Policija tiria aukšto valdininko V.Sliesoraičio grasinimą nužudyti savo dukrą : “tau bus “hana”

slieso3

slieso3

Policija tiria aukšto valdininko V.Sliesoraičio grasinimą nužudyti savo dukrą : “tau bus “hana”

Aurimas Drižius

 

Nuotr. viršuje – V.Sliesoraitis (apačioje) persekioja visą savo šeimą – eks žmoną Viktoriją ir abi dukras Ievą ir Eglę

Vilniaus miesto 2-as policijos komisariatas tiria Eglės Sliesoraitytės pareiškimą, kuriame teigiama, kad jos tėvas, AB “Kelių priežiūra” valdybos narys, daugelio stambių valstybės įmonių buvęs valdybų narys Vygandas Sliesoraitis grasino ją nužudyti.

Moteris teigia, kad jos “biologinis tėvas man grasino mirtimi ar nužudyti”: 2022-07-27 dieną iš jam, V.Sliesoraičiui priklausančio telefono jis paskambino į mano seseriai priklausantį telefono numerį (sesuo man jį paliko, kad galėčiau pigiau kalbėti ES šalyse). (E.Sliesoraitytė gyvena Prancūzijoje – aut. Pastaba). Apie šį man sesers paliktą telefono numerį tėvas žinojo, nes buvo man skambinęs anksčiau. Man atsiliepus, V.Sliesoraitis man pasakė, kad jeigu aš prieš jį kur nors pasisakysiu, arba liudysiu, man bus “hana”, ir pasiūlė man pasiklausyti mano paskutinius širdies dūžius, kuriuos tą pačią dieną iš jam priklausančio telefono numerio garso įrašo formatu jis atsiuntė į mano telefoną”.

Eglė Sliesoraitytė savo pareiškime nurodė, kad jos biologinis tėvas dukrą dar mokyklinio amžiaus daužydavo į sieną, jeigu mergaitė kuo nors neįtikdavo.

“Aš jo labai bijojau, bijodavau likti namuose, todėl bėgdavau iš namų, nelankydavau mokyklos, – pasakoja moteris, – apie tai, kad tėvas mane namuose daužydavo, papasakojau tuometinei mūsų klasės auklėtojau Medišauskienė. Kai auklėtoja lankėsi mūsų namuose, V.Sliesoraitis pasislėpė.

Vygandas Sliesoraitis mūsų namuose Birutės gatvėje ne kartą yra mojavęs ginklu ir šaukęs, kad “dirba kriminalinėje žvalgyboje ir mus gali arba nudėti, arba pasodinti, nes mes (mama ir aš) nežinome, kas jis toks yra. Prieš kurį laiką V.Sliesoraitis paskambinęs pasakė, kad “ginklą pridavė”, bet įtakos neprarado.

Iš visų Vygando Sliesoraičio veiksmų supratau, kad jis man grasinimą “hana” ir man atsiųstus širdžies dūžio garso įrašus reiškia siekdamas šiuos veiksmus realiai įgyvdeninti ir nori bei siekia mano mirties : nes iš UAB “Ortobatas (naujas pavadinimas Šv. Luko medicinos centras) Vygandas Sliesoraitis pasisavino 300 tūkst. Lt, o iš tos pačios pasisavino pinigus savo plastinėms operacijoms ir grožio procedūroms 26 tūkst. Eurų. Jis gyrėsi, kad materiliai paskatinęs teisėsaugos pareigūnus, o man suorganizavo kaltinimą, kaip pats ne kartą man sakė. Motyvai, kodėl Vygansas Sliesoriatis taip elgėsi, gali būti įvairūs – kerštas, kad skyrybų byloje palaikiau motinos Viktorijos Sliesoraitienės pusę, siekis turėti neteisėtų pinigų, noras turėti visą šeimos turtą ir t. t..

Facebook komentarai
});}(jQuery));