Pradedama priverstinė vakcinacija (pildoma) ?

foto-begenotas-kuris-bijojo-skiepu-518cb8e491355

foto-begenotas-kuris-bijojo-skiepu-518cb8e491355

Žmonėms poliklinikose, atėjusiems pasitikrinti sveikatos, jau apgaule brukamas sutikimas skiepytis su corona-19 viruso (tai įvardijama kaip „invazinė procedūra”)
Pvz., žmogui, atėjusiam pas vidaus ligų gydytoją, iš pradžių pakišamas toks sutikimas skiepytis nuo koronos. Matyt, kad daugelis jį pasirašo neperskaitę.
Toks melagingas bandymas žmogų priversti sutikti su vakcina, kuri dar net nėra tinkamai išbandyta, ir neaišku, kokias pasėkmes sukels sveikatai ateityje, atliekamas tik todėl, kad įstatymai dar draudžia žmogų skiepyti prieš jo valią. T.y. prieš paskiepijant žmogų kokia nors nauja vakcina, reikalingas jo sutikimas. Kai tas sutikimas gaunamas, žmogus skiepijamas ir toliau jo sveikata ir gyvenimas – jau, kaip sakoma, Dievo rankose.
Tiesa, pagal Skvernelio-Verygos sumanymą planuojama pirma paskiepyti visus medikus. Patys medikai žino, kad vakcina dar nėra tinkamai išbanyta, todėl daug kas atsisako skiepytis, ir pasikliauna savo imunitetu.
„Santaros ligoninėje jau sudaromi medikų, kurie sutinka skiepytis, sąrašai, – LL pasakojo SEimo nario Valkiūno padėjėja Nendrė Černiauskienė, – aišku, kad dabar žmogaus priversi skiepytis prieš jo valią dar negalima, tačiau, kiek žinau, jau yra keičiamas Darbo kodeksas, kuris tokį vakcinavimą padarytu neišvengiamu”.
Pagal tokį sumanymą, žmogus, kuris atsisakytų pasiskiepyti, automatiškai netektų darbo, nes jis tokiu atveju neva „sukeltų grėsmę aplinkiniams”. Tiesa, visiškai neaišku, kaip jis galėtų kelti tokią grėsmę tiems, kurie jau pasiskiepiję, ir nėva yra „saugūs” nuo covido.
 Šiandien susidūriau su neįtikėtinai fantastinį filmą primenančia situacija. Apsilankius Panevėžio miesto poliklinikoje (Nemuno g.) ir kažkodėl, su apsilankymu visiškai nesusijusia priežastimi buvau paprašytas užpildyti šį blanką. Paklausus, kas tai per blankas, man registratūroje pasakyta, jog jis skirtas tam, kad pvz. laikantis vairuotojo teises, vietoje gaučiau psichoterapiauto paslaugas. Kaip tvarkingai savo asmeninius duomenis tvarkantis pilietis prisėdau prie staliuko atidžiai perskaityti tai ką ketinau pasirašyti. Perskaičius visą blanką NERADAU nei žodelio, kalbančio apie psichoterapiauto paslaugas, bet akys iškarto užkliuvo už numeriu 2 pažymėto punkto! Cituoju: “DĖL INVAZINĖS PROCEDŪROS (KRAUJO MĖGINIO PAĖMIMAS, INTRAVENINĖ VAISTŲ INJEKCIJA, VAISTŲ INJEKCIJA Į RAUMENIS, VAISTŲ INJEKCIJA Į PAODĮ, LAŠELINĖ INFUZIJA)”
vakcina
Iškarto kreipusis į registratūros personalą paaiškinti, kuo tai turi bendrą su psichoterapiauto paslaugomis, buvau PARAGINTAS neklausinėti ir greičiau pasirašyti blanką! Žinoma, ATSISAKIAU tai padaryti, ir iškarto buvau palydėtas prie išėjimo.
Prašau jūsų draugai, bukitė atidūs ir nepasirašykite neaiškių blankų! Šiai dienai man žinoma, jog yra vykdomas judėjimas prieš naturalų žmogaus įmunitetą ir savygidos potencialą. Jau tikrai NEBE gerbiamas mūsų valstybės prezidentas G. Nausėda viešai kalba apie konstitucijai ir laisvo žmogaus pasirinkimui prieštaraujančią priverstinę vakcinaciją nuo kovido. Šis blankas ir jo 2 punktas man panašus būtent į sutikimą visą tai atlikti. Būkime budrūs ir atidžiai domėkimes kur padedame parašą!
Saugokime save, ir nesileiskime tapti farmacijos kompanijų avelėmis, siekiančiomis ne mūsų sveikatos, o pelno josios sąskaita.
Būkite sveiki, draugai! ?

