Povilo Urbšio moralinis bankrotas

Kartu

Kartu


 

 

Seimo narės R. Juknevičienės pranešimas: „Panevėžio meras turėtų nedelsdamas atsistatydinti“

2018 m. birželio 19 d. pranešimas žiniasklaidai 

 Kartu

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė Rasa Juknevičienė teigia, kad atsakomybę dėl Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) sulaikyto Panevėžio mero Ryčio Mykolo Račkausko turėtų prisiimti Seimo narys Povilas Urbšys, o pats meras – atsistatydinti.

2015 m. Panevėžio mero vietą tais metais vykusiuose savivaldybių tarybų bei merų rinkimuose laimėjo parlamentaro Povilo Urbšio judėjimo „Povilas Urbšys už sąrašą „Kartu“ narys R. M. Račkauskas, kurį šiandien sulaikė STT įtariant, kad Panevėžyje galėjo būti piktnaudžiaujama tarnyba ir duodami neteisėti nurodymai savivaldybės administracijos valstybės tarnautojams, siekiant sudaryti palankias sąlygas kai kurioms įmonėms laimėti viešųjų pirkimų konkursus, už tai atsilyginant kyšiais.

„Povilo Urbšio eksperimentas su „švariausiu ir skaidriausiu“ judėjimu, atėjusiu į valdžią per rinkimų komitetą, žlugo. Dėl prarastų ketverių miesto metų visa atsakomybė tenka visų pirma judėjimo „Kartu“ politiniam lyderiui, o pats meras R. M. Račkauskas po tokių žinių turėtų nedelsdamas atsistatydinti, juolab, kad iki rinkimų judėjimo nariai deklaravo esantys patys skaidriausi“, – teigė Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė, TS-LKD Panevėžio skyriaus pirmininkė R. Juknevičienė.

Primename, kad meras R. M. Račkauskas prieš rinkimus žadėjo rinkėjų pasitikėjimo nenaudoti asmeninei naudai, netoleruoti politinių suokalbių, nukreiptų prieš miesto žmonių interesus, neišduoti sąrašo „Kartu“ komandos. Sąrašo kandidatai savo asmeniniu parašu patvirtino duotą pažadą rinkėjams.

„Po rinkimų kilus nesutarimams su parlamentaru P. Urbšiu, iš šio judėjimo pasitraukė beveik visa savivaldybės tarybos frakcija, įskaitant patį merą, taip sulaužant deklaratyvius priešrinkiminius pažadus. Akivaizdu, kad pažadai rinkėjams buvo sulaužyti dar kartą, asmeninius interesus pastatant prieš miestiečių, dėl to šiandien meras ir buvo sulaikytas“, – komentavo Seimo narė R. Juknevičienė.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MONIKA KUTKAITYTĖ, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA
Facebook komentarai
});}(jQuery));