Policijos smurto Garliavoje apeliacinis teismas nebeišdrįso daugiau žiūrėti

Klanas

Klanas

Policijos smurto Garliavoje apeliacinis teismas nebeišdrįso daugiau žiūrėti

 

Lapkričio 3 d. apeliaciniame teisme imtas nagrinėti Neringos Venckienės skundas.

Einanti Kauno apygardos teismo teisėjos pareigas moteris buvo žiauriai sumušta 20212 m. gegužės 17 d., kai Sauliaus Skvernelio vadovaujamų 300 ginkluotų baudėjų būrys įsiveržė į jos namus Garliavoje, kad pagrobti pedofilų prievartautą mažą mergaitę. Vadinamieji teismai net sugebėjo išsukti nuo atsakomybės tokį advokatą Černiauską, ištempusį su motina pedofilų auką į gatvę – teismai „nustatė”, kad advokatas jos nenešė.

 

Žmonės buvo žiauriai sumušti, mergaitė pagrobta ir nutildyta – „teismas“ net atsisakė išklausyti jos liudijimų teisme apie tai, kaip ji buvo prievartaujama trijų „dėdžių. Nors valstybinė kompleksinė psichiatrijos ekspertizė aiškiai nurodė, kad pedofilų auka nieko neišgalvojo ir liudijo baisią tiesą apie taip, kaip ji buvo prievartaujama motinos bute, tačiau Vilniaus miesto apylinkės teismas „iš lubų“ nusprendė, kad nieko panašaus nėra buvę. Abu šią bylą „teisingai“ išnagrinėję teisėjai (Audrius Cininas) Grybauskaitės buvo greitai perkelti dirbti į Vilniaus apygardos teismą.

 

Neringa Venckienė, nusivylusi teisine sistema, teisme net nepasirodė. Ją atstovavo advokatas Darius Svirinavičius.

Advokatas priminė, kad N.Venckienė pabėgo iš Lietuvos į JAV, kur pasiprašė politinio prieglobsčio. Ji nesislapstė, todėl tiems juokingiems Lietuvos prokuratūros daugiau nei 40 išgalvotų kaltinimų (JAV teismas sutiko ją teisti tik pagal 4 kaltinimus) jau seniausiai suėjo senaties.

Kaip žinia, N.Venckienė nuteista beveik dviem metams kalėjimo už tokius tariamus nusikaltimus, kaip atsisakymas vykdyti antstolės nurodymus. Nors policijos pareigūnai užlaužė teisėjos rankas, kad motina galėtų išlupti vaiką iš N.Venckienės rankų, tačiau nė vienam teismui neužkliuvo, kad buvo grubiai pažeista teisėjos neliečiamybė.

Prieš dukrą motina panaudojo kovos veiksmų ir išsukinėjo rankas – teismams viskas ok. Pats įrašas paneigia N.Venckienei visus kaltinimus – ji nesipriešino, ir nespardė „biologinės motinos“. Priešingai – „išgimdytoja“ smarkiai sumušė savo dukterį.

Tačiau Panevėžio apygardos teismas nuteisė Neringą Venckienę tiek, kiek ji buvo uždaryta Čikagos kalėjime. Policininkas Gušauskas, sužalojęs teisėją, vėliau davė melagingus parodymus, neva teisėja ji sužalojo – ekspertizė nurodė, kad policininko traumos atsirado kelios dienos iki Garliavos šturmo.

Advokatas Svirbutavičius prašė teismo dar kartą peržiūrėti garsųjį Garliavos šturmą, tačiau apeliacinio teismo teisėjai atsisakė tai padaryti – neva jie tą įrašą jau daug kartų matę.

Facebook komentarai
});}(jQuery));