?JEIGU Jus staigiai vers skiepytis –
Daveskite juos iki baltosios karštligės !!!
IR KAD VISI DOKUMENTAI Būtų JUMS PARODYTI!
Nes Jie Jums nedavė gyvybės!
TEISINIS POŽIŪRIS:

 

covid 1
Ką daryti, jei esi priverstas
VAKCINUOTIS!
Niekada neatsisakykite vakcinos,
priešingai, paprašykite pateikti keletą dokumentų:
1. Preparato kokybės pažymėjimas.
Informacija apie vaisto gamintoją.
2. Preparato gamintojo dokumentai.
3. ištrauka iš vieningo valstybinio juridinių asmenų registro (EGRIP).
4. įmonės priėmimo ir akreditavimo dokumentai.
5. galiojančios įmonės licencijos.
6. Preparato testavimo pažymėjimas.
7. Šalutinis vaisto poveikis.
8. Aprėpties dokumentai
padariniai ir jo dydis.
9. Vakcinuojančio asmens dokumentai.
A) apmokymas
b) atestatas
c) priėmimas į darbą
d) pažymėjimas, kad nėra СOVID19!
Pateikus VISUS dokumentus, jums reikalinga medicinos knygute.
Paimkite vaisto mėginį, kad galėtumėte analizuoti pagal parašą, tada pateikite jį cheminei vandens analizei laboratorijoje.

Po to jums reikia imti RAŠTINĮ PAŽYMĖJIMĄ, KAD SU JUMIS NIEKO NEATSITIKO PO VAKCINOS, tai
Būtina sąlyga !!
Atspausdinkite šį reikalavimą ir išleiskite ATITINKAMAI
TARNYBAI tiems, kurie nori padaryti abejotiną vakciną.
DALINTIS VISIEMS. Kas Įspėtas, tas apsigynęs.
Pasirūpinkite savimi ir savo vaikais!
(Kažkur nesutampa logika, bet supratote esmę. Išversta iš rusų kalbos).

Ką mes žinome?
– C*VID-19 injekcijos sukurtos žaibiškai, testavimai atlikti taip pat
– Injekcijos kuriamos ne farmacijos kompanijų, o bio-tech startuolių (iš kurių dauguma nėra išleidę jokio produkto į viešąjį sektorių) [1]
– Žiniasklaida jau kondicionuoja žmones, kad reikia tikėtis stiprių fiziologinių efektų, iš karto po to, kai bus suleista injekcija [2]
– Kad įvesti RNR grandinę į ląsteles, bus naudojamos nano technologijos [3]
– Suleidžiamas sintetinis RNR dauginsis ir bus „įvestas“ į KIEKVIENĄ jūsų kūno ląstelę [3]
– Startuoliai, kūrę šias injekcijas, yra atšaukti nuo betkokios atsakomybės [4]
– Injekcijų kūrimo ir testavimo detalės nėra viešos
– mRNA platforma, dedikuota tam, kad į organizmą įvesti genetines instrukcijas (RNR), dar niekad nebuvo naudota praktikoje kaip vakcina [3]
– Virusas jau keletą kartų mutavo ir jo „spyglio baltymas“ pasikeitė, tačiau injekcijų kūrimas ir testavimas to nebuvo įtakoti, kūrimo procesesai nebuvo pradėti iš naujo / perkrauti [5]
– Sintetinio RNR įvedimas į organizmo ląstelę, taip perimant ar pakeičiant joje vykstančius procesus, nėra laikoma GMO (Dėkui, 15min.lt) [6]
Ko mes nežinome?
– Kokios instrukcijos (be tų, kurias mums nupasakoja mainstream žiniasklaida) bus įrašytos į RNR grandinę?
– Kaip šio sintetinio RNR įvestis atsilieps žmonių reprodukciniams procesams?
– Ar esant svetimam RNR ląstelėse atitinkamai didės galimų mutacijų rizika, dar kitaip sakant – rizika susirgti vėžiu?
– Kodėl ši injekcija yra brukama per prievartą ir taip skubiai?
– Kiek laiko RNR išliks žmogaus organizme?
– Kokią įtaką RNR instrukcijų dėka kuriami „ant-kūniai“ turės žmogaus organizmui, ilgojoje perspektyvoje?
– Kaip papildomo RNR įvedimas paveiks mąstymą (IQ)?
– Ar tai, kad mumyse atsirastų sintetinis RNR, jo kūrėjams suteikia kokias nors teises į mūsų kūną?
Pamąstykit…
Facebook komentarai
});}(jQuery));