Policijos agentas? (Kviečiame žmones padėti jį atpažinti)

1029129 787389 756x425 1

1029129 787389 756x425 1

Kas tas raumeningas vyrukas žaliais marškinėliais, kuris per pernai vykusį mitingą prie Seimo pirmas puolė prie policininkų su skydais ir įsibėgėjęs bandė jiems įspirti?

Ar jis yra tarp tų, kuriems yra pateikti įtarimai dėl dalyvavimo riaušėse?

„Įtarimai dėl dalyvavimo riaušėse yra pateikti beveik šimtui žmonių, ir greitai prasidės teismo posėdis, jame ir galėsime įsitikinti, ar tas 190 cm. ūgio atletiškas vyriškas, kuris nekliudomai spardė policininkų skydus, po to mėtė akmenis ir galiausiai mėtė vėliavos kotą į Seimo narį Jovaišą (tai paliudijo Audrius Butkevičius) – ar jis bus tarp teisiamųjų, – klausia Naglis Puteikis, – po to tas pats vyriškis metė vėliavos kotą ir į Seimo narį Vytautą Baką, aš tai pats mačiau. Aš taip pat mačiau, kaip du policininkai šoko ant to žaliais marškinėliais vilkinčio vyriškio, norėdami jį sulaikyti, tačiau tada pasigirdo vyresniojo policininko komanda „atgal“. Jeigu to žmogaus teisme nebus, tai bus 1000 proc., kad tai yra kažkurios iš Lietuvos spec. tarnybų agentas, kuris eilinį kartą „išsuktas“ ir bus labai aišku, kodėl jis tame mitinge labiausiai siautėjo ir vos neužmušė dviejų Seimo narių, nes iš tokio atstumo paleistas vėliavos kotas, pataikęs į galvą, būtų užmušęs tiek S.Jovaišą, tiek ir V.Baką. Nedaug laiko liko laukti, kad įsitikintume, kas valdo Lietuvos valstybę“.

LL redakcija kviečia žmones, pažinusius minėtą pilietį, parašyti redakcijai llredakcija@gmail.com, arba skambinti tel. 868738471

Facebook komentarai
});}(jQuery));