas Pavilionis atsidūrė mano akiratyje. Susituokė. ❤ Sveikinu! Ir dar Berlyne, ambasadoje. Liudininkais buvo Merkel patarėjas su žmona. Smagu.
O, bet, tačiau… kaip taip sutapo, kad Seimo pirmininkė kolegai būtent tomis dienomis, kai vyko santuoka, „išrašė” komandiruotę į Vokietiją? Nu netikiu, kad politikas į vestuves vyko už mokesčių mokėtojų pinigus…Negali juk taip būti, ar ne?? Aišku sutapimas…
Europą kuria žmonės ir širdys – taip man pasakė Vokietijos deleguotas ES Plėtros komisaras Günter Verheugen, atsisveikindamas po sėkmingų stojimo į ES derybų Briuselyje 2002 m.. 1990 spalį saugodamas televizijos bokštą su draugais savanoriais iš būsimos Sausio 13-osios vidurinės, išgirdau žinią apie Vokietijos susivienijimą. Šiandien, birželio 8 d., suvienytame Berlyne pasveikinau mylimą Sausio 13-osios klasiokę Asta Mikutavičiūtę-Pavilionienę su jos 50-tuoju gimtadieniu ir padovanojau jai savo ranką ir širdį. Esu be galo dėkingas Astai, kuri manęs taip ilgai laukė. Kaip ir senam geram draugui, ilgamečiui Kanclerės Merkel patarėjui (dabartiniam Vokietijos URM Rytų direktoriui) Matthias Lüttenberg ir jo žmonai Tjorven Bellmann, kurie sutiko būti mūsų santuokos liudininkais. Žinoma, ir mus sutuokusiam Lietuvos Ambasadoriui Vokietijoje Ramūnui Misiuliui, senam draugui, bendražygiui, grupiokui, su kuriuo dar 1992 m. organizavau pirmąsias konferencijas dėl būtinybės Lietuvai įstoti į ES. Europą kuria žmonės, jų širdys ir meilė – nuo šiol ją kursime kartu su Asta ❤❤❤???✌✌✌.
Facebook komentarai
});}(jQuery));